Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Затова всички Заглорови сте като ожилени. Пълним ли зали?

Концертът на Глория в НДК от фотоапаратчето на Фокси

 

98i.jpg

99n.jpg

100T.jpg

101u.jpg

 

Преси да се учи как се пълнят зали! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

В тоя форум все повече се уверявам, че нещо ви хлопа на повечето. Какво значение има, че Камелия е казала нещо за Преслава. Това си е НЕЙНО мнение, има право да го изразява. Стегнете се и се научете да водите нормална дискусия. Дали Лепа Брена знае коя е Преслава или Глория няма никакво значение, важното е, че феновете им ги знаят.

 

Факт е, че Лепа Брена е една от най - големите звезди на Балканите. И до там, от там насетне нейното мнение относно познанията й за БЪЛГАРСКИЯТ шоубизнес няма особено голяма тежест. Човек който не живее в България, идва само за да изнесе концерти, няма как да дава обективно мнение. Ето Хулио Иглесиас знае само Лили Иванова и Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тоя форум все повече се уверявам, че нещо ви хлопа на повечето. Какво значение има, че Камелия е казала нещо за Преслава. Това си е НЕЙНО мнение, има право да го изразява. Стегнете се и се научете да водите нормална дискусия. Дали Лепа Брена знае коя е Преслава или Глория няма никакво значение, важното е, че феновете им ги знаят.

 

Факт е, че Лепа Брена е една от най - големите звезди на Балканите. И до там, от там насетне нейното мнение относно познанията й за БЪЛГАРСКИЯТ шоубизнес няма особено голяма тежест. Човек който не живее в България, идва само за да изнесе концерти няма как да е дава обективно мнение. Ето Хулио Иглесиас знае само Лили Иванова и Глория.

Става дума, че ЛайНо манипулира и настройва общественото мнение против Преслава с целенасочен хейт и помия от предаването си и то вече повече от 1 година.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става дума, че ЛайНо манипулира и настройва общественото мнение против Преслава с целенасочен хейт и помия от предаването си и то вече повече от 1 година.

Ами, има си ефир жената, а очевидно другата се е правила на отворена :) и сега ще си търпи последствията. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, има си ефир жената, а очевидно другата се е правила на отворена :) и сега ще си търпи последствията. :D

Не знам какви отношения са имали, но е крайно непрофесионално. Отделно, че въпросната водеща е една кръгла нула - тя дори журналист не е.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става дума, че ЛайНо манипулира и настройва общественото мнение против Преслава с целенасочен хейт и помия от предаването си и то вече повече от 1 година.

Преслава сама си е виновна, защото е интригант и конформист. Това разбира се няма как да промени успешните й години и многото добри песни. Освен това, аз не гледам Лайно, но смятам, че нейният принос към охладнелите чувства на хората към въпросната е минимален. Самата Преслава писна и почна да дразни хората, точно като Глория и Ивана. Тя е двигателя на масовото отдръпване от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава сама си е виновна, защото е интригант и конформист. Това разбира се няма как да промени успешните й години и многото добри песни. Освен това, аз не гледам Лайно, но смятам, че нейният принос към охладнелите чувства на хората към въпросната е минимален. Самата Преслава писна и почна да дразни хората, точно като Глория и Ивана. Тя е двигателя на масовото отдръпване от нея.

Проблемът дойде от прекаленото лансиране, чашата преля с Певица на 2015.

Освен това си прав - самата Преслава веднъж не каза нещо в упрек на себе си, а при Емилия Стоянова като най-големия темерут и дебелокожо същество си упорстваше до последно, че заслужавала тази награда.

Иначе хората още си я харесват според мен, но тя много смъкна качеството на песните, което също се отрази - не може от 4 песни за годината, 3 да са ти провали.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът дойде от прекаленото лансиране, чашата преля с Певица на 2015.

Освен това си прав - самата Преслава веднъж не каза нещо в упрек на себе си, а при Емилия Стоянова като най-големия темерут и дебелокожо същество си упорстваше до последно, че заслужавала тази награда.

Иначе хората още си я харесват според мен, но тя много смъкна качеството на песните, което също се отрази - не може от 4 песни за годината, 3 да са ти провали.

Просто започна да се изчерпва :) Много време беше на върха, много дълго се слушаха нейните песни и накрая отече и се появиха много нови имена, две от които много силни и грабнаха вниманието. Отделно Галена дръпна супер много и я измести по хитовост, Деси Слава също е супер актуална, Емануела и Преслава се задъха. Това са нещата от живота, ти си достатъчно умен за да ги разбереш. Всяко нещо си има начало и край и края идва рано или късно. Така е с царуването на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто започна да се изчерпва :) Много време беше на върха, много дълго се слушаха нейните песни и накрая отече и се появиха много нови имена, две от които много силни и грабнаха вниманието. Отделно Галена дръпна супер много и я измести по хитовост, Деси Слава също е супер актуална, Емануела и Преслава се задъха. Това са нещата от живота, ти си достатъчно умен за да ги разбереш. Всяко нещо си има начало и край и края идва рано или късно. Така е с царуването на Преслава.

Ама те хората си я харесваха до последно - 2014 като взе Певица след като две поредни години не беше взимала, масаво бяха възторжени мнения. Още повече, че пусна супер одобрявана песен като "Ако утре ме губиш". После през 2015 пак имаше успехи и един много голям хит и се приемаше положително от масата, но вече взе да става прекалено да е Певица на годината, а тя точно в този момент реши пак да се натиска да я взима. Реално не виждам какви ползи можеше да извлече повече от тази награда, след като отдавна е достигнала пика си. Нито щеше да я затвърди повече, нито да повиши интереса към нея .. накрая взе, че обратното стана ;) И после 2016 беше пълен крах откъм продукция, добре поне че пусна "Няма да ти пиша", която я закрепи за няколко месеца, че ако я нямаше тази песен, не ми се мисли.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава винаги ще си е голяма, точно като Ивана и Глория. Тя е на тяхното ниво, ако не й отгоре. Трите са различни, имат различни успехи, но като ИМЕНА са супер познати. Ивана има най - познати песни може би, Глория пее от 100 години, а Преслава е най - добре познатото име за последните 10 години и по мое мнение, последната истински голяма звезда на поп - фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава винаги ще си е голяма, точно като Ивана и Глория. Тя е на тяхното ниво, ако не й отгоре. Трите са различни, имат различни успехи, но като ИМЕНА са супер познати. Ивана има най - познати песни може би, Глория пее от 100 години, а Преслава е най - добре познатото име за последните 10 години и по мое мнение, последната истински голяма звезда на поп - фолка.

Аз пък мисля, че не се е отказала, за да влиза в този лагер на "ветеранките". Прекалено е млада все още .. ако сложим една граница 40 години, до която певиците са приблизително в топа, с малки изключения, има още 8 години ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама те хората си я харесваха до последно - 2014 като взе Певица след като две поредни години не беше взимала, масаво бяха възторжени мнения. Още повече, че пусна супер одобрявана песен като "Ако утре ме губиш". После през 2015 пак имаше успехи и един много голям хит и се приемаше положително от масата, но вече взе да става прекалено да е Певица на годината, а тя точно в този момент реши пак да се натиска да я взима. Реално не виждам какви ползи можеше да извлече повече от тази награда, след като отдавна е достигнала пика си. Нито щеше да я затвърди повече, нито да повиши интереса към нея .. накрая взе, че обратното стана ;) И после 2016 беше пълен крах откъм продукция, добре поне че пусна "Няма да ти пиша", която я закрепи за няколко месеца, че ако я нямаше тази песен, не ми се мисли.

Аз пък през 2015 бях за Емилия-беше й много силна година.Певицата за Преслава ми дойде като от нищото,дори не го очаквах :1000 (29): Но пък тогава спечели и двете най-големи награди на Сигнал - идола и най-харесвана певица,което ме успокои тогава,но все пак мисля ,че и "Музикален идол" щеше да й е добре за 2015 от Пайнер.Иска ми се много сега както всички са я отписали да заличи всички с един мегахит и да повтори успеха си от 2014,,както само тя го може! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък през 2015 бях за Емилия-беше й много силна година.Певицата за Преслава ми дойде като от нищото,дори не го очаквах :1000 (29): Но пък тогава спечели и двете най-големи награди на Сигнал - идола и най-харесвана певица,което ме успокои тогава,но все пак мисля ,че и "Музикален идол" щеше да й е добре за 2015 от Пайнер.Иска ми се много сега както всички са я отписали да заличи всички с един мегахит и да повтори успеха си от 2014,,както само тя го може! :Vishenka_05:

Всичко е възможно ... "Моето слабо място" беше супер неочакваното спасание. В периода 2012-2013 беше зациклила с разни песни на Кости и Оцко, които не й отиваха съвсем на гласа и стила.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сменяй темата. За Преслава говореха цяла вечер, Камелия плю по нея 2 минути, чак и кадри ни пуснаха, в случай, че не се сещаме за коя говорят. :1000 (30):

Никой не отрази обаче, какво изкоментира Камелия за чалгата.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко жалко, че Деса я мачка по всеки параграф и Капките е по-гледаното предаване :roll1: тя с Пепи тръгнала да се занимава.

Ти ходи ли на лекар за би-полярното ти разтройство?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия за пореден път взе страхотен изпълнител в отбора си. Браво!

Остави това, ами коментирай как облиза задниците на Ампов и Генова принизявайки собствения си жанр. :1000 (27): Чак те самите си замълчаха тактично. Да не би да се гласи да става поп продуцентка? :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък през 2015 бях за Емилия-беше й много силна година.Певицата за Преслава ми дойде като от нищото,дори не го очаквах :1000 (29): Но пък тогава спечели и двете най-големи награди на Сигнал - идола и най-харесвана певица,което ме успокои тогава,но все пак мисля ,че и "Музикален идол" щеше да й е добре за 2015 от Пайнер.Иска ми се много сега както всички са я отписали да заличи всички с един мегахит и да повтори успеха си от 2014,,както само тя го може! :Vishenka_05:

Направо й певец! Щеше да й е екстра...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе .. нали досега нареждаше Деси и изведнъж ко стана , не разбрах :D

Абсолютна издънка, целия форум го взе за мезе. Няма към коя група да потърси подкрепа, понеже плюе и възхвалява според ситацията, а не според мнението му. От тук натъка ще има голяма гавра с него.

 

Остави това, ами коментирай как облиза задниците на Ампов и Генова принизявайки собствения си жанр. :1000 (27): Чак те самите си замълчаха тактично. Да не би да се гласи да става поп продуцентка? :hahaha:

Нопротив, казва самата истина. Нима не е вярно, че само мангали и то на средна възраст участват с чалги в предаването? Кое е свежото на тея? Много правилно си го каза, беше и тъпо от факта, но е така. Не виждам кво толкова има да се възмущаваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е бита карта от поне 10 години. Останалото са фантасмагории тук.

 

Не си прави труда. Отдавна е минала 20 милиоина оборот в тоя бизнес и само Ивана остана пред нея, от всички в чалгата. Още 1-2 години и.... натам знаеш.

 

 

Каква зодия е Цветин на Камелия?

@Kondi :D

 

17.04.1978 година.

 

 

Николета от опити да избоде очите на Преслава, й изписва вежди.

 

Да, така е, всички знаят защо го прави, но видим резултат постига само, когато пред микрофона застане Кемелия.... като снощи. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...