Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дискографията на Глория, клиповете и харизмата на Камелия, хитовоста на Ивана и гласа на Деса = перфектна чалгарка.[/b]

:huh: :lol:

особено това

 

 

Ивана винаги ще я изтъкна с текстовете. Сравнение с текстове като Две сърца, Така ми липсваш, Илюзия, които са плоски и повърхностни,Иванините бяха поезия, но това беше тенденцията онези години. Чаках-плаках, Обичах - прегръщах във всеки припев :whistling: КАкто сега пеят за бившите все :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:huh: :lol:

особено това

Ивана винаги ще я изтъкна с текстовете. Сравнение с текстове като Две сърца, Така ми липсваш, Илюзия, които са плоски и повърхностни,Ивана беше лъч светлина, но това беше тенденцията онези години. Чаках-плаках, Обичах - прегръщах във всеки припев :whistling: КАкто сега пеят за бившите все :whistling:

 

Но за много хора Ивана е с най-големи хитове. Може и текстовете, те обикновено заради текстовете стават и остават хитове. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но за много хора Ивана е с най-големи хитове. Може и текстовете, те обикновено заради текстовете стават и остават хитове. :3fdb8960598fa63e:

Да, но не винаги защото текстовете са стойностни, както при повечето хитове на Ивана.

Две сърца на Деса ма доста прост текст дето и на 5 да си ще я осмислиш. И все пак фразата "две души в едно да се слеят, две сърца в едно да живеят" въздейства на влюбените. Просто, кратко и нежно

100 патрона стана хит заради забавния характер на текста. Не бих го нарекъл дори издържан...

 

 

Така че публиката не винаги търси качествения текст :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но не винаги защото текстовете са стойностни, както при повечето хитове на Ивана.

Две сърца на Деса ма доста прост текст дето и на 5 да си ще я осмислиш. И все пак фразата "две души в едно да се слеят, две сърца в едно да живеят" въздейства на влюбените. Просто, кратко и нежно

100 патрона стана хит заради забавния характер на текста. Не бих го нарекъл дори издържан...

Така че публиката не винаги търси качествения текст :girl_witch:

 

Текста на "Две сърца" не ли беше писан от самата Деса ? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текста на "Две сърца" не ли беше писан от самата Деса ? :3fdb8960598fa63e:

Може. Ще те върна от същия албум май беше по нейна музика и текст. За Две сърца не съм сигурен... Написан като от 8 годишeн малоумник :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може. Ще те върна от същия албум май беше по нейна музика и текст. За Две сърца не съм сигурен... Написан като от 8 годишeн малоумник :1000 (29):

 

Но сърбите май копнаха идеята за Птицата-скитница. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно и аз помня периодите, в които ги е организирала. Точно защото има концерти не разбирам защо гламдринга драпа за този концерт и се пишат цифри, които дори в жълт сайт не са пускали, че да кажеш, че от там да се посяла заблудата. Точно като теб трябваше да подходи а не да създава фейк спомени

Е как защо? Не може Василка да е пръснала стадион,а Глора - не.

И като се сетя, че вчера беше убеден, че баба ти е единствена, направила концерт на стадион с 10 хил. души....смях.

А по пичок Глора ви казах къде се снима, покрай албума Влюбена в живота, беше се снимала чисто гола, и се е прикрила с тигров килим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как защо? Не може Василка да е пръснала стадион,а Глора - не.

И като се сетя, че вчера беше убеден, че баба ти е единствена, направила концерт на стадион с 10 хил. души....смях.

А по пичок Глора ви казах къде се снима, покрай албума Влюбена в живота, беше се снимала чисто гола, и се е прикрила с тигров килим.

Нищо не е показала там, толкова колкото се въргаляше във водата в Намери си майстора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Salvatore, мигом коментирай как се навежда и пищи на микрофона + мигновеното избухване на публиката в следващия момент!

 

3:58

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не е показала там, толкова колкото се въргаляше във водата в Намери си майстора.

Да, само където ануса и е навънка.

https://webnews.bg/uploads/images/86/5986/4...pg?_=1447013592

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво презрително отношение към децата, ужас... :mf_surrender:

Това не са деца, а обичайните заподозрени- Веско, Христо, Мими Писък и също така един престъпник Валентин, който обира хората, но родните закони не могат да го вкарат в затвора и затова си обикаля с тях да гони известни личности.

 

Деса ква е свежа тук. Уникално, ретро парче :)

За мен това е първият по-голям хит в кариерата й, с изключение може би на "Заклевам те". Имаше си тя успехи и през 90-те, макар и не толкова големи като на Камелия и Глория.

Много яки времена бяха тогава, дебютантите имаха много възможности пред себе си и хората ги награбваха като топъл хляб.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не са деца, а обичайните заподозрени- Веско, Христо, Мими Писък и също така един престъпник Валентин, който обира хората, но родните закони не могат да го вкарат в затвора и затова си обикаля с тях да гони известни личности.

За мен това е първият по-голям хит в кариерата й, с изключение може би на "Заклевам те". Имаше си тя успехи и през 90-те, макар и не толкова големи като на Камелия и Глория.

Много яки времена бяха тогава, дебютантите имаха много възможности пред себе си и хората ги награбваха като топъл хляб.

 

..навярно търсиш ти, любов от ден за ден :whistling: Няма такава песен. Камс гръмна,като луда тогава.

По важното е, че след 20 години, точна през 2017, най-обсъждани, най-гледани по тв. са именно те. Пълни лидерки. Да се учат младите как се гради дълга кариера в чалгата !!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия и Поли Генова в COOL...T

 

Камелия си е сложила нови фасети в Полша, защото нейните зъби вече давали фира. Оцветяване на зъбите й било, защото като малка, по време на растежа им, пила антибиотици. Говори за баща си и концерта на Лепа Брена. Записвала нови песни и се надявала да ги събере в албум до края на годината. Поли Генова й пяла беквокали преди 10 години. Любимата песен на Поли от тези на Кама била Луда по тебе - "супер класика и емблема на жанра".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия и Поли Генова в COOL...T

 

Камелия си е сложила нови фасети в Полша, защото нейните зъби вече давали фира. Оцветяване на зъбите й било, защото като малка, по време на растежа им, пила антибиотици. Говори за баща си и концерта на Лепа Брена. Записвала нови песни и се надявала да ги събере в албум до края на годината. Поли Генова й пяла беквокали преди 10 години. Любимата песен на Поли от тези на Кама била Луда по тебе - "супер класика и емблема на жанра".

Нали някой хоря.много де бяха притеснили.за зъбите и.

Бръкна се 10 бона, ама в евро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

..навярно търсиш ти, любов от ден за ден :whistling: Няма такава песен. Камс гръмна,като луда тогава.

По важното е, че след 20 години, точна през 2017, най-обсъждани, най-гледани по тв. са именно те. Пълни лидерки. Да се учат младите как се гради дълга кариера в чалгата !!

За съжаление 'млади' почти няма вече. В последните години единствено Фики и Лорена са много успешни нови изпълнители, но те получиха по едно рамо от Галена. Цветина добре тръгна, но нещо зацикли. Джулия също върви чудесно в момента, дано наистина да стане лидерка. Останалите не можем да ги зачитаме към младите, щом дори и предишното ново откритие Цветелина Янева има почти 10-годишна кариера вече. :1000 (29):

Дълга кариера е трудно да се гради, но някои успяват. Деси за мен си остава най-яркият пример, но покрай това, което съм хващал от Гласът започнах да гледам по по-различен начин и на Камелия, затова напоследък я хваля повече. Друго си е звезда, наближаваща 50 години да стане ментор в ТВ риалити и да гледаш как тийнчета, които не са били родени като е започвала кариерата й, избират нея, и то гледайки на нея като на по-свеж изпълнител от масовката чалгарки. Разбира се, все още я искам в Пайнер, защото според мен комбинацията от яка песен в стил Мечето + клип в стил Минута живот + канала, който скоро ще има 1 милион последователи, ще направят чудеса за нея и ще я наредят пълноценно до ДС. Иначе ще й е все така трудно и малко хора ще я оценяват дори и да има хит, както беше и при Деса с къртачки като Зайчето.

Новите й зъби са супер. Очаквам с интерес проекта, който подготвя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 2008-ма наистина настана някакъв много рязък отлив на обещаващи дебюти. Не знам защо.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 2008-ма наистина настана някакъв много рязък отлив на обещаващи дебюти. Не знам защо.

Защото имаше много живот в Преслава, Галена, Андреа, Джена, Анелия, Емилия, Цура и т.н

Скоро ще ги изцедят и ще си намерят нови певици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, аз като вляза в раздел "Online / Promo" и ми се доспива. :1000 (10):

 

Убеден съм, че лятото ще излязат някакви добри песни, но така или иначе кризата е убийствена.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...