Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

жената вентилатор! За 10 години не ги изключи тия вентилатори по фотосесиите

 

Е, как, по този начин подпомага леката промишленост и енергетиката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Като гледам музикалните вкусове са все по-извратени и не знам какво да очаквам... Вече не очаквам нищо! Толкова е комерсиализирано всичко, че музиката отсъства. Толерира се еднаквостта и не знам доколко е хубаво да си различен. В ненормалността хората намират нормалност, което е парадокс".

 

Как пък все певици като Райна с нито една свястна песен от години говорят неща от този тип.

Да погледне дискографията на Цветелина Янева, Галена, та дори и на непрежалимия Константин и да погледне своята. Една "Моро му" е хит, не защото е комерс, еднаква бла бла, а защото е хубава. Проблем са тъпите песни, които певици от ранга на Райна пускат, които добре маскират като некомерсиални и различни. :mf_surrender: Голямо постижение е да правиш песни, които само ти и родата слушате. А преди я харесвах Райнето. Просто съм обективна. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От хора като теб бягай надалеч и... пази се :clap:

 

 

Този клип няма ли да го качат с хубаво качество?

 

От новите песни хубави са Галена- Moro Mou, Райна с Принцеса, и на Димана- Без мен не можеш. Джулия с Анелия, Ваня и Анелия пълен потрес- не стават за слушане, също и новата на Емилия не ме грабна изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Като гледам музикалните вкусове са все по-извратени и не знам какво да очаквам... Вече не очаквам нищо! Толкова е комерсиализирано всичко, че музиката отсъства. Толерира се еднаквостта и не знам доколко е хубаво да си различен. В ненормалността хората намират нормалност, което е парадокс".

 

Как пък все певици като Райна с нито една свястна песен от години говорят неща от този тип.

Да погледне дискографията на Цветелина Янева, Галена, та дори и на непрежалимия Константин и да погледне своята. Една "Моро му" е хит, не защото е комерс, еднаква бла бла, а защото е хубава. Проблем са тъпите песни, които певици от ранга на Райна пускат, които добре маскират като некомерсиални и различни. :mf_surrender: Голямо постижение е да правиш песни, които само ти и родата слушате. А преди я харесвах Райнето. Просто съм обективна. :)

Тя каза,че харесва нещата, които прави Галена и би бил интересн дует между тях. Райна е права за всичко в интервюто. Тя говори за песните на Александрова,Татяна и т.н. Еми сравни "Малко коте" с "Принцеса" - и двете са комерсиални, но тестовете, клиповете, излъчването, изпяването и т.н са с няколко нива разлика.

Райна не е против комерсиалната музика, а против простотията в нея. Тя също има закачливи песни, забавни, но не и пошли. Тя също е провокативна в клиповете си и е по гащи, но е направено с вкус. Нейните песни като "Написано с любов" и "Нахално хубава" не трябва да липсват, а напротив. Това е глътка свеж въздух.

Музиката не е само чики-рики и скачане по масата. Нали като си вкъщи също слушаш музика. Така се отсяват добрите песни. Когато се сетиш едва за няколко песни вкъщи и поискаш сам да ги пуснеш - тогава те е докоснала дадена песен. А в дискотеките повечето скачат и танцуват на всяка песен, която им се пусне.

За мен тъпи песни са "Малко коте" , "Чалга пеперудки" , "За патрона" и т.н. Това никога не бих го слушала вкъщи или другаде по собствено желание.

Като каза Цветелина Янева и се чудя кои пък нейни песни са толкова добри колкото на Райна преди години, та дори и сега? От нейните пък има 4-5 песни, които са наистина добри, а другото е лутане и търсене на собствен стил през годините.

Много ми хареса интервюто на Райна и се надявам да направи една хубава песен с латино елементи.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е вееечна! Дано Галена изпее Пак ли, Спри ме или Дай ми на тазгодишния концерт за РД на Планета или най-добре да направи самостоятелн концерт. Толкова много хитове има, а и ние заслужаваме един концерт. Според мен й е време да направи един грандиозен концерт.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е вееечна! Дано Галена изпее Пак ли, Спри ме или Дай ми на тазгодишния концерт за РД на Планета или най-добре да направи самостоятелн концерт. Толкова много хитове има, а и ние заслужаваме един концерт. Според мен й е време да направи един грандиозен концерт.

 

Вечна е, да. Една от любимите ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денят , в който излезе поредната боза в попфолка ..

 

Това е съвсем в реда на нещата. Трудно се попада на хит днес в този преситен пазар. Но преди да тръгна на работа да кажа, какъв ден е точно днес.

 

Значи, 4 април е денят, в който опечалените от липсата на церемония за годишните награди на Пайнер (Галена, Деса, Емануела, Анелия и т.н.).... празнуват! Човек с нулеви разбирания за чалгата би попитал: - Какво точно празнуват!? Не, не е поредното фиаско на Деса в "Като 2 капки простота". Това бе вчера. Днес, някъде около 01:00ч. в "Плаза денс" - София, част от опечалените отидоха на крак, при 20-милионната своя "чипровска" колежка, да и засвидетелстват своето уважение, защото тя каза в "Папараци" по БТВ онова, което те искаха да кажат през цялата 2016 година, а не смееха от страх от Митко "Пайнера". Защото, от 20 години в този бизнес, само Камелия е тази, която винаги нарича нещата с истинските им имена и само тя може да говори, а в Димитровград да мълчат. Сега опечалените вече са щастливи. Намери се някой, който да каже, че през 20016 година те са били по-хитови от своят най-зъл демон, който има невероятни протекции пред шефа, стигащи чак до там, че да се отмени церемония, щото не върви Преслава да не е №1 в подобна. Затова отидоха на крак, въпреки забраната да и се споменава името, защото и на тях им писна.... ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна с 2-ро турне в Америка може би догодина. Лятото още една нова песен и за есента още една. В края на годината фолклорен албум с 14 песни. Може да пътува, ама работи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...