Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

София е уникална! :roll1:

Иначе и Михаела беше супер, не че съм очаквал нещо различно от образ, който толкова се доближава до нея.

Но изказванията как била по-добра от истинската Ариана ме разбиха... Те явно не са слушали нейни лайфове, нито пък са наясно колко добре самата тя имитира чужди гласове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето какви обрзи подхождат на Деска. ткива с тежест а сцената и способни д извивт глас. Не случайно Ваня Костова и Георги Христов , а и дори Миро са най-добрите и образи. Не мога да повявам, че я одобриха журето. Дано е в топ 3 днес.

 

 

Деса си е работила по образа. Тази седмица имаше някой друг свободен ден и това проличава. Освен това преди неколко години Георги Христов я беше хранел нещо покрай онази Евровизия със Софка. Деса днес добре му е затворила и неговата уста. Както затвори и тази на Фънки

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представянето на Люси ме докосна, но може би заради самата идея на песента и снимките. Самата тя беше средна работа, но и не мисля че беше възможно да е по-добра при положение, че гласът за имитация е мъжки и то толкова характерен.

Преди това Башар ме взриви от смях, прави едни от най-добрите травеститски образи в предаването! :roll1: Но ми се струва, че Коцето като Дара има шанса да го надмине, чакам с нетърпение! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия от журито много се изложиха с тези критики към Ариана, за да възхваляват Михаела, то си личеше на нея колко й е неприятно. И не ми хареса Михаела този път, всъщност май никой не ми хареса, но пуснах от Деса, първите ги пропуснах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо много ми стана подозрително...във всяко предаване се пада по 1 или 2 бг песни. А на Михаела досега й се паднаха два от най-желаните образа - на Адел и Гранде, отделно всеки път почти е с мн високи оценки...Саня май е доста близка с Маги :D

 

Всеки път като гледам Деси като мъж ми прилича на Майки, целият е на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, Надя трябва да я поканят за редовен участник в следващия сезон! Няма такова раздаване!

Но е някак тъпо, че я представят като 'Надя от Не така, брат', все едно не е певица...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надя и Десислава изгледах и доста ми харесаха ;) Сега ще чуя и Михаела, да видим какво толкова е изпяла.

Иначе се кефя, че Дес се е стегнала и се справи наистина превъзходно. МНого ми е смешна старата червена чанта Данчето как положителните думи към Десислава все едно ги просъсква между зъбите си и като винаги да търси нещо негативно да каже, много досадно.

Сега да видим кой ще спечели и образите им за другата седмица - много свежо предаване май е било :)))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, Надя трябва да я поканят за редовен участник в следващия сезон! Няма такова раздаване!

Но е някак тъпо, че я представят като 'Надя от Не така, брат', все едно не е певица...

Нова си рекламират филмчето. Иначе много е яка Надя! Дано избухне с хит скоро!

 

Коцето, горкия, жива гавра с него. Видя му се ташака... :1000 (29):

Деса досега се справя най-добре с имитации на естрадни изпълнители.

Коя е Ариана пред Мишето? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова си рекламират филмчето. Иначе много е яка Надя! Дано избухне с хит скоро!

Има логика... :D

Браво на Ваня, заслужаваше победата. Деси ТОП 3.

А чалгата официално проби в Капките! :roll1: Досега не беше имало чак такъв образ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам много Миро, но изобщо тук не му се е получило с Рики. Можеха с последния хит на Рики "Vente Paca". Рики няма само Maria или Livin'la vida loca. Как може само с Maria.

 

И хората не са доволни, поне тук се вижда, че хората обожават Рики и има фенове в България:

 

#2 stella | 10 April.2017 / 21:44

 

Еее могли са просто да му дадат някоя друга песен за да бъде приликата по-голяма, Рики е страхотен и има толкова много хубави песни и клипове в репертоара си. Наистина много се зарадвах миналата седмица на бутона като видях Рики Мартин и имах големи очаквания от Миро, но Рики си е Рики.

 

#1 JohnWayne6 | 10 April.2017 / 20:54

 

Все едно гледах кавър на Миро на песента с по-тъмна коса. Нищо общо с Рики Мартин.

 

Орлин Павлов миналата година беше много добър като имитираше Рики.

 

И не е Опа, а Уепа.

 

По-лоша имитация на Рики не съм гледала.

Рики е толкова красив, тука направо са се изгаврили.

 

Да уволнят гримьорите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...