Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И тук е много надута Джена :3fdb8960598fa63e:

Хахах, опасна е Джена. Кефи ме самочувствието, което демонстрира да като и обяснява на Стоянава. Ако не друго, поне е откровенна и не е проста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Екстра си е Дженка.

Щом форумните мишлета църкат, значи всичко е в нормата.

Дълго време мълчахте.

 

Така ви искам. :az:

Кое й е екстра? Хитове ли има? Приеми по концерти и фенове, каквито едно време ли? Сгромоляса се като Ивана през 2007. С тази разлика, че Ивана има един фургон хитове, които всеки знае и още слуша, а на Джена цялата кариера изглежда като изпарила се ... и всъщност на никой не липсва, което е най-страшното.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое й е екстра? Хитове ли има? Приеми по концерти и фенове, каквито едно време ли? Сгромоляса се като Ивана през 2007. С тази разлика, че Ивана има един фургон хитове, които всеки знае и още слуша, а на Джена цялата кариера изглежда като изпарила се ... и всъщност на никой не липсва, което е най-страшното.

 

Виж сега да ти обясня, явно защото няма кой.

Драги, Джена освен певица е жена, човек. В живота на един нормален човек с ясни възгледи по някое време решава, че трябва да поеме в друга посока и тя го направи.

Има си чудесна кариера и дискография, има си семейство ( съпруг, дете ), изключително суров характер.

 

Да, в последно време няма хитове, но да ти кажа и по-добре, че се посви малко и си почива, то кой освен Галена има ? ( не броим тези, които бълват - Галин, Анелия, Емануела)

Като съдя и форумния интерес в последните 2 години спрямо преди това, явно наистина нещата са зле и не си струва и да се бъхтиш.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Екстра си е Дженка.

Щом форумните мишлета църкат, значи всичко е в нормата.

Дълго време мълчахте.

 

Така ви искам. :az:

 

По тая логика можем да кажем същото и за Преси :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж сега да ти обясня, явно защото няма кой.

Драги, Джена освен певица е жена, човек. В живота на един нормален човек с ясни възгледи по някое време решава, че трябва да поеме в друга посока и тя го направи.

Има си чудесна кариера и дискография, има си семейство ( съпруг, дете ), изключително суров характер.

 

Да, в последно време няма хитове, но да ти кажа и по-добре, че се посви малко и си почива, то кой освен Галена има ? ( не броим тези, които бълват - Галин, Анелия, Емануела)

Като съдя и форумния интерес в последните 2 години спрямо преди това явно наистина нещата са зле и не си струва и да се бъхтиш.

Да, прав си, но според мен не е случайно, че реши да създава семейство, точно когато кариерата тръгна надолу, един вид да запълва липси, ако ме разбираш. :)

 

Иначе за мен е покъртително как може да тресеш България с "Да"-тата и с другите хитове и две-три години след това, никой да не те бръсне за жива.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси не подлежи на коментар.

Изпаднала, мързелива, сама.

 

Защо пък сама? Какви са тези първобтни разбирания, не мога да разбера? Хората без брак да не би да са за боклука?

 

Значи, Джена ангел, а Преси - дявол. Докато нещата стоят в този форум, значи всичко е наред. :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, прав си, но според мен не е случайно, че реши да създава семейство, точно когато кариерата тръгна надолу, един вид да запълва липси, ако ме разбираш. :)

 

По тази логика значи и Пепа скоро ще си създаде семейство :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък сама? Какви са тези първобтни разбирания, не мога да разбера? Хората без брак да не би да са за боклука?

 

Значи, Джена ангел, а Преси - дявол. Докато нещата стоят в този форум, значи всичко е наред. :3fdb8960598fa63e:

Ти кажи сега дали се надяваш утре (т.е. вече днес) да се появи новата песен? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, прав си, но според мен не е случайно, че реши да създава семейство, точно когато кариерата тръгна надолу, един вид да запълва липси, ако ме разбираш. :)

 

Ами напълно случайно се е запознала с Атанас, нещата са дошли от самосебе си.

Няма лошо, преструктурирала си е приоритетите и действа. За всичко има време. Та тя е на 32 години и има толкова неща зад себе си.

 

Да се засрамят тия дето се сетиха на по 40 да градят имидж и 'дискотечни' хитове.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти кажи сега дали се надяваш утре (т.е. вече днес) да се появи новата песен? :3fdb8960598fa63e:

 

Да! Сигурен съм, че е избрала тази дата за премиера - Кралица :3fdb8960598fa63e:

 

Директно да влиза в дискотеките!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък сама? Какви са тези първобтни разбирания, не мога да разбера? Хората без брак да не би да са за боклука?

Значи, Джена ангел, а Преси - дявол. Докато нещата стоят в този форум, значи всичко е наред. :3fdb8960598fa63e:

 

Смятам, че публичността на Преси покрай връзките й е достатъчно открита и смело можем да твърдим, че знаем с кого се ебе и кой я бие.

Не казвам, че трябва да е омъжена, за да й се признае някакво умствено развитие, но поне ще изгради по-друг имидж - на сериозната жена, на осъзнатата.

Преси я признаваха до скоро само за едно нещо и то незаслужено, ама и него вече премахнаха.

 

Не е случайно, че Преслава още не е пуснала песен, вече 5-ти месец от 2017 година. Просто награди няма и следователно няма смисъл да годи бройка на песни, за да може после да наглее и парадира с алчност.

 

По тази логика значи и Пепа скоро ще си създаде семейство :D

 

Ох, трудно ..

Нали знаеш, който не се е начешал на млади години, се 'дръгне' на стари.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, който не се е начешал на млади години, се 'дръгне' на стари. [/b]

Не е така. Няма как някой със сигурност да знае защо връзките й се провалят. Не я харесвам Преслава нито като човек, нито като певица , но с такива неща не бива да се спекулира. Трудно е в днешно време да намериш човек, с който да създадеш семейство. А и хора различни. Едни искат това на 20, други на 30, трети на 35г. чак са готови за това.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое й е екстра? Хитове ли има? Приеми по концерти и фенове, каквито едно време ли? Сгромоляса се като Ивана през 2007. С тази разлика, че Ивана има един фургон хитове, които всеки знае и още слуша, а на Джена цялата кариера изглежда като изпарила се ... и всъщност на никой не липсва, което е най-страшното.

Ми тя и Преслава на никой не липсва. Пусна 2 песни за година, едната даже не разбрахме за съществуването и.

Как прецени,че пе липсвала Джена? Ако на теб не ти липсва е друг въпрос. А това колко хитове има, смятам че е редно да замълчиш. Джена за 8-9 години кариера има поне 5 тотални хита. Да не говорим колко от тях стават и песен на годината. Да не говорим, че е по-гледана и от Ивана и от Преслава, и да не говорим, че Да те бях ранила още се пуска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тя и Преслава на никой не липсва. Пусна 2 песни за година, едната даже не разбрахме за съществуването и.

Как прецени,че пе липсвала Джена? Ако на теб не ти липсва е друг въпрос. А това колко хитове има, смятам че е редно да замълчиш. Джена за 8-9 години кариера има поне 5 тотални хита. Да не говорим колко от тях стават и песен на годината. Да не говорим, че е по-гледана и от Ивана и от Преслава, и да не говорим, че Да те бях ранила още се пуска.

Небивалица след небивалица издрънка. Как реши, че Джена е по-гледана от Преслава, след като не е вярно? Една Ивана за 2-3 години направи над 10 тотални хита. При Преслава беше подобно. И говорим за песни като "Шампанско и сълзи" или "Лъжа е" например, Джена изобщо няма песни от такъв калибър.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Небивалица след небивалица издрънка. Как реши, че Джена е по-гледана от Преслава, след като не е вярно? Една Ивана за 2-3 години направи над 10 тотални хита. При Преслава беше подобно. И говорим за песни като "Шампанско и сълзи" или "Лъжа е" например, Джена изобщо няма песни от такъв калибър.

Е Джена дебютира 2007-8, как да има песни, като тези от 2004/5 ??

От 2008 насам Джена има повече хитове от двете взети заедно. Само Да те бях ранила и Да видя какво е, пращат всичко в боклука на Преса за послесните 5-6 години. А Преслава освен Лъжа е , какво има като вечен хит. В Арената на.последния концерт и предния такъв беше с нулев прием. Всичко и се.ромни по 2 години,.после като ги изпее - мъртвило.

И когато Джена правеше.по 10 млн. в ютуб, Преса още 5 не беше виждала. Много ясно,че е.по гледана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Джена дебютира 2007-8, как да има песни, като тези от 2004/5 ??

От 2008 насам Джена има повече хитове от двете взети заедно. Само Да те бях ранила и Да видя какво е, пращат всичко в баклука на Преса за послесните 5-6 години. А Преслава освен Лъжа е , какво има като вечен хит. В Арената на.последния концерт и предния такъв беше с нулев прием. Всичко и се.ромни по 2 години,.после като ги изпее - мъртвило.

И когато Джена правеше.по 10 млн. в ютуб, Преса още 5 не беше виждала. Много ясно,че е.по гледана.

Вземи си отвори Ютуб и направи проста сметка, спри да се излагаш.

 

Клипове над 10 милиона от канала на Планета (без ft.):

Джена - 2

Преслава - 3 (до няколко дни 4)

 

Клипове над 1 милион от канала на Планета (без ft.):

Джена - 14

Преслава - 37

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вземи си отвори Ютуб и направи проста сметка, спри да се излагаш.

 

Клипове над 10 милиона от канала на Планета (без ft.):

Джена - 2

Преслава - 3 (до няколко дни 4)

 

Клипове над 1 милион от канала на Планета (без ft.):

Джена - 14

Преслава - 37

 

Преди да се опитваш да правиш нещо, което наподобява статистически данни първо помисли.

 

И в най-силните си години, с награди или без, Джена се е стремяла да пуска по 3 песни годишно.

Преслава в последните си клизмарски години, които са били с награди се сцепваше да пуска песни.

ВИдяхме, че без награди вече съмвсем ще я удари мързела.

 

Следователно и оттам и идва преднината в подобието на статистика в цитата.

 

Когато базата е една и съща, тогава ще се прави обосновка.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди да се опитваш да правиш нещо, което наподобява статистически данни първо помисли.

 

И в най-силните си години, с награди или без, Джена се е стремяла да пуска по 3 песни годишно.

Преслава в последните си клизмарски години, които са били с награди се сцепваше да пуска песни.

ВИдяхме, че без награди вече съмвсем ще я удари мързела.

 

Следователно и оттам и идва преднината в подобието на статистика в цитата.

 

Когато базата е една и съща, тогава ще се прави обосновка.

А ти може да видиш, че 80% от тези клипове на Преслава са стари - качени са 2013 и от тогава насам трупат гледания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди да се опитваш да правиш нещо, което наподобява статистически данни първо помисли.

 

И в най-силните си години, с награди или без, Джена се е стремяла да пуска по 3 песни годишно.

Преслава в последните си клизмарски години, които са били с награди се сцепваше да пуска песни.

ВИдяхме, че без награди вече съмвсем ще я удари мързела.

 

Следователно и оттам и идва преднината в подобието на статистика в цитата.

 

Когато базата е една и съща, тогава ще се прави обосновка.

Джена? Джена? Джена!

Първо, Джена никога не е била така масово харесва, одобрявана като Преслава, Галена, Ивана, Глория. Само забележи лайковете на страницата й във фейса - 150K, сходни с тези на определяната от някои за баба - Глория. Уж втората е неактуална, нехаресвана от младото поколение, а Джена - клубна терминаторка. Една Емилия, която си направи официална страница след Джена я води с 80-90К, да не говорим за Деса, Емануела, Цветелина Янева, Мария, Галена, Камелия, Андреа, Азис и Преслава. Когато Преслава правеше по 100К лайка на година - 2014 и 2015-та, Джена дали е правила и по 30К, което е доста мъничко.

Не знам защо Джена в този форум е приемана за нещо голямо, като тя не е

Първо, тя случи на няколко поредни хита в две години от кариерата си - 2011 и 2014-та. Тогава и Галена, и.Преслава имаха постижения, доста сериозни. Джена беше 3-та по гледаемост в тубата за 2014-та с 12 милиона, Преслава с 14, а Галена с 16. За 2015-та беше извън топа дори, а Преслава беше регистрирала 20 милиона, Галена - 31.

Второ, Джена 2012 и 2015 уцели само един голям хит, за жалост 2015 имаше поне 5 по-големи хита и я отсвириха за "Песен на годината"

Трето, Джена си плю на стила - като хвърли латекси, бижута, пера, които я отличаваха от масата и започна да се прави на тинейджърка, а после и на Галена, което й изигра доста лоша шега. Много рязка й беше промяната

Четвърто, последните песни на Джена са незапеваеми, скучни и с гаден текст, особено онази за сина и цигарите. С "Дразни ме пак" улучи сезонен хит, и ако не я бяха изтрили щеше да има 8-9 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...