Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Екстра си е Дженка.

Щом форумните мишлета църкат, значи всичко е в нормата.

Дълго време мълчахте.

 

Така ви искам. :az:

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

По тая логика и ти като плюеш Преслава във всеки удобен момент, значи всичко е нормата и кариерата й е екстра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче едно ме мъчи от 2014-та насам, защо "Моята награда", а не "Плаче се за мъже" снима Джена? При все, че втората с Тв версия от Приказките е по-гледана от първата, която още виси на 963 К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам, че публичността на Преси покрай връзките й е достатъчно открита и смело можем да твърдим, че знаем с кого се ебе и кой я бие.

Не казвам, че трябва да е омъжена, за да й се признае някакво умствено развитие, но поне ще изгради по-друг имидж - на сериозната жена, на осъзнатата.

Преси я признаваха до скоро само за едно нещо и то незаслужено, ама и него вече премахнаха.

 

Не е случайно, че Преслава още не е пуснала песен, вече 5-ти месец от 2017 година. Просто награди няма и следователно няма смисъл да годи бройка на песни, за да може после да наглее и парадира с алчност.

Ох, трудно ..

Нали знаеш, който не се е начешал на млади години, се 'дръгне' на стари.

Защо трябва да гради друг имидж и да не бъде себе си? Може да си е щастлива така, както е. Не ме кефи грам, но със сигурност не заради това. Нито пък би ме изкефила някоя досадница само щото, видиш ли, е майка-героиня и няма друга тема, с която да ни занимава. Много хора имат деца. И много хора са сами. Не виждам проблем или повод за гордост и в двата случая.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото имаше много живот в Преслава, Галена, Андреа, Джена, Анелия, Емилия, Цура и т.н

Скоро ще ги изцедят и ще си намерят нови певици.

То и сега само Галена и Цвети останаха да правят различни неща, едната не се оценява особено, другата е лидерка в момента.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва да гради друг имидж и да не бъде себе си? Може да си е щастлива така, както е. Не ме кефи грам, но със сигурност не заради това. Нито пък би ме изкефила някоя досадница само щото, видиш ли, е майка-героиня и няма друга тема, с която да ни занимава. Много хора имат деца. И много хора са сами. Не виждам проблем или повод за гордост и в двата случая.

+1 Какво изобщо ни бърка Петя сама ли е, не е ли, ще има ли деца или не? :mf_surrender: Какво общо имат тези неща с музиката? Може пък за момента просто да не иска да ражда. Това си е изцяло нейна работа и никой няма право да я съди.

 

Иначе се кефя на резкия спад на повярвалата си ходжа Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На синът на Румяна му се е родило дете. Днес тя щеше да стане баба...

 

 

Честито на младото семейство!

 

На дъщеря и. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава - Пада звезда

Днес!

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Все едно олицетворява кариерата си през последната 1 година :roll1:

Salvatore, кажи нещо! :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Все едно олицетворява кариерата си през последната 1 година :roll1:

Salvatore, кажи нещо! :roll1:

 

Аз се смея като луд! :roll1: :roll1: :roll1:

 

Едно, че позна датата на премиерата, друго ЗАГЛАВИЕТО..... ох брутална КРАЛИЦААААААА :roll1:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се смея като луд! :roll1: :roll1: :roll1:

 

Едно, че позна датата на премиерата, друго ЗАГЛАВИЕТО..... ох брутална КРАЛИЦААААААА :roll1:

Виж колко прекрасно познавам номерата на лисицата :3fdb8960598fa63e:

 

Обаче визията е потрес - по долнище на анцуг и токчета :1000 (34):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж колко прекрасно познавам номерата на лисицата :3fdb8960598fa63e:

 

Обаче визията е потрес - по долнище на анцуг и токчета :1000 (34):

 

Че кога сме имали очаквания за клип? Дано има поне смешни физиономии и движения а ла "Няма да ти пиша" :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днеска ми е як ден според хороскопа, което означава, че новата на Преслава ще ми хареса. А хареса ли ми, значи ще имаме суперхит!

 

Надписът "Само рок енд рол" в комбинация с анцунгът с токчетата къртят. Фешън икона!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги като литнеш в облаците, пропадаш.

Клетата - над 2 години няма хит, а по едно време се спрягаше за Певица на годината.

Уникално пропадане на топ име.

"Ти къде беше" е по-голям хит от всички песни на Преслава от 2015 до момента.

Джена може да няма твърда фенска маса като Глория, Ивана, Преслава и Анелия, но пък песните й са масово слушани.

 

Харесвам Джена като певица, но тя много от рано си повярва и прекалено се озлоби покрай наградите с това ламтене за Певица на годината. Че заслужаваше да я вземе тая награда, заслужаваше. Трябваше да й я дадат през 2014 или 2015, много тъпо я порязаха.

 

Тя изглежда не успя да се примири с това, че я прецакаха и кариерата й тръгна надолу.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...