Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Обаче нищо не се случва в тая чалга. Имам чувството, че Пайнер са затворили врати.

 

Делян Пеевски вече не спонсорира фирмата. А това е бил основният начин на финансиране в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Делян Пеевски вече не спонсорира фирмата. А това е бил основният начин на финансиране в последните години.

 

Дали пък Свинята няма най-накрая да направи нещо добро и да доведе този курвaрник до разорение?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Meжду другото, това мнение казва всичко което е нужно да се каже:

 

Не разбирам защо трябва да се хейти. Факт е, че Глория сама се опитва да прави нещо. Може да са концерти в провинциални читалища с непренциозни декори и прочие, но са посещавани. Особено на фона на абсолютната липса на концертна дейност в жанра. Аз купих билетите в деня на концерта с мисълта, че цялата зала ще е празна, а се оказа, че има места само на последните 5-6 реда. И наистина залата беше пълна, хората се радваха на Глория. Накрая и на бис я извикаха и изпя Кой уши байрака.

 

На следващия ден бях на фризьор и се оказа, че момичетата от салона също са били на концерта. Заговорихме се и се оказа, че не са поп фолк почитатели. Отишли са от любопитство, да си разнообразят ежедневието, но са останали доволни. Уважават труда на Глория и я похвалиха за пеенето и песните. Защо вместо да си чешете пръстите по форумите и да сипете жлъч, не проявите малко уажение?

 

Момичето е било на концерта, нямало е очаквания и разказва какво се е случило, както и за мнението на хора, които не са почитатели.

 

Иначе по темата, Глория като е била в Две Могили е била ето така:

 

https://www.instagram.com/p/BR4dMOwghBR/

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертната дейност е най-добрият начин за контакт с публиката. Това не е като в кръчмата, където дали певицата е там или не няма значение. Те са там да се друсат и онождат в кенефа.

На концерт отиваш с единствената цел да гледаш и слушаш изпълнителя. Няма други странични и разсейващи фактори.

И поради тази причина се създава пряк контакт и се достига най-добре до публиката. Стратегията ѝ е доста добра, защото там ходят хора от всякаква възраст и концертите са в нормални часове, а не по нощите, което е ненормално работно време и се отразява лошо на организма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква лъжа, тя е пяла там час и кусур, нея са поканили, не Камелия или Ивана. Ние сме долни, само ти класа, макар и неграмотна.

 

И не, на сегашните й концерти има пенсионери, има малки деца, има й педали като Планетчо факт. Но всички са там заради Глория, докато на масовките не можем да кажем, че са отишли заради Камелия. И да, Глория в момента прави концерти и има хора от всички възрасти. Това е статус и уважение. Камелия такава аудитория няма.

Нека си пее по читалищата, великите концерти. Там се чувства в свои води, сред нейния набор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека си пее по читалищата, великите концерти. Там се чувства в свои води, сред нейния набор.

Именно:

 

old-lady-dancing-in-brighton-viral-video-1457611274-list-handheld-0.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се най-накрая да си намери един достоен по нейните си критерии мъж, който да има трезва преценка и да й налива акъл. Така хем хубави клипове и песни ще прави, хем няма да е толкова крива и отегчена.

:roll1:

По - скоро да й напука рапона, защото тя е като руска матрьошка в това отношение: бий ме, обичам те. Ама то в чалгата всички са така, но поне като й нацепи кофата, може й да задвижи механизма вътре. Но it takes too much effort, та не зная дали на някой би му се занимавало, освен това ако ги подкара всичките женски там у Глория, трябва да пречука и останалите кралици около нея. Общо взето ще е много бой за нищо...

 

Но освен пердах, ще я оножда, та верно ще се освести малко и ще цъфти. Ще й дойде и музата, и други неща сигурно. Отделно тя ще облекчава банковата му сметка, да не се напрегне случайно и задръсти. Феновете ще сме доволни, а дано!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Ненаситна си е по-голям хит от Мечето, за която Кама се изръси за реклами и пак нищо не стана. Като Ненаситна Кама не е имала хит от 10 години.

А Глория е една старомодна и закостеняла жена. Едно си баба знае, едно си бае. Не приема новото

 

Мечето излезе с лирик видео и за самостоятелен изпълнител върви ок. нито добре, но нито зле. Все пак Кама не разполага с хилядите абонати от канала на Планета и през годините не е гонила бройка песни. Вижте как вървят клиповете в канала на Глория, и ще разбереш колко всъщност сериозно постижение си е 800 ка за 2 месеца, за песен без клип, която не е била налагана ниъде и не се излъчва никъде. Гло през 2014 има песен и с 90 ка, така че когато използвате подобни аргументи, за да уязвите някоя, първо се убедете, че Глория е в по добра ситуация, за да има смисъл и тежест написаното.

 

Престъпно и като текст, и като музика, и като клип са на ниво, дори да е провал за клубовете. Важно и е дали е провал, ако има група от хора, които виждат качествена и стойностна песен. Престъпно е интересен проект , ане резил за Кама.

 

Изпий ме цялата е 10 пъти по популярна от Изпий ме цялата, която е най големия хит на Камс след 2003. Още се случва да я пуснат след 3.

 

 

Неповторим и Минута живот влязоха в повечето дискотеки. Да, не са били тотални хитове, но Глория дори до това не се доближава, а е в Пайнер...

Една Камелия, която няма претенции да е прима или най пеещата, предлага много по кчествени и стойностни проекти от певица, която някога бе еталон за качество. По музикантски и барнати са и нещата. Някой ден, фалшива кожа, Престъпно е, За теб ще умра, Черна кръв. не само клиповете. Клиповете при Глория са малък проблем сравнение с текстовете и слабите музики и аранжименти. КАто не иска да се състезава, да прави по един проект в годината на нивото на Присъда, ако те няма, Можеш ли да ме обичаш. Тогава бъдете горди с нея и изтъквайте , че не е комерсиална. Но сега песните и не са на по високо ниво от тезим които плюете. Само като текстове не е стигнала дъното, но това не значи, че са ок...

 

И защо глория третира критиката като предателство. Предателство към публиката е от песни като Утре ще е по добре и Пясъчни кули да преминеш на тези, издадени от последните 2 години. Отново казвам, че не ме ебе кое е хит. ако е хубаво, ще оценя.

 

 

а и Рени е напълнила 3 пъти НДК, но не виждам да го отчиатате като нещо голямо. Не съм видял някой да покаже уважение към успеха и. Точно обратното.

 

Грозно е това, че същите критики, които и вие имате към нея, кажем ли ги ние, започвате да агресирате и към потребители, и към фаворитките им. И извъртате казаното от нас като хейт. А откакто се намеси и Гламавото нивото на дискусията падна съвсем...

 

Обърнете се към специалист, защото виждате адски изкривено ситуацията в жанра. По форумите ви знаем от години и от уважение към Глория все подминавахме митовете , които разпространявате, но ако решите да проверите нагласата на народа към глория, хубаво много рядко ще прочетете...

 

Гламдринга вече задминва Фокси. Говори за хонорара на Ивана за вип брадър, за концерт, на който не е присъствал и за който от снощи не намерих нищо за въпросния концерт из мрежата. За концерта на Азис и ДесиСлава веднга излизат дестки статии... За напускането на Деса намерих сума и нафталин от 2003. Аз концерта на Азис на стадионасъщо... Защо няма за този на Глория? А Деса явно малко се е излагала и мятала гола по брадърите, щом само вие ни напомняте за тези сцени. виж отношението на българите към Деса, и гола и дебела е в пъти по предпочитана, харесвана, коментирана, призната. Хората бързо прощават изцепките на Деса, защото хубавото е прекалено много, за да обръщат внимание на другото.

 

И все пак Десовите говорим ли за добри певици, през годините сме споменавали две - нашата и винаги до нея, слагаме Глория. Това е разликата между нас и вас. Ние уважаваме и ценим. А откакто Деса пак е в топа , едно обидно и унизително отношение... Като не беше в Пайнер, много удобно я използвахте и ценяхте, ама сега вече не ви е.

 

Вие твърдите ли сериозно, че Глория не искала да пее в кръчми... Ами последните 2 години къде е пяла. в читалищата ли... Клубовете не я ли хранят колко години вече... Може да има само по 4 участия месечно за последната година няма месец с повече от 4-5. И Татяна има по толкова, ама не плюе източника на приходите си, както вие и Глория. И не , не сравнявам Гло с Тоти, а просто коментирам нещо, което всеки мое да си провери сам за себе си. Уточнявам, че не ги сравнявам, защото знам, че нема да ми отговорите , защо са еднакво ангажирани, ами ще започнете: "'как не ви е срам да сравнявате Гло с Тоти".

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мечето излезе с лирик видео и за самостоятелен изпълнител върви ок. нито добре, но нито зле. Все пак Кама не разполага с хилядите абонати от канала на Планета и през годините не е гонила бройка песни. Вижте как вървят клиповете в канала на Глория, и ще разбереш колко всъщност сериозно постижение си е 800 ка за 2 месеца, за песен без клип, която не е била налагана ниъде и не се излъчва никъде. Гло през 2014 има песен и с 90 ка, така че когато използвате подобни аргументи, за да уязвите някоя, първо се убедете, че Глория е в по добра ситуация, за да има смисъл и тежест написаното.

 

Престъпно и като текст, и като музика, и като клип са на ниво, дори да е провал за клубовете. Важно и е дали е провал, ако има група от хора, които виждат качествена и стойностна песен. Престъпно е интересен проект , ане резил за Кама.

 

Изпий ме цялата е 10 пъти по популярна от Изпий ме цялата, която е най големия хит на Камс след 2003. Още се случва да я пуснат след 3.

Неповторим и Минута живот влязоха в повечето дискотеки. Да, не са били тотални хитове, но Глория дори до това не се доближава, а е в Пайнер...

Една Камелия, която няма претенции да е прима или най пеещата, предлага много по кчествени и стойностни проекти от певица, която някога бе еталон за качество. По музикантски и барнати са и нещата. Някой ден, фалшива кожа, Престъпно е, За теб ще умра, Черна кръв. не само клиповете. Клиповете при Глория са малък проблем сравнение с текстовете и слабите музики и аранжименти. КАто не иска да се състезава, да прави по един проект в годината на нивото на Присъда, ако те няма, Можеш ли да ме обичаш. Тогава бъдете горди с нея и изтъквайте , че не е комерсиална. Но сега песните и не са на по високо ниво от тезим които плюете. Само като текстове не е стигнала дъното, но това не значи, че са ок...

 

И защо глория третира критиката като предателство. Предателство към публиката е от песни като Утре ще е по добре и Пясъчни кули да преминеш на тези, издадени от последните 2 години. Отново казвам, че не ме ебе кое е хит. ако е хубаво, ще оценя.

а и Рени е напълнила 3 пъти НДК, но не виждам да го отчиатате като нещо голямо. Не съм видял някой да покаже уважение към успеха и. Точно обратното.

 

Грозно е това, че същите критики, които и вие имате към нея, кажем ли ги ние, започвате да агресирате и към потребители, и към фаворитките им. И извъртате казаното от нас като хейт. А откакто се намеси и Гламавото нивото на дискусията падна съвсем...

Обърнете се към специалист, защото виждате адски изкривено ситуацията в жанра. По форумите ви знаем от години и от уважение към Глория все подминавахме митовете , които разпространявате, но ако решите да проверите нагласата на народа към глория, хубаво много рядко ще прочетете...

 

Гламдринга вече задминва Фокси. Говори за хонорара на Ивана за вип брадър, за концерт, на който не е присъствал и за който от снощи не намерих нищо за въпросния концерт из мрежата. За концерта на Азис и ДесиСлава веднга излизат дестки статии... За напускането на Деса намерих сума и нафталин от 2003. Аз концерта на Азис на стадионасъщо... Защо няма за този на Глория? А Деса явно малко се е излагала и мятала гола по брадърите, щом само вие ни напомняте за тези сцени. виж отношението на българите към Деса, и гола и дебела е в пъти по предпочитана, харесвана, коментирана, призната. Хората бързо прощават изцепките на Деса, защото хубавото е прекалено много, за да обръщат внимание на другото.

Гламав ще викаш вкъщи не на мен. Кое не си намерил, дали сме ти статии и клипчета. Как все ще обиждаш и как все не намираш:

 

http://www.zajenata.bg/%D0%B8%D0%B2%D0%B0%...0-news6661.html

 

Ето първи резултат в търсаката, даже беше и на корица на списание Ивана, както и Глория. Дадох ви и линк за концерта на Глория. Аз не лъжа, работя със линкове и всичко винаги е точно и проверено. За сметка на теб, който освен измамник доказан от медиите си и тънък манипулатор. Естествено, че все така ще кажеш. Как веднъж не си призна, дал съм няколко линка, Стефимир също е дал. И ето ти още нещо, аз БЯХ на този концерт, затова съм го запомнил.

 

И не, хората прощават на Деси Слава, защото на глупаците не може да се сърдиш. А тя е заспала и глуповата, но не е злобна и много често е без мнение. Такива хора без позиции просто не влизат в словесни спорове и затова никой не ги закача.

 

В тоя форум има ебаси изкривената представа, да не влезнеш да се излагаш във ВИП-а е нямане на топки. Да не се буташ непрекъснато пред камерите, означава, че си мъртъв кариерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мечето излезе с лирик видео и за самостоятелен изпълнител върви ок. нито добре, но нито зле. Все пак Кама не разполага с хилядите абонати от канала на Планета и през годините не е гонила бройка песни. Вижте как вървят клиповете в канала на Глория, и ще разбереш колко всъщност сериозно постижение си е 800 ка за 2 месеца, за песен без клип, която не е била налагана ниъде и не се излъчва никъде. Гло през 2014 има песен и с 90 ка, така че когато използвате подобни аргументи, за да уязвите някоя, първо се убедете, че Глория е в по добра ситуация, за да има смисъл и тежест написаното.

 

Престъпно и като текст, и като музика, и като клип са на ниво, дори да е провал за клубовете. Важно и е дали е провал, ако има група от хора, които виждат качествена и стойностна песен. Престъпно е интересен проект , ане резил за Кама.

 

Изпий ме цялата е 10 пъти по популярна от Изпий ме цялата, която е най големия хит на Камс след 2003. Още се случва да я пуснат след 3.

Неповторим и Минута живот влязоха в повечето дискотеки. Да, не са били тотални хитове, но Глория дори до това не се доближава, а е в Пайнер...

Една Камелия, която няма претенции да е прима или най пеещата, предлага много по кчествени и стойностни проекти от певица, която някога бе еталон за качество. По музикантски и барнати са и нещата. Някой ден, фалшива кожа, Престъпно е, За теб ще умра, Черна кръв. не само клиповете. Клиповете при Глория са малък проблем сравнение с текстовете и слабите музики и аранжименти. КАто не иска да се състезава, да прави по един проект в годината на нивото на Присъда, ако те няма, Можеш ли да ме обичаш. Тогава бъдете горди с нея и изтъквайте , че не е комерсиална. Но сега песните и не са на по високо ниво от тезим които плюете. Само като текстове не е стигнала дъното, но това не значи, че са ок...

 

И защо глория третира критиката като предателство. Предателство към публиката е от песни като Утре ще е по добре и Пясъчни кули да преминеш на тези, издадени от последните 2 години. Отново казвам, че не ме ебе кое е хит. ако е хубаво, ще оценя.

а и Рени е напълнила 3 пъти НДК, но не виждам да го отчиатате като нещо голямо. Не съм видял някой да покаже уважение към успеха и. Точно обратното.

 

Грозно е това, че същите критики, които и вие имате към нея, кажем ли ги ние, започвате да агресирате и към потребители, и към фаворитките им. И извъртате казаното от нас като хейт. А откакто се намеси и Гламавото нивото на дискусията падна съвсем...

 

Обърнете се към специалист, защото виждате адски изкривено ситуацията в жанра. По форумите ви знаем от години и от уважение към Глория все подминавахме митовете , които разпространявате, но ако решите да проверите нагласата на народа към глория, хубаво много рядко ще прочетете...

 

Гламдринга вече задминва Фокси. Говори за хонорара на Ивана за вип брадър, за концерт, на който не е присъствал и за който от снощи не намерих нищо за въпросния концерт из мрежата. За концерта на Азис и ДесиСлава веднга излизат дестки статии... За напускането на Деса намерих сума и нафталин от 2003. Аз концерта на Азис на стадионасъщо... Защо няма за този на Глория? А Деса явно малко се е излагала и мятала гола по брадърите, щом само вие ни напомняте за тези сцени. виж отношението на българите към Деса, и гола и дебела е в пъти по предпочитана, харесвана, коментирана, призната. Хората бързо прощават изцепките на Деса, защото хубавото е прекалено много, за да обръщат внимание на другото.

 

И все пак Десовите говорим ли за добри певици, през годините сме споменавали две - нашата и винаги до нея, слагаме Глория. Това е разликата между нас и вас. Ние уважаваме и ценим. А откакто Деса пак е в топа , едно обидно и унизително отношение... Като не беше в Пайнер, много удобно я използвахте и ценяхте, ама сега вече не ви е.

 

Вие твърдите ли сериозно, че Глория не искала да пее в кръчми... Ами последните 2 години къде е пяла. в читалищата ли... Клубовете не я ли хранят колко години вече... Може да има само по 4 участия месечно за последната година няма месец с повече от 4-5. И Татяна има по толкова, ама не плюе източника на приходите си, както вие и Глория. И не , не сравнявам Гло с Тоти, а просто коментирам нещо, което всеки мое да си провери сам за себе си. Уточнявам, че не ги сравнявам, защото знам, че нема да ми отговорите , защо са еднакво ангажирани, ами ще започнете: "'как не ви е срам да сравнявате Гло с Тоти".

А Глора малко се мяташе гола по килимите, прикрила шунда и цици със тигров килим :D Плюят Кама и Деса, че се разголвали, а баба ти отиде, като магистрална фея на Българската Коледа. Чак след това се извинява публично, за несъобразния за повода тоалет (парцал)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плюят Кама и Деса, че се разголвали, а баба ти отиде, като магистрална фея на Българската Коледа. Чак след това се извинява публично, за несъобразния за повода тоалет (парцал)

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито се е извинявала публично, нито роклята е парцал. Супер скъпа беше, от модна къща ”Романтика”. Лили Иванова и Теди Кацарова реално бяха разголените тогава, но тях ги подминаха. И не те отидоха да видят болните в онкоклиниката след това, но Иванова със сигурност е прибрала тлъст хонорар от президентството. А Глория получи 2 страници сериозна защита в ”24 часа” от читателски писма. Айде спрете се вече с хейта, баси хората и чудото. Трябва да знаете кога да спрете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много верни неща се пишат за прехвалени звезди, които все пак си имат достатъчно успехи, но винаги сме склонни да преувеличаваме.

Самият факт, че 20 и кусур години по-късно коментираме същите имена от едно време, доказва, че в момента в чалгата не се случва нищо и не произвежда нови звезди.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гламав ще викаш вкъщи не на мен. Кое не си намерил, дали сме ти статии и клипчета. Как все ще обиждаш и как все не намираш:

 

http://www.zajenata.bg/%D0%B8%D0%B2%D0%B0%...0-news6661.html

 

Ето първи резултат в търсаката, даже беше и на корица на списание Ивана, както и Глория. Дадох ви и линк за концерта на Глория. Аз не лъжа, работя със линкове и всичко винаги е точно и проверено. За сметка на теб, който освен измамник доказан от медиите си и тънък манипулатор. Естествено, че все така ще кажеш. Как веднъж не си призна, дал съм няколко линка, Стефимир също е дал. И ето ти още нещо, аз БЯХ на този концерт, затова съм го запомнил.

 

И не, хората прощават на Деси Слава, защото на глупаците не може да се сърдиш. А тя е заспала и глуповата, но не е злобна и много често е без мнение. Такива хора без позиции просто не влизат в словесни спорове и затова никой не ги закача.

 

В тоя форум има ебаси изкривената представа, да не влезнеш да се излагаш във ВИП-а е нямане на топки. Да не се буташ непрекъснато пред камерите, означава, че си мъртъв кариерно.

 

Всички знаем, че Глория и Ивана получават покани всяка година. не се съмнявам в това. Стана ми смешно как говориш за непотвърдени хонорари сякаш си бил там... Тази статия не е официална. За много личности са излизали такива , но нито е потвърдено от Ивана, нито от Пайнер, нито от НОВА, така че е недопустимо човек с диплома за висше да борави с такива публикации. Колко им предлагат и какви са причините да откажат си ги знаят те, така че не виждам от къде на къде се обръщаш като говорител на Ивана. Деса за Олстарс сезона взе 30 или 40 бона, което е ок. Все пак не е Вип брадър, а Олстарс сезон, но с чисто новата кола,която спечели ги докара близо до 100 000, така че не виждам какво те мъчи. Танците бяха в сезона през 2007 и 8 години по късно хората видяха израстването и. Понякога човек требва да се види отстрани, за да разбере когато нещо не изглежда добре. Деса е самокритична и не допусна изцепките в олстарс сезона. Ако и други бяха малко самокритични нямаше да изпаднат в такава дупка... Азис и Деса са единствените с хонорари през техния сезон. тогава играеха за 100 ка в левове и Деса и Азис не можеха да излизат за участия, както е днес и Деса пак взе 40, а Азис 80. това е конпенсация за участията,които ще пропуснат. и 40 000 лева не са малко. Глория 3-4 месеца обикаля кръчмите за същата цифра...

 

 

Искам материали за концерта на Гло в Кюстендил - реклама, която е текла тогава, фишове или постери. Статии от НФ, Сигнал и Планета ТВ. Къде са??? Това, което ни предоставихте доказва, че Глория е пяла на стадион в Кюстендил и е експортирана с хеликоптер... Но не доказва самостоятелен концерт на Глория, на който сам самичка събрала 10 000 публика. Никога Пайнер няма да сложат изпълнител от друга фирма да подгрява едно от големите си имена. Ще набута Биляна, ама не у чужд артист... А защо удобно пропусахте факта, че и Коце е пял там. На дали аз съм ви отворил очите вчера... Клипчето сте го гледали стотици пъти и чувяате, че той пее, но не спряхте да говорите ,ч е САМ САМА събрала еди си колко публика... Защо лъжеш? като ви хванах, изведнъж Коце подгяаващ го направихте.

Това, което е дал Стефимир от Лабиринт подкрепя моите думи и мнение. Водещата в репортажа още от началото уточнява, че специално за това и участие е нает хеликоптера. РАзлика между самостоятелен концерт на стадион и покана за участие намираш ли? После водещата продължава с думите "тя беше специален гост на рожденния ден на местно попфолк радио". Все едно да изкарам 20те мин които Деса подгряваше Мустафа Сандал на стадиона в Шумен като неин концерт... Вие сте си решили,че е неин концерт, а очевидно самата Глория дори нема претенции подобни... Репортажа дори не намеква, че е концерт н Глория, а че Глория е част от него. Глухи ли сте?

 

не си бил там. отново излъга. Глория е пяла преди да се стъмни, а после като дава интервю Коце пее след нея. Вече е тъмно и Глория си е изнесла репертоара. Коце и Глория са едни от многото поканени.

 

Коя част от репортежа ви накара да се заблудите чак толкова, че да пропуснете основното около това и участие... В репортажа не се уточнява тези 90 минути пеене, за които говориш, нито пък в репортжа се споменават колко души е имало....

 

Ето го радиото , което е празнувало рожден ден:

http://www.ritamplius.com/

Ето официално инфо копирано от сайта:

 

Програмната схема на радиото е ориентирана главно към българската музика и съвременната фолк вълна.

Място в ефира на медията намират световната и славянска музика, балканските ритми, както и българската народна музика.

Популярността на „Ритъм +”нараства с организираните концерти на най- популярните български поп фолк звезди на стадион,,Осогово” и стадион,,Странджата” в град Кюстендил.

Сред имената на изпълнителите, поканени да пеят на сцената на Радио ,,Ритъм+” са били Деси Слава, Азис, :3fdb8960598fa63e: Орхан Мурад, Глория, Анелия, Преслава, Константин,Камелия,Ивана и други.

В студиото на радио „Ритъм +”през годините са гостували изпълнители от различни жанрове като например: започва се от Тони Дачева и се достигне до Веселин Маринов.

оМясто в ефира на радиото намират и изпълнителите от местната сцена, част от ,които станали популярни далеч зад границите на Кюстендилска област.Това например са почетният президент и основател на радиото г-н Благовест Порожанов,Румяна Попова, Ина, Атанаска Ковачка,Цветанка Илчева, Дончо Андонов,Кирил Дрингов и други.

 

 

Имате ли още претенции за този концерт или да ви продължавам :1000 (29):

 

 

sled 5 минути: Млъкнахте ли всички след 2 дни празни приказки. Нещо след този пост ви досрамя...да с е излагате повече.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа бяга като попарена от хората :hahaha: Да не би да излезе необработена снимка,че ще обвини и клетите хора, че я разтягат.

https://www.instagram.com/p/BTcDyQIB9MM/

 

Какво презрително отношение към децата, ужас... :mf_surrender:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам материали за концерта на Гло в Кюстендил - реклама, която е текла тогава, фишове или постери. Статии от НФ, Сигнал и Планета ТВ. Къде са??? Това, което ни предоставихте доказва, че Глория е пяла на стадион в Кюстендил и е експортирана с хеликоптер... Но не доказва самостоятелен концерт на Глория, на който сам самичка събрала 10 000 публика. Никога Пайнер няма да сложат изпълнител от друга фирма да подгрява едно от големите си имена. Ще набута Биляна, ама не у чужд артист... А защо удобно пропусахте факта, че и Коце е пял там. На дали аз съм ви отворил очите вчера... Клипчето сте го гледали стотици пъти и чувяате, че той пее, но не спряхте да говорите ,ч е САМ САМА събрала еди си колко публика... Защо лъжеш? като ви хванах, изведнъж Коце подгяаващ го направихте.

Това, което е дал Стефимир от Лабиринт подкрепя моите думи и мнение. Водещата в репортажа още от началото уточнява, че специално за това и участие е нает хеликоптера. РАзлика между самостоятелен концерт на стадион и покана за участие намираш ли? После водещата продължава с думите "тя беше специален гост на рожденния ден на местно попфолк радио". Все едно да изкарам 20те мин които Деса подгряваше Мустафа Сандал на стадиона в Шумен като неин концерт... Вие сте си решили,че е неин концерт, а очевидно самата Глория дори нема претенции подобни... Репортажа дори не намеква, че е концерт н Глория, а че Глория е част от него. Глухи ли сте?

 

не си бил там. отново излъга. Глория е пяла преди да се стъмни, а после като дава интервю Коце пее след нея. Вече е тъмно и Глория си е изнесла репертоара. Коце и Глория са едни от многото поканени.

 

Коя част от репортежа ви накара да се заблудите чак толкова, че да пропуснете основното около това и участие... В репортажа не се уточнява тези 90 минути пеене, за които говориш, нито пък в репортжа се споменават колко души е имало....

 

Ето го радиото , което е празнувало рожден ден:

http://www.ritamplius.com/

Ето официално инфо копирано от сайта:

1. За Ивана и хонорарите, ето и тук пише: http://retro.bg/omayvat-ivana-sstrong-200-...rquot_8497.html

 

Като цяло не се вълнувам, но всичко е истина и Глория щеше да излезне доста напред финансово ако беше влязла.

 

2. За концерта, няма какво да коментирам, в статията човека, който работи като треньор си го каза, преди време ГЛОРИЯ ИМАШЕ концерт. Не казвам другите имаха. Аз наистина не помня много кои я подгряваха, но в паузите пяха й други там. Но по твоята логика, не трябва да броим и концерта на Азис на "Васил Левски", защото не помня много от него, но имаше една камара изпълнители, които пяха докато той се преобличаше. И бяха БАЯ.

 

https://dariknews.bg/regioni/kiustendil/sta...a-pista-1390298

http://bgathletic.com/new.php?id=20647

 

И някъде се беше писало за това събитие в "Нов Фолк", но аз нямам броевете. Който ги има, нека да даде сканове. Аз се отказвам да споря. То не бяха малко хора, малък стадион, Глория не е пяла сама, била поканена. ОК, Глория няма концерт, тя само е минала от там и хората основно са отишли заради останалите.

 

И за финал: Глория няма претенции за куп концерти, които е правила. Не помня преди НДК, но пак беше препълнила някоя зала в София, мисля че беше Христо Ботев и от там има 1 клипче. Нямам намерение да търся повече. Никога дори не е споменавала този концерт, дори не е споменавала турнето на което е била с Камелия. Тя просто не говори за концертите си.

 

И мога да гарантирам, че на концерта на стадиона не бяха ДесиСлава, Азис или Камелия. Единственият концерт на който е била Деси Слава в онези години е в Пловдив. И имаше поне според медиите 1000 - 1200 човека.

 

И не, вие не сте толерантни, особено ТИ. Вие я направихте на ГЪЗ, Глория има изцепки, не са една или две. Супер превзета е, борсук е, дръпната е, тънко обидчива, спряла да се развива. Прави тъпи песни, не влага в клипове, младите я пренебрегват - това са неща, които ни са ясни. И мен това не ме кефи, но Глория е еталон с големи успехи и всички, включително Деси Слава са се учили от нея. И да, изцепката на Коледата си беше голяма, но сравнението между нея и Камелия / Деси Слава в ТОЗИ СЛУЧАЙ е нелепо, защото Глория по цици и пичок никога няма да я видиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво презрително отношение към децата, ужас... :mf_surrender:

Еми гадно е и то много. Иначе във форума се слагат снимки на певици от фенове, които изглеждали "ужасно" , но никой не му прави впечатление, че те се снимат с хората без комплекси. А други и от снимачната площадка за фотосесия да излизат пак не смеят да се снимат. Сакън някой да не ги види в необработени снимки или пък просто се чувстват твърде висши, за да отделят от времето си за снимки и то с деца.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Човече, много си объркан вече...

 

Напиши Азис стадиод Левски в гугъл

 

Азис – Уикипедия

https://bg.wikipedia.org/wiki/Азис

Концертът, с който Азис напълни националния стадион „Васил Левски”, шоуто в зала №1 на НДК, издаването на книгата „Аз, Азис”, където Краля на ...

 

Филм за концерта на Азис на стадион Васил Левски - By Planetcho

https://www.vbox7.com/play:f32625cd91

27.01.2017 г. - Гледай Филм за концерта на Азис на стадион Васил Левски - By Planetcho, видео качено от planetcho. Vbox7 – твоето любимо място за ...

 

А отделно колко снимки има и можеш да гледаш самия концерт в нета. Има ги изпълненията. има обширна информация, която не подлежи на съмнение. Всички го помним. Докато този на Глория само ти си го сънувал.

 

Напиши Глория стадион Осогово и ми кажи пак ли мислиш, че примера ти с Азис беше подходящ...

Стига си я давал една и съща статия ами постни съдържанието:

 

Преди години мина „тайфуна Глория", певицата кацна с хеликоптер на стадиона и вдигна пътеките във въздуха, но не певицата бе виновна, настилката от години е амортизирана. - че е кацнала, никой не спори. Че е била от звездите на вечерта, убедени сме - тигава беше сила. Но къде видя писания за неин концерт. намесват нейното име по повод хеликоптера. Статиите не са за Глория, а за стадиона и настилката и по този повод споменават Глория и хеликоптера. Такова нещо не се вижда всеки ден. Човека, чиито думи са ти по важни от тези на Лабиринт е свързан професионално с обекта. Дори не е ходил на концерта като публика, а вероятно служебно. В малките градове хелиоптер и Глория 2004 са явления. Това не е запознат човек с точни данни. Зпомнил е концерта с Гло и хеликоптера. Кога пак ще види Глория. Не казвам, че човека лъже, а че това, което казва е в контекст и вероятно е минало през редактор на медията. А и статиите са публикувани 12 години след концерта и то заради амортизирания стадион... Те не претендират за дстоверност какъв точно е бил концерта, защото не това е основната тема.

 

Репортажа на Плланета и Лабиринт твърди, че е специален гост на рожден ден на местно радио, аз дори ти го изнамерих радиото, сайта и 100про доказателство. От едно мое съмнение наоравих ОТКРИТИЕ.

 

 

 

Погледни си последните три поста : 1.Глория напълни съвсем сама стадион Осогово. 2.Коцето я подгрява 3.Коцето в паузите я покривал

Да си бе спестил този резил, който в момента демонстрираш несъзнателно и да си бе признал, че си се изхвърлил, но ти продъжаваш...

 

 

Ще звънна в радиото в понеделник и ще поискам информация за всичките концерти. Тогава предполагам ще спориш и със самото радио, че не било така. Сякаш не чуваме Коцето как раздава честитки и поздрави към радиото, а не към Глория. Не да си благодарен, че радиото и даде шанс за изява на стадион, но не. Ако не е неин концерт, ами сборен на 2-3 или повече не ви звучи така престижно... а реално е не по малък комплимент...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо дъвкане, какво сте се запецнали. С или без тоя концерт все още е единствената с няколко концерта в НДК, след нея е Рени.

Много важно нейн ли е, общ ли - на всички е ясно, че има твърда фенска маса и ще продължава да прави самостоятелни концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като фен на Камелия, стараейки се да бъда безпристрастен, мога да изкажа мнение, че освен Деси Слава, никоя от Камелия, Глория и Ивана не е актуална сред хората до 22 годишна възраст. Единствено новите песни на Деси Слава към днешна дата са актуалнии и могат да се нарекат хитове сред младите, въпреки че много бих се радвал Камелия да бъде в подобно положение като днешното на Деси Слава, от към нови хитове.

 

А колкото до дискотеките и участията, според мен - масата хора, с които съм общувал и съм карал да ходим на участия на Камелия през годините, мога да ви кажа само едно. Никой не го интересува кой / коя пее в дискотеката, даже повечето хора предпочитат никой да не пее, когато отидат на дискотека. Единствените, според мен, които предизвикват интерес към днешна дата с имената си за участия са: Галин и Галена ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо дъвкане, какво сте се запецнали. С или без тоя концерт все още е единствената с няколко концерта в НДК, след нея е Рени.

Много важно нейн ли е, общ ли - на всички е ясно, че има твърда фенска маса и ще продължава да прави самостоятелни концерти.

Абсолютно и аз помня периодите, в които ги е организирала. Точно защото има концерти не разбирам защо гламдринга драпа за този концерт и се пишат цифри, които дори в жълт сайт не са пускали, че да кажеш, че от там да се посяла заблудата. Точно като теб трябваше да подходи а не да създава фейк спомени

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз най-много харесвам Камелия от ГИКД но не може да се отрече че най-качестена е Глора.

Тя си има авторски песни и си прави концерти, докато другите трябва да плащат права на песни итн.

Кама ме е спечелила с това че винаги беше различна, провокативна и от нея се очакваше неочакваното и винаги очаквах с нетърпение проектите и изявите и' на турнетата и концертите.

Просто всичките четири си имат предности и слабости, когато би се направило хибрит между тези 4 певици това би била идеалната формула за перфекта чалгарка. :3fdb8960598fa63e:

 

Дискографията на Глория, клиповете и харизмата на Камелия, хитовоста на Ивана и гласа на Деса = перфектна чалгарка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...