Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

.... предлагам моите колегите да имат още 2-3 години търпение, за да изчакат Преслава да стане певица и на десетилетието, да й връчат орден „Стара планина", да получи една награда като кюлче злато и да влезе в учебниците по история редом до Левски и Ботев ...

 

:mf_surrender:

 

плю̀я:

 

Прен. Какво/кого. В израз на възмущение или недоволство порицавам, обругавам. Всички плюят постъпката му.

http://rechnik.info/%D0%BF%D0%BB%D1%8E%D1%8F

 

Прен. Прех. и непрех. Критикувам остро, осъждам, одумвам злобно някого или нещо (обикн. неоправдано)

https://rbe.chitanka.info/?q=%D0%9F%D0%9B%D0%AE%D0%AF

 

Аз никъде в този цитат не видях това. :3fdb8960598fa63e:

 

И в случая, критикува колегите. Не плюе Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

плю̀я:

 

Прен. Какво/кого. В израз на възмущение или недоволство порицавам, обругавам. Всички плюят постъпката му.

http://rechnik.info/%D0%BF%D0%BB%D1%8E%D1%8F

 

Прен. Прех. и непрех. Критикувам остро, осъждам, одумвам злобно някого или нещо (обикн. неоправдано)

https://rbe.chitanka.info/?q=%D0%9F%D0%9B%D0%AE%D0%AF

 

Аз никъде в този цитат не видях това. :3fdb8960598fa63e:

 

И в случая, критикува колегите. Не плюе Преслава.

Точно плюене и ирония се вижда в цитата, само за теб очевидното е "критика към колеги" :mf_surrender:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ерол, партито гърми ли чак от тук до Абу Даби?

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно плюене и ирония се вижда в цитата, само за теб очевидното е "критика към колеги" :mf_surrender:

предлагам (сказуемо)

моите колегите (допълнение и подмет на подчинената клауза)

да имат.... (сказуемо на подчинената клауза)

 

Никъде Преслава не е подмет в нито едно от изреченията на Кама. Но не съм аз точният човек да учи някого на българска синтаксис. :3fdb8960598fa63e:

И да, това е точно критика към колегите, понеже се обръща към тях. :whistling: Няма нито грам плюнка по Преслава.

Кака ви Кама си мери всяка дума която пуска от устата й пилета. Точно за такива случаи като този в момента. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

предлагам (сказуемо)

моите колегите (допълнение и подмет на подчинената клауза)

да имат.... (сказуемо на подчинената клауза)

 

Никъде Преслава не е подмет в нито едно от изреченията на Кама. Но не съм аз точният човек да учи някого българска синтаксис. :3fdb8960598fa63e:

И да, това е точно критика към колегите, понеже се обръща към тях. :whistling: Няма нито грам плюмка по Преслава.

Кака ви Кама си мери всяка дума която пуска от устата й пилета. Точно за такива случаи като този в момента. :girl_witch:

Много хубаво го обясни, няма какво повече да се допълни изобщо. Само да припомня и за първият проблем между двете, когато Камелия спомена, че не трябва да се правят ЛАЙВ ЗАПИСИ на чужди хитове и да се пеят на плейбек по заведенията, тоест да се пуска този лайв запис и да заблуждават хората, Преслава тогава даже не разбра какво е искала да каже Камелия. Срам за музикално грамотен човек, занимаващ се професионално с музика, като нея. Преса тогава май си помисли, че не трябвало изобщо да изпълнява чужди песни, или поне аз така изтълкувах последвалите изречения от нейна страна. :1000 (29): Също изкритикува и не да си пускат тези лайв записи в нета като техни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам обаче, че не издържате ..

Защо постоянно трябва да се пускат нови песни , ще кажете , че чакате Третата Световна ..

Когато излезе на Яница , излезе ... Когато излезе на Емилия , излезе ...

Бълват постоянно песен след песен , поради тази причина нито една не остава във времето !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вилислав ft. ........ - Забравих те / Премиера Утре

 

И що мислиш, че някой го вълнува?

 

 

1 000 000 за една от най-прекрасните песни на Татяна! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бълват постоянно песен след песен , поради тази причина нито една не остава във времето !

Не мисля, че е така. Преди време като са пускали албуми всяка година, или през 2-3 години, за една година са пускали по 4-5 песни и пак са оставали във времето. Дори мисля, че и сега някои песни остават във времето, просто няма как да се види, след като са минали 2-3 години от самата премиера.

 

Анелия и Мария защо не са били на рождения ден на Андреа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Когато Кристиана изкара по-силна песен от Емануела. :zatvorena:

 

Кристиана никога не е изглеждала по-добре.. брутална! И песента е трепач, виждам я голям хит.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристиана никога не е изглеждала по-добре.. брутална! И песента е трепач, виждам я голям хит.

В началото изобщо не ми хареса , но вече наистина мога да кажа, че ще се превърне в хит . Ще влезе в дискотеките ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...