Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ооо, комплексирана си и още как :1000 (29):

Не мога да повярвам, че Фаст от месец и дума не е казал за Галена и тъкмо когато мислиш че всичко се подрежда се появява едно безгръбначно, което да прецака всичко :1000 (27):

:roll1: :roll1: :roll1:

Всеки,който не харесва Галена е безгръбначно,да се знае! :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си виждал 90% от коментарите ми да са за Преслава ?

Прав си, не са 90, 95% са!

В такива моменти ми се иска да кажа - Коя е Галена и за какво се бори?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хейтът на Гюргето по Галена днес поне беше основателен. Наистина не изглеждаше добре на снимките. Една икона, каквото е Галена, не трябва да позволява да я снимат така. Ако още не се е възстановила от раждането, да си седи вкъщи, докато е напълно готова да се завърне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока!

Ненормалниците от Съни защо са изтрили клипа с +3 милиона гледания?!

Като гледам е бил изтрит преди повече от година!

Та тази балада мачкаше с гледания.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Всеки,който не харесва Галена е безгръбначно,да се знае! :1000 (10):

Много ясно! Повечето, които не харесват Галс са злобни и комплексирани. По-злобни от анти фенчетата на Галка няма!! Неслучайно и такива индивиди са пращали сигнали в Господари на ефира, писали са на кой ли не само и само да я компроментират, но това не попречи на успеха й!! :baaasmiley: :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си, не са 90, 95% са!

В такива моменти ми се иска да кажа - Коя е Галена и за какво се бори?

Коментирай,че все още въртят "Бум" по дискотеките редом до новите хитове :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай,че все още въртят "Бум" по дискотеките редом до новите хитове :3fdb8960598fa63e:

Коментирай, че от 3 седмици я слушам всеки ден по 20 пъти и даже научих движенията на почти набора. Страшен хит, просто Фики разцепи с нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че от 3 седмици я слушам всеки ден по 20 пъти и даже научих движенията на почти набора. Страшен хит, просто Фики разцепи с нея!

Определено уцели 10ката той с тази песен.Беше голям хит когато излезе,а и продължава да се радва на интерес.

Коментирай,че тийновете много се кефят на "Ако искаш",но не й правят гледания :3fdb8960598fa63e: :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, комплексирана си и още как :1000 (29):

Не мога да повярвам, че Фаст от месец и дума не е казал за Галена и тъкмо когато мислиш че всичко се подрежда се появява едно безгръбначно, което да прецака всичко :1000 (27):

Спрях да я оплювам, защото осъзнах че крайния хейт не е за мен. Носеше ми духовно неспокойствие и излишни нерви. В момента Галена ми е последна мисъл, и се чувствам по-добре от всякога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да се комплексирам от толкова зле изглеждаща кожа при положение , че е хвърлила луди пари по лицето си. :3fdb8960598fa63e:

На Деса килограмите като се коментират постоянно няма проблем,нали?

Това ако е "толкова зле изглеждаща кожа" , значи не знам какви са на другите. Това е снимка от доста близо от телефон без никаква обработка, а не професионална такава, за да се обсъжда като гаф.

А за килограмите на Деси Слава и аз не веднъж съм писала, че това не влиза в работата на никой и е грозно да се обсъждат.

При теб проблемът е,че си като обсебена от Галена, а не че си изкоментирала външния й вид. Вски втори пост ти е за нея. Това навява мисълта,че си силно комплексирана от нея. От км си личи как постоянно търсиш под лупа всяка нейна кофти снимка или изпълнение. Това правят комплексарите, които държат на всяка цена да убедят околните в своята гледна точка. Едно е да изрази мнение, когато се налага и съвсем друго е постоянно да търсиш нещо, с което в твоите представи я излага.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ако е "толкова зле изглеждаща кожа" , значи не знам какви са на другите. Това е снимка от доста близо от телефон без никаква обработка, а не професионална такава, за да се обсъжда като гаф.

А за килограмите на Деси Слава и аз не веднъж съм писала, че това не влиза в работата на никой и е грозно да се обсъждат.

При теб проблемът е,че си като обсебена от Галена, а не че си изкоментирала външния й вид. Вски втори пост ти е за нея. Това навява мисълта,че си силно комплексирана от нея. От км си личи как постоянно търсиш под лупа всяка нейна кофти снимка или изпълнение. Това правят комплексарите, които държат на всяка цена да убедят околните в своята гледна точка. Едно е да изрази мнение, когато се налага и съвсем друго е постоянно да търсиш нещо, с което в твоите представи я излага.

http://www.ramania-bg.com/style_images/ip....s/icon_open.gif

Аз не целя да убеждавам никого.В крайна сметка всеки има право да изразява мнението си свободно.Като не ти допада моето не го чети и не го коментирай. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук наистина ли е трябвало да пее на плейбек, но са ѝ пуснали сингбека?

https://m.vbox7.com/play:a61b9364

Тъй като ѝ слушам издишанията, явно да :D Много я харесвам, ама звучи адски зле горката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скука в чалгата.

След месец като се изсипят всички с новите песни няма да е скука за известно време.

 

На Емилия много зле върви песента. А на мен започна да ми харесва вече. Жалко,че след толкова дълга пауза не уцели хит.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко нормално изглежда без този силикон в джуките..Да я пита човек защо се осакати така :gun_bandana:

 

От комплекси и простотия. Две тежки болести, които мъчат всички чалгарки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има от 60 нагоре. 100% ще се появят от някакви хора на тройно по-високи цени. Но пожелавам на същите на следващия ден пак да има концерт, както стана с Цеца и тези да увиснат. :derisive:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясни са първите 5 хита за „Попфолк хит 2017“

 

Факт са резултатите от първата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика. Над 40 песни участваха в "Попфолк хит - I тримесечие". Най-добрите парчета оформят топ 10, а първите 5 песни продължават в годишната класация "Попфолк хит 2017".

 

ТОП 10:

01. Галена - Moro mou (Бебето ми) - 24 851 точки

02. Галин и Емануела - 5,6,7,8 - 23 158 точки

03. Райна - Принцеса - 16 322 точки

04. Джулия ft. Анелия - За мене край си - 14 116 точки

05. Яница ft.Галин - Няма да ме купиш - 14 016 точки

 

06. Емилия и DJ Цеци Лудата Глава - #Напусни - 12 827 точки

07. Ваня и Анелия - За Патрона - 11 362 точки

08. Камелия ft. Алек - Плюшено мече - 6 546 точки

09. Ванеса - Още - 5 950 точки

10. Цветелина Янева - Убий ме - 5 276 точки

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Марина Тошич, която ти определи като "трепач" има 130К гледания за 10 дни. :3fdb8960598fa63e: Истински фурор! :clap:

120, а не 130 и то за 13 дни, демек няма и по 10 К на ден! :Д

Райна пак е купувала гласове! Невъзможно е да е преди Емилия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...