Jump to content



На коя клиповете, ПРЕДИ 2004 са по-добри?


На коя клиповете, преди 2004 г. са по-добите?  

123 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Ами да, така беше. Тя Глория иначе си беше гола вода, ама те просто я отбелязваха случайно като най - голямата. Но реално Малина, Надя и Камелия бяха :)

 

Говорим за клипове. Иначе, песните на Гло си ставаха хитове, макар и не вечни. Помня, че По навик със Загоров 2002ра ли беше? Много голям хит.

 

Всъщност,

2000 - 12 диаманта

2001 - Илюзия

2002 - кой албум излезе? Или нищо не излезе?

2003 - Крепост

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За мен, клиповете на Кама по онова време, също бяха много добри и иновативни. Самото й държение пред камера, макар и да няма някакъв сюжет, също го прави интересен. Просто самото стоене пред камера при нея е много особено, излъчва емоцията на песента. Така е с Къде си ти, Стрелките спират, Искаш да се върна. Много малко хора го могат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не желая да споря с теб за глупости. Аз знам какво е било тогава, жалко за създателя на анкетата. Надяваше се Глория да е с 10%, но дори така да беше пак щеше да си е така както казвам. Затова няма наистина смисъл да спорим, аз когато съм сигурен в нещо, просто не слушам останалите хора. Знам, че е така. Когато не съм, пак бох попитал определен човек от Рамания, но цялата ...

 

Сърцето ще ги заболи някои хора да си признаят, че технически, като цветова обработка и ау, Глория е била класи НАД Кама онова време. Просто имаше повече ресурс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не желая да споря с теб за глупости. Аз знам какво е било тогава, жалко за създателя на анкетата. Надяваше се Глория да е с 10%, но дори така да беше пак щеше да си е така както казвам. Затова няма наистина смисъл да спорим, аз когато съм сигурен в нещо, просто не слушам останалите хора. Знам, че е така. Когато не съм, пак бох попитал определен човек от Рамания, но цялата ...

Какъв ти е проблема с анкетата ? Дай, защото на теб не ти харесва, да не правя анкета в и без това пустоя раздел.

Като не ти изнася, недей коментира. Така като гледам, отговаряш на всеки, явно не ти е толкова тъпа темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв ти е проблема с анкетата ? Дай, защото на теб не ти харесва, да не правя анкета в и без това пустоя раздел.

Като не ти изнася, недей коментира. Така като гледам, отговаряш на всеки, явно не ти е толкова тъпа темата.

Не това го правиш ТИ, аз на ВСЕКИ не отговарям. Не ме бъркай със себе си. Преброй моите и твоите постове. И се пише пустИя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не това го правиш ТИ, аз на ВСЕКИ не отговарям. Не ме бъркай със себе си. Преброй моите и твоите постове. И се пише пустИя.

Ама аз за да направя анкетата, значи ми е интересна и нормално да отговарям. Ти имаш поне 3 поста, където казваш че темата е излишна,тъпа и не знам си какво.

Е питам те, защо продължаваш да пишеш с тема, която за теб няма смисъл. След мен, ти си другия с най-много постове в темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама не може да загуби, на тема "Клипове" от Глория. Не и в този живот, въпреки някакви опити на няколко лица тук. Нали знаете това прекрасно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория, при Камелия за този период се отличават Ти си и най-вече Залеза § Зората.

Глория след 2004 свали нивото, Камелия го вдигна, това е общо-взето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама не може да загуби, на тема "Клипове" от Глория. Не и в този живот, въпреки някакви опити на няколко лица тук. Нали знаете това прекрасно?

Както виждаш губи в периода преди 2004-та. И това е реалността. След 2004 вече си е нейният период и там всеки нормален ще гласува за нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

До 2000 са ми еднакво скучни клиповете и на двете. Вече от 2001 натам много вдигнаха летвата. Харесвам "Илюзия", "Ако бях се родила река", "Къде си ти". В крайна сметка гласувах за Глория. "Феникс" наистина беше малка революция в имиджовите клипове. Но "Залеза и зората", "Така ми липсваш", "Искаш да се върна" също са страхотни. :1000 (14):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Така ми липсваш". "Залеза и Зората" и "Къде си ти" са страхотни, последният дори постави ново движение в чалга клиповете тогава и във визията на изпълнителките!

На Глория обаче всички са еталони, копирани и до ден днешен!!! "Феникс", "Илюзия", "Лабиринт" и "Крепост" са "майки" на 30% от чалга клиповете, излезли след тях в поп фолка!!! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Според мен Глория. "Крепост" и "Феникс" си остават може би най-добрите й и запомнящи се клипове и до днес. Този период беше много силен за Глория.

 

Това не означава, че на Камелия не са били добри, харесвам и нейните, но просто Глория се отличаваше повече по онова време. Вече след 2004г. Камелия бие Глория, така че няма какво да се карате :lol:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен, ако направите анкета за след 2004, отново Гло ще спечели. Просто от 10 години, тук е пренаселено с кралски. :whistling:

Не мисля, че ще спечели за след това. Дори почти съм сигурен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...