Jump to content



Кой канал предпочитате ?


-A.

Споделете  

88 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Рейтинга не е до това кой канал предпочитаме, какво дават по него, а кой седи у тях пред телевизора да върти бройка.

 

Аудиторията на БосфорТВ е по-възрастна, и по-от провинцията, съответно повече кисне у тях пред телевизора.

 

По тая логика дори да пуснат съхнеща боя, растяща трева, статик -пак ще навъртят цифра по-висок рейтинг от Нова. Което междудругото би било идейно от тяхна страна, и без това най-новото в ТВ света било слоу телевижън, ако се вярва на информацията идваща от по-северните от нас страни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

БТВ отдавна не е това, което беше, дори рейтингът на Слави Трифонов е крайно нисък вече, а какво остава за сутрешния блок и централната им емисия новини.

Неслучайно една камара журналисти отидоха в НТВ.

Нова тв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На сто процента НОВА.

Миналата година за един месец гледах един сериал по БТВ и т'ва е.

Последното нещо което гледах беше ''Гласът на България'' с Ивана.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко гледам телевизия, но БТВ.

Някак си символичните цветове и студиата на БТВ повече ми допадат.

Категоричен съм, че БТВ са лидери, макар тийновете да са полудели по реалити-формата, не те са масовата аудитория. :)

 

Като включа Нова и целия екран размацан, ами да пуснат едно HD, 2017 сме все пак!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

bTV

 

Заради студиата и водещите, графичната опаковка на телевизията е на много по високо ниво от тея в Нова. А и съм забелязъл, че каквото и да направят BTV като промяна и Нова правят същото.

Има и предавания разбира се които следя като имам време : Тази сутрин, Преди обед, Шоуто на Слави, реалититата през годините като Сървайвър, Файв старс, Гласът на България, България търси талант, Мюзик айдъл и т.н. Дават и яки филми , особено в последните години. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова ТВ! Имам повече любими предавания и образи. По бТВ гледам само Master Chef и Гласът на България. Тяхната версия на Съдби на кръстопът(Истински истории) също е по-добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за Нова. Харесвам Биг брадър, Кошмари в кухнята, Черешката на тортата, Господари на ефира. Новините им са по-приятни за гледане.

От БТВ гледам само Преди обед (което между другото ми е най-любимо в целия ефир) и чат-пат Истински истории. Същевременно ме дразнят новинарите - Ани Салич ми е толкова изкуствена и надменна, а Юксел Кадриев ме изнервя с неговото сричане и запецване. :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не гледам телевизия, но все пак избрах НОВА телевизия в бланката за гласуване.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...