Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Според теб мегахита "С въздух пълни" ще направи ли 10 милиона до края на годината? :Vishenka_05:

ДАНО!

''Върнах ти го'' и ''Всичко чуждо пожелаваш'' гонят вече 8 милиона!

Надявам се новия хит да е по-силен и от ''Няма да ме купиш''!!!!

 

След почивните дни излиза.

Долна Малина.

Исках клип от нея на открито, но няма да ме огрее.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камито с нови зъбки.Браво.

Малко ми е странна,но има разлика.Само не разбрах защо чака 20 години.

 

За да могат нагледно разни дебили в чалгата и около нея да разберат коя е мадама №1 в този бизнес, за всички времена. :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да могат нагледно разни дебили в чалгата и около нея да разберат коя е мадама №1 в този бизнес, за всички времена. :bo:

Това нямаше никакъв смисъл. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нямаше никакъв смисъл. :dontgetit:

 

Ооооо, има мнооооооооооооооооооооооого сериозен смисъл, за точно 2 доста депресирани от новите зъбки на Кама, чалгарски агитки. Но това са стари неща, които съм им говорил 12 години тук. Защото едната е на 9 корекции, а другата на 13, но реваха с години само, за зъбките на Камейсън оф Чипровци. Те си знаят, за какво говоря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега е преценила Камелия, сега си ги е оправила. :D

Какво сте я зяпнали в устата .. :D :D

 

Оооо, ето го бре големецът от Горна Оряховица! :g2: Прави клипове на Кама, обядва във В. Търново с Весна Змиянац, а аз с пияниците в кварталната кръчма. :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо, ето го бре големецът от Горна Оряховица! :g2: Прави клипове на Кама, обядва във В. Търново с Весна Змиянац, а аз с пияниците в кварталната кръчма. :clap:

хахахха нагласи мааа :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооооо, има мнооооооооооооооооооооооого сериозен смисъл, за точно 2 доста депресирани от новите зъбки на Кама, чалгарски агитки. Но това са стари неща, които съм им говорил 12 години тук. Защото едната е на 9 корекции, а другата на 13, но реваха с години само, за зъбките на Камейсън оф Чипровци. Те си знаят, за какво говоря.

 

:roll1: :roll1:

 

Падам!

 

Едната била на 9, а другата на 13 корекции... ти щото им светеше, докато им ги правят. :1000 (10):

 

Фоксане, кога ще пораснеш и спреш с фантазиите.

 

Иначе Камелия трябваше да ги оправи тия зъби още преди години. Но тя беше намерила някакъв начин за временно избелване, който явно я е устройвал. Защото има бая снимки и интервюта, на които зъбите й с ок. Иначе сега ми седи леко неестествено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има слухове, че Мария е приела поканата на "ВИП Брадър" да участва в следващия сезон срещу 160 000 лв. хонорар. Явно ще прави разкрития за личния си живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има слухове, че Мария е приела поканата на "ВИП Брадър" да участва в следващия сезон срещу 160 000 лв. хонорар. Явно ще прави разкрития за личния си живот.

 

Супер, много би било интересно с нея! :phpgrin2:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има бисери в изобилие с Марчето. Изведнъж си представих нея и Анелия в общо интервю.. :notworthy: :1000 (29):

Колкото и трЕвиално да звучи, една птичка лястовичка не прави. :ba: :ba:

 

Дано влезе. Ще прави смях. :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клетата Яни... хакната и най-вероятно ще и закрият профила, а там не могат да се възстановяват :helpsmilie:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...