Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Така като гледам тая година и без Арена-та ще минат. ТО няма и какво да пеят. :whistling:

Ами така ще е като чалгата стана музика само за клубовете и студентите. После нека Рамания пак изброява коя колко пъти е решил да я пусне ди джея- великото постижение, в което публиката се съсредоточи и затова и изпълнителите рязко свалиха нивото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шамара за жанра е много звучен.

 

Трябва всичко да се започне отначало - хората да имат интерес към изпълнителите, да се създаде някакъв техен имидж на човечни и близки до хората и да се създаде вълна модерни изпълнители, даже клонящи повече към попа.

 

Стигна си до такъв момент, в който няма как да се случат тези неща.Развиха грешна стратегия като влязоха в клубовете, сега излязат ли от там всичко свършва ..но когато нямаш представа как да развиеш бизнес се получава точно това - шамар след шамар!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стигна си до такъв момент, в който няма как да се случат тези неща.Развиха грешна стратегия като влязоха в клубовете, сега излязат ли от там всичко свършва ..но когато нямаш представа как да развиеш бизнес се получава точно това - шамар след шамар!

 

Всичките певици трябва да бъдат уволнени. Да се назначат нови на техни места :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Величествено изпълнение! :Vishenka_05:

 

Къде бяха, до къде стигнаха .....

 

 

Всичките певици трябва да бъдат уволнени. Да се назначат нови на техни места :3fdb8960598fa63e:

Някои като Ванча, Мала и Дачева са пред пенсия така или иначе :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис с ''Хабиби'' доказа, че чалгата все още буди интерес и може да си върне позиции, но е много трудно един човек да дърпа жанра.

Това беше преди година и половина, а и такива песни се създават веднъж на 5 години. Цялостното положение е много зле.

Не е само до отменените концерти, самите им песни не струват, от години дъвкат едно и също, повечето певици са станали супер банални и изтъркани като образи.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и гледанията им са никакви вече, в последните няколко месеца единствено Анелия и Галена са с приличен брой гледания за хитове.

Абсолютно ... и щом най-атрактивните звезди Галин и Фики зациклиха на два милиона с последните си песни и цялостно се изчерпаха за 3 години, какво говорим изобщо ... :mf_surrender: При жените пък не са имали силен дебют от 10 години вече и топ имената са едни и същи от тогава. Как няма да писне всичко?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно ... и щом най-атрактивните звезди Галин и Фики зациклиха на два милиона с последните си песни и цялостно се изчерпаха за 3 години, какво говорим изобщо ... :mf_surrender: При жените пък не са имали силен дебют от 10 години вече и топ имената са едни и същи от тогава. Как няма да писне всичко?

Ами и тия два милиона са им много, супер тъпи песни изкараха и двамата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами и тия два милиона са им много, супер тъпи песни изкараха и двамата.

Да, но дори тийн еуфорията по тях не предизвика някакъв по-особен интерес, последната песен на Кали има повече гледаемост ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше преди година и половина, а и такива песни се създават веднъж на 5 години. Цялостното положение е много зле.

Не е само до отменените концерти, самите им песни не струват, от години дъвкат едно и също, повечето певици са станали супер банални и изтъркани като образи.

Всъщност дори не е веднъж на пет години.

''Хабиби'' е феномен какъвто поп-фолка не е имал от 2008-9 (последните силни години за чалгата). След това тука се говорят за тера гига хитове, но попитай някой + 30 дали знае ''Да те бях ранила'', ''Кой'', ''Моето слабо място'' и други и да видим какво ще ти отговори, но не ме изненадва.

''Хабиби'' е като чалгата от 2004-2005-2006 която слушаха малки и големи с универсален текст.

Идеята ми е, че такива хитове може да има всяка година, но на изпълнителите не им стиска да рискуват защото ги е страх.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност дори не е веднъж на пет години.

''Хабиби'' е феномен какъвто поп-фолка не е имал от 2008-9 (последните силни години за чалгата). След това тука се говорят за тера гига хитове, но попитай някой + 30 дали знае ''Да те бях ранила'', ''Кой'', ''Моето слабо място'' и други и да видим какво ще ти отговори, но не ме изненадва.

''Хабиби'' е като чалгата от 2004-2005-2006 която слушаха малки и големи с универсален текст.

Идеята ми е, че такива хитове може да има всяка година, но на изпълнителите не им стиска да рискуват защото ги е страх.

Има много фактори. Подобни на "Хабиби" песни не са ставали такива големи хитове, така че си е и до късмет.

Последно мисля, че сходна еуфория имаше при "За да те забравя" и "Влез", след това вече ти ги изброяваш.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има много фактори. Подобни на "Хабиби" песни не са ставали такива големи хитове, така че си е и до късмет.

Последно мисля, че сходна еуфория имаше при "За да те забравя" и "Влез", след това вече ти ги изброяваш.

Тези може наистина да са познати на по-широка аудитория, но другите дето споменах (''Ранила'', ''Кой'', ''Място'' и тн..) си ги знаем чалгарите.

 

"Хабиби","Кой" и "Пей,сърце" последните МЕГА хитове!

Които на малкия пръст на ''Шампанско и сълзи'', ''Лъжа е'' и други не могат да стъпят.

''Хабиби'' всъщност познавам хора дето мразят чалга, но тази песен я знаят и дори що-годе харесват.

 

 

Слушайте мега хитове!

Невероятна. Жалко, че Яни не стана звезда 2004.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

-А., коментирай този скандален хит на ВЕРА :Vishenka_05:

 

"В отделна стая всеки си ляга, боли глава нищо не помага" :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

-А., коментирай този скандален хит на ВЕРА :Vishenka_05:

 

"В отделна стая всеки си ляга, боли глава нищо не помага" :3fdb8960598fa63e:

 

Невероятна!

В този форум масово мразена, но аз лично я обожавам. Винаги е имала вкус за кавъри! Има едни от най-добрите албуми в бранша!

Малко стил Преси е този сингъл. :roll1: - драматичен!

Помниш ли клипа на ''Стъпка встрани'' ? Винаги ме е кефел.

Аз искам да коментираш етно-кралицата Валя.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна!

В този форум масово мразена, но аз лично я обожавам. Винаги е имала вкус за кавъри! Има едни от най-добрите албуми в бранша!

Малко стил Преси е този сингъл. :roll1: - драматичен!

Помниш ли клипа на ''Стъпка встрани'' ? Винаги ме е кефел.

Аз искам да коментираш етно-кралицата Валя.

И аз обожавам ВЕРА - невероятни песни, много силни текстове - кралица, липсва ни безусловно! :3fdb8960598fa63e:

Етно-кралицата също мачкаше, особено в първите години от кариерата си.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смях.

 

Много ясно, че не се продали билети. Област Шумен е с 15% официална безработица, една от най-високите в страната, всичко живо младо бяга от там. Лунатиците от Димитровград бяха сложили билети на цена от 20-25 лв. :mf_surrender:

То безработицата няма нищо общо. Празната зала в Русе, празните Арени, сега и тук във Варна ще е голямо фиаско. Просто Пайнер.са нещастници. Язък за качествените изпълнители, като Галена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз обожавам ВЕРА - невероятни песни, много силни текстове - кралица, липсва ни безусловно! :3fdb8960598fa63e:

Етно-кралицата също мачкаше, особено в първите години от кариерата си.

Кой ти е любимия албум на Вера ?

Аз наистина не мога да избера!

Да, жалко, че Валето залезе. Имаше потенциал за звезда и отгоре на всичко червенокоса дива.

Защо България не хареса албума на Вера ''Адреналин'' ? Че там има една слаба песен - ''Amore''!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ти е любимия албум на Вера ?

Аз наистина не мога да избера!

Да, жалко, че Валето залезе. Имаше потенциал за звезда и отгоре на всичко червенокоса дива.

Защо България не хареса албума на Вера ''Адреналин'' ? Че там има една слаба песен - ''Amore''!

Лично и категорично заявявам, че това е "Искам те завинаги" - през 2004-та беше на върха - хит до хит - "Слушай ме любов", "Втори дубъл", "Грешен сън", "Не си сама"! :Vishenka_05: Миличка, аз харесвам "Аморе" не знам защо простолюдието не я възприе? :dontknow:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично и категорично заявявам, че това е "Искам те завинаги" - през 2004-та беше на върха - хит до хит - "Слушай ме любов", "Втори дубъл", "Грешен сън", "Не си сама"! :Vishenka_05: Миличка, аз харесвам "Аморе" не знам защо простолюдието не я възприе? :dontknow:

Слушай как се дерат на ''Слушай ме любов''.

На ниво ''Лудата дойде'' на Преса от 2 HD.

Обаче Рена е кралицата на плейбека. За 10 години няма едно изпълнение на живо. :heart:

И аз не знам защо не възприеха ''Адреналин''. ''13'' си беше успешен албум с няколко хита, но после нейната звезда угасна. Иначе ''Лош навик'' също е добра!

 

2007 е невероятна година за поп-фолка. Райна смаза с ''От един инат'' тогава. :heart:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато -А и Кака Кели започнат да водят безмислени диалози за прашасали фолк динозавърки, които спокойно могат да проведат и във фейсбук: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...