Jump to content



Меркантилни ли сте?


Меркантилни ли сте?  

52 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Много хора са меркантилни. В това разбира се няма нищо лошо, ако предметите и парите ни позволяват да сме истински щастливи, защо не. Други пък живеят по течението и не се привързват към вещи. От кой типаж сте вие ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много, с уточнението, че никога не смятам, че хората са длъжни да ми правят подаръци или пък че бих си хванала партньор, който да ме издържа. Също така и не завиждам, а се мотивирам от чуждото материално богатство. :3fdb8960598fa63e: Но да, материалното ме стимулира и ме прави щастлива и не ме е срам да си го призная. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, с уточнението, че никога не смятам, че хората са длъжни да ми правят подаръци или пък че бих си хванала партньор, който да ме издържа. Също така и не завиждам, а се мотивирам от чуждото материално богатство. :3fdb8960598fa63e: Но да, материалното ме стимулира и ме прави щастлива и не ме е срам да си го призная. :3fdb8960598fa63e:

По същия начин.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Последните месеци започнах да си изкарвам пари сама и колкото и трЕвиално да звучи, както казва Анче :D, се убедих, че парите не са всичко. Яко е като си вземеш хонорара, заплатата и т.н., но е само моментно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, меркантилна съм и изобщо не ме е срам да си го призная.

 

за нас трябва да има отделна опция "фен на Мария", това говори достатъчно по темата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мила, по-меркантилно същество от теб не е писало в този форум.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Имам много хора покрай мен, които постоянно говорят за вещи, коли, телефони, марки и започвам да се отвращам все повече.

На човек му трябва толкова малко.

Недоумявам как вместо вещите да служат на човека, човекът служи на тях вече. Колко е важно в днешно време да караш Ауди, да имаш Айфон и на тениската ти да пише Адидас. :mf_surrender:

Спокойно, всички отиваме в калта накрая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Имам много хора покрай мен, които постоянно говорят за вещи, коли, телефони, марки и започвам да се отвращам все повече.

На човек му трябва толкова малко.

Недоумявам как вместо вещите да служат на човека, човекът служи на тях вече. Колко е важно в днешно време да караш Ауди, да имаш Айфон и на тениската ти да пише Адидас. :mf_surrender:

Спокойно, всички отиваме в калта накрая.

 

If you were poor, it's not your mistake but If you die poor, it's your mistake. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи за каква бедност говориш, но цитирайки Бил Гейтс, мога да се сетя.

Общо взето е лишено от смисъл, американската народопсихология няма нищо общо с българската.

Link to comment
Сподели в други сайтове

If you were poor, it's not your mistake but If you die poor, it's your mistake. ;)

Много хора се раждат бедни и умират бедни! Отиди в Индия и ще разбереш. Такива работи са ми разправяли за там, че не е истина. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...