Jump to content



На коя клиповете, ПРЕДИ 2004 са по-добри?


На коя клиповете, преди 2004 г. са по-добите?  

123 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

"Стопроцентова жена" е толкова посредствен клип. Снимали Глория, докато се разхожда из сгради в Америка. Уха, невероятно!

 

"Крепост" и "Феникс" са велики клипове, които промениха целия жанр изобщо. Но комплексно, Камелия пак печели за мен.

Що, да не би някоя друга да беше отишла в Америка на турне тогава и да не би да имаш спомени за по-добри видеа от 1998?

Аз пък не припадам по клиповете от 2003.

Между другото, Есил и Екстра Нина също имаха брутални клипове. За Вероника и Малина да не говорим.

Един "Горчиво и сладко" на Рени също е супер скъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тя поне си остана само с него.

На мене ми е по-интересно, какво мислят привържениците на Глория за "На мъжете,които обичах" , дали и се наръбил гъза от това чекнене на саксиите?

 

Какво общо има ТВ версия от 2007 с въпроса от анкетата? :mf_surrender: Разбира се, че "На мъжете..." е повече от абсурдна ТВ версия, това не вярвам някой да го отрече. Но няма никаква връзка с темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво общо има ТВ версия от 2007 с въпроса от анкетата? :mf_surrender: Разбира се, че "На мъжете..." е повече от абсурдна ТВ версия, това не вярвам някой да го отрече. Но няма никаква връзка с темата.

А какво общо има Редно или нередно, който дори не е даден за приемер? Изброил съм им, най-добрите клипове, а не тея които са посредствени. Да, един клип където Камелив е на дивани срещу 10 такива на Глория /преди 2004/ , а след 2004 колко са?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво общо има Редно или нередно, който дори не е даден за приемер? Изброил съм им, най-добрите клипове, а не тея които са посредствени. Да, един клип където Камелив е на дивани срещу 10 такива на Глория /преди 2004/ , а след 2004 колко са?

 

И в кои точно клипове преди 2004 Глория е "на дивана", освен "Ледена кралица" и "Очакване" (където това далеч не са най-хубавите кадри и клиповете имат съвсем други достойнства)?????

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се занивате да обяснявате. Глория си е Глория, какво е направила навремето е било видяно. Дали някой на 20 ще го одобри, няма значение. Както ви казах, дори анкета за пеене да пуснете, ще се намерят малоумници да кажат, че не може да пее. Това променя ли факта? Променя ли истината? И дори Камелия да я бие в анкетата на Рамания, че може да пее по - добре, това значи че е така ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво общо има Редно или нередно, който дори не е даден за приемер? Изброил съм им, най-добрите клипове, а не тея които са посредствени. Да, един клип където Камелив е на дивани срещу 10 такива на Глория /преди 2004/ , а след 2004 колко са?

И кое му е посредственото на "Редно или нередно"?!

Страхотен монтаж, ефекти и заснемане. Това, че сюжетът представлява чекнене по канапета и столове не го прави посредствен, даже напротив. За друг такъв клип като този на Камелия през 2002 не мога да се сетя, останалите бяха с някакви анимации, скали и т.н. За мен тоя клип на Кама я отличава от масовката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в кои точно клипове преди 2004 Глория е "на дивана", освен "Ледена кралица" и "Очакване" (където това далеч не са най-хубавите кадри и клиповете имат съвсем други достойнства)?????

Дали ще в разчекната на пода (Сбогом адиос) или на дивана, има ли значение?

 

- Ледена кралица

-Очакване

-Добре дошъл

-Жените са цветя

Като сложим Сбогом адиос и Като куче и котка, където се чекне на пода , и какво излиза, че Глория и преди 2004 си е позволявала евтини и нескопосани клипове, където е или н диван, или на пода, или седнала пред камина,джакузи. Няма лошо, но никъде не виждам дори и грам замисъл, всичко е позиране. А 2005 всичките и клипове са само чекнене. И ти ми даваш за пример Редно или нередно, който е направо шедьовър пред тези на Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах за първи път "Приказен сън" тази сутрин и не намирам никакви достойнства в тоя проект - песента лигава и скучна, клипът комичен, само това с картината и розата е оригинално. На Камелия този цвят не й отива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще в разчекната на пода (Сбогом адиос) или на дивана, има ли значение?

 

- Ледена кралица

-Очакване

-Добре дошъл

-Жените са цветя

Като сложим Сбогом адиос и Като куче и котка, където се чекне на пода , и какво излиза, че Глория и преди 2004 си е позволявала евтини и нескопосани клипове, където е или н диван, или на пода, или седнала пред камина,джакузи. Няма лошо, но никъде не виждам дори и грам замисъл, всичко е позиране. А 2005 всичките и клипове са само чекнене. И ти ми даваш за пример Редно или нередно, който е направо шедьовър пред тези на Глория.

 

А къде трябва да е "разчекната", Саше, в космоса като Гергана ли? :1000 (29): Разбира се, че в един клип изпълнителят или е прав, или е седнал. :1000 (29): Бахти абсурдния разговор...

Трябва ли да изброяваме шедьоврите на Камелия като "Огън момиче", "Истински мъж", "Грях ли е това" и т.н., където реално нищо не се случва, тя просто се чекне (най-често доста разголена)?

Всъщност клиповете на Камелия, които си изброил са ЕДИНСТВЕНИТЕ нейни от онзи период, които стават за нещо. Като бих казал, че "Ти си" и "Къде си ти" не са нищо повече от ТВ версии с прилично заснемане, а "Няма шега"... сериозно ли????

При Глория освен изброените от теб има и доста други добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория за времето си правеше отлични клипове. От днешна гледна точка ви се струват ТВ версии, но това беше преди. Дори Лили Иванова няма подобни в тези години. Даже, ако не беше Глория всички щяха да правят клипове тип касетките на орк. Кристал, и това започна от "Ангел с дяволска душа", така че... Дори този е направен отлично за 1997-ма.

Относно чекненето по мебели - Камелия има и на маси, и на бюра, и по асаньори, сауни, така че не виждам нещо притеснително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А къде трябва да е "разчекната", Саше, в космоса като Гергана ли? :1000 (29): Разбира се, че в един клип изпълнителят или е прав, или е седнал. :1000 (29): Бахти абсурдния разговор...

Трябва ли да изброяваме шедьоврите на Камелия като "Огън момиче", "Истински мъж", "Грях ли е това" и т.н., където реално нищо не се случва, тя просто се чекне (най-често доста разголена)?

Всъщност клиповете на Камелия, които си изброил са ЕДИНСТВЕНИТЕ нейни от онзи период, които стават за нещо. Като бих казал, че "Ти си" и "Къде си ти" не са нищо повече от ТВ версии с прилично заснемане, а "Няма шега"... сериозно ли????

При Глория освен изброените от теб има и доста други добри.

Ми тя Камелия няма други, кое да изброя, тея от Огън момиче ли?

98/99 на всички клиповете бяха такива, незнам защо ми ги даваш за пример.

Естествено,че на Глория са повече, тя тогава бълваше на макс. Камелия никога не е бълвала с изключение на първия албум.

А какво се случва в клиповете на Глория, значи по твоята логика - Не заслужаваш, Любовен дъжд, Златна клетка, Дива нощ, По навик Не заслужаваш и не знам си кой още са тв версии, има една Глория в дискотека и до там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тя Камелия няма други, кое да изброя, тея от Огън момиче ли?

98/99 на всички клиповете бяха такива, незнам защо ми ги даваш за пример.

Естествено,че на Глория са повече, тя тогава бълваше на макс. Камелия никога не е бълвала с изключение на първия албум.

А какво се случва в клиповете на Глория, значи по твоята логика - Не заслужаваш, Любовен дъжд, Златна клетка, Дива нощ, По навик Не заслужаваш и не знам си кой още са тв версии, има една Глория в дискотека и до там.

 

От "Огън момиче" клиповете не са клипове, така ли?

На Глория клиповете НЕ бяха такива. Точно това се опитваме да ви набием в главите.

Колкото до бълването - колкото е имала Глория, толкова е имала и Камелия. И едната, и другата са си клипирали хитовете от съответния албум. Говорим точно за рамките на 4 албума в периода 1998 - 2003.

Но е факт, че Глория и преди това е имала страхотни клипове за времето си, както споменатите "Ангел с дяволска душа" и "Пепеляшка".

Последното ти изречение е пълно с фактологически грешки и съответно няма смисъл да се коментира или да се опитвам за пореден път да оборвам глупости. :mf_surrender: Направо камък ще ви удари в сърцето, ако признаете, че ПРЕДИ 2004 Глория е била с по-голям процент добри клипове от Камелия. И че в крайна сметка може да опрем само до "Феникс" и "Крепост" и пак ще е достатъчно да се бие "Залеза и зората" (най-добрия клип на Камелия за съответния период).

Link to comment
Сподели в други сайтове

От "Огън момиче" клиповете не са клипове, така ли?

На Глория клиповете НЕ бяха такива. Точно това се опитваме да ви набием в главите.

Колкото до бълването - колкото е имала Глория, толкова е имала и Камелия. И едната, и другата са си клипирали хитовете от съответния албум. Говорим точно за рамките на 4 албума в периода 1998 - 2003.

Но е факт, че Глория и преди това е имала страхотни клипове за времето си, както споменатите "Ангел с дяволска душа" и "Пепеляшка".

Последното ти изречение е пълно с фактологически грешки и съответно няма смисъл да се коментира или да се опитвам за пореден път да оборвам глупости. :mf_surrender: Направо камък ще ви удари в сърцето, ако признаете, че ПРЕДИ 2004 Глория е била с по-голям процент добри клипове от Камелия. И че в крайна сметка може да опрем само до "Феникс" и "Крепост" и пак ще е достатъчно да се бие "Залеза и зората" (най-добрия клип на Камелия за съответния период).

Първо в периода 98/2003 - Камелия има 3 албума и един сингъл (Къде си ти). Не ми се броят клиповете и на двете, но бройката на Глория със сигурност е много повече, тя само 2003 си клипира 5-6 песни, Камелия повече от 4 клипа на албум не е вадила, като изключим Огън момиче. Щом за тебе Пепеляшка е добър клип, значи Истински мъж, Живота е хазарт и разни други от тоя албум също ги броим за добри. Бахти двойните стандарти. Освен това Камелия има и Туджи Сватови от 2001 , който също не е зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От това, което е визирано, при Глория специално "Ако бях се родила река" е някакъв опит за клип, различен от тв версийка. При Камелия, ако махнем "Ти си...", до "Залеза и зората" всичко е също тв версийки. В АРА и Диапазон правеха по-добри опити за клипове в онова време. Всичко в Пайнер, на тема клипове започна от "Залеза и зората". Запомнете го добре, дори да не харесвате Кама. Там бяха зададени основните елементи в чалгата за както виждаме по днешните клипове, 15 години напред. Това е и официалната промоция на силикона в чалгата, който извади очите на публиката. Всички след този клип се юрнаха при хирурзи, да си сложат това, което показа Кама, а някои като Ивана и Мая отидоха за основен ремонт, на вече сложен силикон, щото им се стори малък и не се забелязваше пред този на "чипровската". През 2003 година и Глория направи пълен ремонт на системата и естествено това се видя веднага във "Феникс", "Присъда" и "Очакване". Нататък знаете, дори тези на 20 години, които прохождаха вече си бяха записали час при д-р Енчев и колеги. Кама и Глория обаче бяха взели много сериозна преднина. Причината също е ясна - имаха най-големи доходи от всички и можеха да си позволят не само ремонт, клипове, фотосесии и пропаганда в медиите, но и поради природните си дадености се превърнаха в магнит за светската преса. Всичко е навързано, няма случайни неща. А по темата, ако до 2005 година можеше да се говори за някакъв паритет между двете за клиповете, след това всичко е в полза на Кама. Обективна реалност...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория много ясно. И Сашо да се спре вече да цитира всеки с различно от неговото мнение и да се налага, колкото и да се мъчи няма как да изкара резултата в полза на Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами няма смисъл да се караме, анкетата е излишна и абсолютно безинтересна. Когато най - голямата мутра в страната ти финансира нещата, ти може и от правителствения хеликоптер да слезнеш. Това беше и преди, това е й сега. Няма по - добри клипове от тези на Цвети Янева и Галена и не защото ТЯ има идеи, а защото екипа й има такива. Когато можеш да си позволиш много добър БЮДЖЕТ и много добър ЕКИП, няма как да не ти се получат нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен освен Крепост , Лабиринт и Феникс, други клипове на Гло не са ме впечатлявали. Към днешна дата само Крепост ми въздейтва като видео.

 

Така ми липсваш, Стрелките спират, Искаш да се върна и днес изглеждат на високо ниво спрямо клиповете тогава, а и дори някои клипове сега.

 

 

Глсувах за Камелия. Феновете сте много лицемерни и бързо забравяте

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама винаги е била системно добра в клиповете. ДОкато при Гло беше само 3 пъти за цялата й кариера - Илюзия, Крепост и Лабиринт, щото много я тачат Глорианите.

 

А Феникс - с тоя тъп гаф, дето онзи й държи чаршафа... да ти имам "голямата работа".

Ако въпросът беше кой е най-добрият клип преди 2004та... щях да напиша Крепост. Но при така зададена анкета, за мен - КАма.

 

И както сте написали, от сегашния ден, нещата на Кама продължават да изглеждат модерни, докато при Гло... не е така... Крепост изобщо не ме впечатлява. Впрочем, тоя клип стана много известен заради Блатечки и заради влака, който го прегазва. Другото си е един обикновен чалга клип... В сряда се приготви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама винаги е била системно добра в клиповете. ДОкато при Гло беше само 3 пъти за цялата й кариера - Илюзия, Крепост и Лабиринт, щото много я тачат Глорианите.

 

А Феникс - с тоя тъп гаф, дето онзи й държи чаршафа... да ти имам "голямата работа".

Ако въпросът беше кой е най-добрият клип преди 2004та... щях да напиша Крепост. Но при така зададена анкета, за мен - КАма.

 

И както сте написали, от сегашния ден, нещата на Кама продължават да изглеждат модерни, докато при Гло... не е така... Крепост изобщо не ме впечатлява. Впрочем, тоя клип стана много известен заради Блатечки и заради влака, който го прегазва. Другото си е един обикновен чалга клип... В сряда се приготви.

Това - Крепост , е най-прехваления клип на Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това - Крепост , е най-прехваления клип на Глория.

 

И аз това се опитах да го кажа, малко по-ненатрапчиво. Но клипът всички го оценяваха тогава и го водеха топ клип в ПАйнер... макар, че според мен, цялото нещо тръгна просто щото Гло беше най-голямата звезда в жанра.

 

Дори Илюзия ми е по-готин. А да не говорим за Полунощ е... някои клипове на Малина, Кама, също си бяха класни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това се опитах да го кажа, малко по-ненатрапчиво. Но клипът всички го оценяваха тогава и го водеха топ клип в ПАйнер... макар, че според мен, цялото нещо тръгна просто щото Гло беше най-голямата звезда в жанра.

 

Дори Илюзия ми е по-готин. А да не говорим за Полунощ е... някои клипове на Малина, Кама, също си бяха класни.

Ако трябва да го съпоставя с клип на Глория, ми един Лабиритн е класи над него, дори и сега изглежда ок клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това се опитах да го кажа, малко по-ненатрапчиво. Но клипът всички го оценяваха тогава и го водеха топ клип в ПАйнер... макар, че според мен, цялото нещо тръгна просто щото Гло беше най-голямата звезда в жанра.

 

Дори Илюзия ми е по-готин. А да не говорим за Полунощ е... някои клипове на Малина, Кама, също си бяха класни.

Ами да, така беше. Тя Глория иначе си беше гола вода, ама те просто я отбелязваха случайно като най - голямата. Но реално Малина, Надя и Камелия бяха :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...