Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо на Анелия, не се случи, която избълва много повече и по комерсиални неща за 2 месеца... Всичко освен това с Ваня и стана хит... А и Емануела не е бълвала боза след боза, а пессните, които пуска са много различни една от друга и от актуалната вълна и не би требвало да си пречат... Едиствения шит, който можеше да ни спести е онова Незабравима, но аз си мисля, че тя не се знае от масата, за да прецака следващия и проект. Както беше при Фики. След излагацията с ИсДисЛав очевидно интереса към него е много по малък и това личи... НО тук говорим за проект, който масово се харесва и топ коментарите за 3 дни са с по топ лайкове - 400. Нищо не намеква, че им идва досадна. По скоро някой наистина и прави мръсно

 

Ситуацията на Почти перфектен е подобна на тази на На теб не отказвам. Участието им във формати направиха песните масово хаесвани и слушани, но клубовете не са се скъсвали да ги въртят, а по скоро измежду другото по веднъж ги пускат. Тъпо е диджеите да не вземат впредвид подобни неща, а да скъсат от въртене една Като теб, която не мина 20000 лайка,но остана най налаганата нейна песен от клубовете... В друг живот също е така. Това, че не са получили фрий енерция и подбутване от клубовете, не ги прави по малко популярни. Дори гледаниятаи лайковете на една песен, която клубовете не я пръскат, са много по ЗНАЧИМИ от гледанията на песен , която я пръскат по клубовете, а в нета не се тачи...

Преди години Фики и Бум го сполетя същото. Тотален хит. Излезе с Генерал и Роклята ти пада. Стна емблема на Фики, но изостана с неколко милиона за това, че не се показа отстрани. Много е неприятно за изпълнителя.

Ами песента не е хит като Дай ми още и И на всички като теб, но винаги излиза след двете, което и дава доп. скорост. Но това е според мен най предпочитаната песен на Емица в Пайнер от хората след дуетите и с Коце и Галин.

"На тебе не отказвам" си я късаха от въртене и се пуска до ден днешен.С Вип Брадър или без тя пак щеше да си стане голям хит,какъвто е.Емануела можеше да ни спести бозите "20 лева" и "Незабравима" , но явно си трупа песни за участия-не знам.При Анелия са колаборации(включването в песента на Софи и Джулия)+дуета с Ваня , а при Емануела са солови проекти/дуети.Аз лично евала й правя на Анелия за работата,която свърши през 2016(освен мазните песни с Кристалите и триото,които пък се харесаха).С Деси са ми в топа за миналата година,както и Ема,която разби с Коцето.Не знам кой би могъл да прави мръсно на Емануела.Но съм сигурна,че гледанията на "Почти перфектен" са прекалено много за самата песен,която вече се забрави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"На тебе не отказвам" си я късаха от въртене и се пуска до ден днешен.С Вип Брадър или без тя пак щеше да си стане голям хит,какъвто е.Емануела можеше да ни спести бозите "20 лева" и "Незабравима" , но явно си трупа песни за участия-не знам.При Анелия са колаборации(включването в песента на Софи и Джулия)+дуета с Ваня , а при Емануела са солови проекти/дуети.Аз лично евала й правя на Анелия за работата,която свърши през 2016(освен мазните песни с Кристалите и триото,които пък се харесаха).С Деси са ми в топа за миналата година,както и Ема,която разби с Коцето.Не знам кой би могъл да прави мръсно на Емануела.Но съм сигурна,че гледанията на "Почти перфектен" са прекалено много за самата песен,която вече се забрави.

На тебе не отказвам е хит, защото хората я хахресват, а не защото клубовете са я късали от въртене. Клубовете я пускаха по 1 най много 2 пъти в пика и, което е ок , но не е късане. Песни, които са скъсъвани от въртене по 4-5 пъти са Гот ми е, Дай ми още, Генерал, Бум, Горе долу, С друг ме бъркаш, Кой, В твоите очи,Стара каравана, Моро му, Хабиби, И на всички като теб, Моето зайче, Не ме заслужаваш Моето слабо място, Режим неприлична, дори и Няма да ти пиша... тези песни буквално са пръскани отвсекъде и то след години пак ги пускат в по късните часове. На тебе не отказвам стигна до хора,които не слушат фолк от ефира на НоваТВ. Без брадъра си мисля,че поне 2 милиона по малко гледания би отразила.

Има хора, които харесват по лековати песни като 20 лева и Незабравима. В ара хитовете на Емица бяха на това ниво последните години. Емица песни като Почти перфектен и новата е нямала в Ара. Като качество и по различен саунд имам впредвид. Малко експерименти е правила и все не и се получаваха, докато Таралежа, Тръпката, Преди употреба, Крайна мярка, Да си плащал и Късам ти нервите, Ром пом пом са емблемите и. Затова пуска и по леки неща, но очевидно очакванията към нея вече са по високи... Единствено Нищо не знаеш, Мили мой, ангел мой, Досещай се сам и Всичко се връща са по стойностните успешни неща на Емица...

 

Ами тя не е била тотален хит, така че над 10 са и много, но чак пък да е забравена... Много силни думи ползвате, коио не отговарят на истината... Почти перфектен все още е сред първите 10 песни, които Тубата ще ти предложи автомтично като следващо приожение,което отхвърля забравянето като вариант. Ако Почти перфектен е забравена, то какво да кажем за Калифорния, която нито 10 милиона ще мине, нито тубата я предлага, нито вече и се пуска некъде... Не можем да омаловажаваме песни с 10милиона. При дневни 30-40 ка е абсурдно да се говори за забравено....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тебе не отказвам е хит, защото хората я хахресват, а не защото клубовете са я късали от въртене. Клубовете я пускаха по 1 най много 2 пъти в пика и, което е ок , но не е късане. Песни, които са скъсъвани от въртене по 4-5 пъти са Гот ми е, Дай ми още, Генерал, Бум, Горе долу, С друг ме бъркаш, Кой, В твоите очи,Стара каравана, Моро му, Хабиби, И на всички като теб, Моето зайче, Не ме заслужаваш Моето слабо място, Режим неприлична, дори и Няма да ти пиша... тези песни буквално са пръскани отвсекъде и то след години пак ги пускат в по късните часове. На тебе не отказвам стигна до хора,които не слушат фолк от ефира на НоваТВ. Без брадъра си мисля,че поне 2 милиона по малко гледания би отразила.

Има хора, които харесват по лековати песни като 20 лева и Незабравима. В ара хитовете на Емица бяха на това ниво последните години. Емица песни като Почти перфектен и новата е нямала в Ара. Като качество и по различен саунд имам впредвид. Малко експерименти е правила и все не и се получаваха, докато Таралежа, Тръпката, Преди употреба, Крайна мярка, Да си плащал и Късам ти нервите, Ром пом пом са емблемите и. Затова пуска и по леки неща, но очевидно очакванията към нея вече са по високи... Единствено Нищо не знаеш, Мили мой, ангел мой, Досещай се сам и Всичко се връща са по стойностните успешни неща на Емица...

 

Ами тя не е била тотален хит, така че над 10 са и много, но чак пък да е забравена... Много силни думи ползвате, коио не отговарят на истината... Почти перфектен все още е сред първите 10 песни, които Тубата ще ти предложи автомтично като следващо приожение,което отхвърля забравянето като вариант. Ако Почти перфектен е забравена, то какво да кажем за Калифорния, която нито 10 милиона ще мине, нито тубата я предлага, нито вече и се пуска некъде... Не можем да омаловажаваме песни с 10милиона. При дневни 30-40 ка е абсурдно да се говори за забравено....

Именно , че не ми се струва много реално "Почти перфектен" да е с по-висока гледаемост от голям хит като "Калифорния",който пък още въртят.На какво се дължи това според теб?

Определям "Почти перфектен" като забравена,защото не съм я чувала по клубовете от много време,не съм забелязала някакъв фурор по нея във социалните мрежи(Фейсбук,Инстаграм,Снапчат) както примерно по "Дай ми още","Моро му" и "И на всички като тебе".Обяснявам си го с това,че излиза като предложение след "Дай ми още".

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/clubrevue/videos/1692323264118741/

 

Плейбека на макс.

Селяндурските писъци на телефона.

Никакво чувство за такт.

 

Евала.

http://www.ramania-bg.com/index.php?showuser=19100

 

Злоба на макс.

Селяндурските изблици в Рама.

Никакво чувство за обективност.

 

Евала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/clubrevue/videos/1692323264118741/

 

Плейбека на макс.

Селяндурските писъци на телефона.

Никакво чувство за такт.

 

Евала.

 

Здраво мачкай да те уважават, знаво мачкай цял живот... тази ли е твоята представа за голямата любов? :cry:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами преди се възмущавах от плейбека на участия, но като знам, че пияниците в клуба им е все едно дали е на плейбек или на живо... Да не кажа, че вероятно дори не им минава през главата мисъл за това дали е плейбек или не. Само най запалените фенове и хейтъри коментират живото пеене и плейбека. Масовия потребител иска да се напие и да си чуе любимия хит.

 

Аз не знам какво мрънкате за участията на Преслава... особено като не сте и фенове, кво ви бърка как пее... От клипчета от концерти и участия аз имам впечатление, че Преслава има страхотен контакт с публиката. Не случйно освен Кама, Преса е другата, която и с плейбек и с нова балада би дигнала публиката на крака. Дори по този параграф бие Галена, която се стараес хореография, шоута и всеки път си тръгва по малко аплодирана от Преслава...

 

 

Именно , че не ми се струва много реално "Почти перфектен" да е с по-висока гледаемост от голям хит като "Калифорния",който пък още въртят.На какво се дължи това според теб?

Определям "Почти перфектен" като забравена,защото не съм я чувала по клубовете от много време,не съм забелязала някакъв фурор по нея във социалните мрежи(Фейсбук,Инстаграм,Снапчат) както примерно по "Дай ми още","Моро му" и "И на всички като тебе".Обяснявам си го с това,че излиза като предложение след "Дай ми още".

Излиза след почти всяка песен. От 30 минси цъкам в тубата и Почти перфектен ми я предлага след Дай ми още, след И на всички като теб, след Докосването има памет, след Няма да ме купиш... Общо взето всяка година поне по 2 песни намазват така милиони на принципа на късмета между кои е излязла. Боже прости натрупа повече отколкото требва. Дори и Отново се родих намаза покрай Не ме заслужаваш

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.ramania-bg.com/index.php?showuser=19100

 

Злоба на макс.

Селяндурските изблици в Рама.

Никакво чувство за обективност.

 

Евала.

 

Защо да не съм обективен. Виж похвалил съм й еднодневката.

 

Измисли си начин на изказ, че така като ми копиташ структурата показва колко ниско креативен/на си.

 

Песента е нова. Не и е свикнала още.

 

Да, явно така е със всичките си песни.

Просто й е по-лесно.

 

Няма как да не й е свикнала при положение, че едва ли я е записала от първия път и Бог знае колко пъти я е пяла докато се получи.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Преслава навре всичките ви любимки в кучи гъз и изпаднете в криза. Моля ви, пийте си успокоителните, че да не ви изтървем без време зад Райските порти, от злоба и проклинане на Добричкото чудо, особено ти, Слави!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Преслава навре всичките ви любимки в кучи гъз и изпаднете в криза. Моля ви, пийте си успокоителните, че да не ви изтървем без време зад Райските порти, от злоба и проклинане на Добричкото чудо, особено ти, Слави!

 

Аз не съм на успокоителни, а на тежки синтетики. Изпий едно кафе и се успокой. Едва ли ще мине 200ка новото и парче. Поне 10 парчета са с по силен страт тази година, така че Преслава сама се навира в кучия гъз с такива лайненца...

 

 

Много искам да съм злобен, но 2 поста над твоя ако беше прочел, щеше да видиш, че изтъквам силните и страни пред Галена, както и контакта и с публика, което противоречи отвсякъде на определението злобен.

 

Виж друго си е да станеш в 9, да видиш, че лайковете след 5ия час са забили и още са 5000 и, че Рени я мачка във форума... Това вече се реални основания да се озлобиш сутрешно.

 

Виж си изказванията за Джена, ДесиСлава и Анелия последните 3 месеца и на теб ще ти се прииска да я зашиеш тази мръсна устица дето бълва злоба като 40годишна изоставена с деца :pokey: :roll1:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурен съм че 90% от гласувалите за Рени в онази анкета са го направили само и само да не подкрепят Преслава. :1000 (29):

30 процента може би да, но чак 90...

Проблема е в проекта. По десетобалната това е за 6 най много. Не отговаря за изпълнител с тарифа 10 бона и 10 пъти титулован за Певица на годината. Не е само в РАМА. Гледам в сигнал и тубата се редуват хубав и хейт коментар :gun_bandana:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преславови в първите дни хвалеха и "Без теб". Нищо ново. Преса е в такава творческа дупка, че не е истина. Убеден съм, че тази песен няма да стане никакъв хит. Макс една седмица ще прави по 100 хиляди. Последният истински хит на Преса е "Моето слабо място". "На тебе не отказвам" е мноооого далеч от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена се отказва от чалгата

 

http://www.zajenata.bg/%D0%B4%D0%B6%D0%B5%...-news84246.html

 

 

 

Явно семейната идилия е на път да се рзпадне. Аз си мисля, че поне по 1 песен ще пуска за фолка годишно... Много е млада за солистка на Канарите. Поне 40така да удари....

 

 

А този Крумов резил що не сме го обсъдили :DDDD

 

http://gospodari.com/%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0...ideo123917.html

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-често слушаното радио през януари е с чалга

 

Чалга станция е била най-предпочитаната от българите през януари. Ритмите на „Веселина“ са окупирали 13,6% от радио аудиторията миналия месец. Това сочат данните на „Nielsen Admosphere Bulgaria“, представени от БНР в Деня на радиото днес. Челната тройка се допълва от програма „Хоризонт“ и радио N-Joy, които вземат по 10,6 и 10,5 на сто. Следват отново музикални станции – Energy, „Радио 1“, БГ радио, Fresh и „Витоша“. Двететата позиция е за Дарик радио, а десетата позиция отново е за чалга станция – „Вероника“.

 

Въпреки че заради спора с „Музикаутор“ БНР ограничи музикалното си разнообразие, медията е повишила слушателите си с 20% спрямо последното тримесечие, сочат данните. От 2 до 29 януари 2017 г. общата радиоаудитория на БНР се е повишила от 13,7% на 16,5%.

 

 

 

 

Шибан лицемерен народ сме. Все не слушаме чалга, а все чалготеките пълни, радиата на чалга станции, ютуб-а на ПланетаОфишъл....

Днешно време е модерно да се правиш, че не слушаш чалга затова едно турне би било провал. Не, че не им се ходи на хората, ама се самонавиват един друг , че е срамно....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...