Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И на мен ми допадна, че Деси вече го раздава по-ведро, така трябва.

Миро ме разби от смях! :roll1: Но визуално са го барнали. Тази вечер гримьорите са се стегнали, с изключение на образите на Ваня и Деси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси вокално беше мега зле, ама пак Данчето и Фънки й лизаха г*за :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Коцето и София всеки път са на ниво, браво.

 

Данчето яко се изложи с коментара за Деса. Ако това не е гласът на Шакира...то да го изпее тя по-автентично да я видим :gun_bandana: Беше се постарала и за танца, но разбираемо не можеше да е много разчупена, а и внимаваше доста за гласа. Виктор е най-адекватен като цяло.

Като цяло е много тъпо след като вече се е падала Шакира, да я оставят отново в рулетката. Така предните години в един концерт се бе падала Адел на двама различни.

 

Миро Галка Малка ли имитира или Мики Маус? Ама ме изкефи де хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси като глас го докара 1:1 , а Йорданка явно е глуха да отрича това.

Обаче като поведение, визия, танци беше много зле! А малката Деси се подаваше доста често под роклята. Танцът пред Фънки беше страшна простотия. Много ми падна в очите Деси Слава в това предаване или пък очакванията ми са били завишени.Несериозна и лигава работа виждам дотук от нея.

Миро ме изкефи. Люси от 2 лайфа заби нещо, а ми беше фаворит.Дано и тя се стегне малко!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси като глас го докара 1:1 , а Йорданка явно е глуха да отрича това.

Обаче като поведение, визия, танци беше много зле! А малката Деси се подаваше доста често под роклята. Танцът пред Фънки беше страшна простотия. Много ми падна в очите Деси Слава в това предаване или пък очакванията ми са били завишени.Несериозна и лигава работа виждам дотук от нея.

Миро ме изкефи. Люси от 2 лайфа заби нещо, а ми беше фаворит.Дано и тя се стегне малко!

 

Деса имаше едно-единствено добро представяне - Ваня Костова. Останалото е от нищо особено до трагедия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса имаше едно-единствено добро представяне - Ваня Костова. Останалото е от нищо особено до трагедия.

Деса е единствената сигурно, която вокално най-много се старае и доближава до тембъра и постановката на пеене на изпълнителите, които имитира.

А не като Михаела, която всеки път си пее като себе си или Люси, която на трудните песни издиша и пак си ги пее с нейния си тембър :mf_surrender:

 

Башар много яко изпя песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, между другото, Деси винаги сме я гласяли за това предаване заради възможността да имитира вокално изпълнителите, а не заради жестовете и танците. Знаем си я, че не е толкова разчупена. Но за техниката на изпълненията досега почти винаги е показвала старание, а и откъм движения също се старае понякога. Според мен обаче визиите й са една от причините хората масово да я плюят всеки път, с изключение на Ваня Костова- гримьорите почти никога не се стараят толкова с нея, а за други дават всичко от себе си.

 

Михаела! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, между другото, Деси винаги сме я гласяли за това предаване заради възможността да имитира вокално изпълнителите, а не заради жестовете и танците. Знаем си я, че не е толкова разчупена. Но за техниката на изпълненията досега почти винаги е показвала старание, а и откъм движения също се старае понякога. Според мен обаче визиите й са една от причините хората масово да я плюят всеки път, с изключение на Ваня Костова- гримьорите почти никога не се стараят толкова с нея, а за други дават всичко от себе си.

 

Михаела! :roll1:

Рафи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, разберете, че Десислава не е виновна, тя не свикнала с тая практика да изгражда образ за малко време, отделно нито е на 20 години, нито е с малко телосложение, че да подскача и танцува като Шакира, Гага, Гери-Никол. Слаба е, просто няма как да синхронизира движение с пеене, пък и журЕто хич не я долюбва с точките като гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволен съм от победителя, трябваше да е Миро или Коцето. Деси пак по средата, напук на всичкото плюене как била най-зле. Преди малко като припомняха откъсите от представянията, тя откъм изпълнение беше 1:1, между другото. Не мисля, че някоя друга Шакира през сезоните е била по-добра в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Михаела ще е Ариана, дето искаше да е точно нея във визитката си. А Миро ще е Рики Мартин :D

 

А Десислава, коя песен ще пее Микаела? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма по-подходящ от Миро да имитира Рики. :P

Mиро е толкова готин, ама защо с 'Maria", като може с "Vente Paca".

 

Колкото до предаването следя го всеки път, ако съм на работа, си го свалям после.

Десислава е мегазле и страшно напълняла. Шакира е по-слаба от нея, а има 2 деца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...