Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Абсурд, не вярвам за Борис Дали, а камо ли за Константин и Тони Стораро, имат деца и тримата най-малкото.

За Галин на всички е ясно, ако му обещаят Певец на годината и с извънземно би се е*ал. Но засега му стига само с озвучителя :3fdb8960598fa63e:

Какво общо има това дали имат деца? Боже, хора - вие от къде падате...

Половин България е с деца и семейства и се е*е наляво-надясно с всичко, дето мърда.

Фики също е би, но е грозно да се дават примери и да се клюкарства. А и не би трябвало такива неща да впечатляват, в 21-ви век сме.

Със сигурност бихте се отвратили от почти всички, ако надникнете малко повече зад кулисите на нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хаха и Фики бил БИ,май на вас ви се иска и затова всички мъже са БИ.

Като говорите нещо дайте факти,а не да дрънкате ей така.

Скоро и Бойко Борисов ще изкарате БИ! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво общо има това дали имат деца? Боже, хора - вие от къде падате...

Половин България е с деца и семейства и се е*е наляво-надясно с всичко, дето мърда.

Фики също е би, но е грозно да се дават примери и да се клюкарства. А и не би трябвало такива неща да впечатляват, в 21-ви век сме.

Със сигурност бихте се отвратили от почти всички, ако надникнете малко повече зад кулисите на нещата.

Сега пък Фики,е айде стига глупости вече. Искаш да кажеш, че Тони Стораро и Константин са би сексуални ли? Накрая ще излезе вярна приказкта, че според п*дерасите всички мъже са обратни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хаха и Фики бил БИ,май на вас ви се иска и затова всички мъже са БИ.

Като говорите нещо дайте факти,а не да дрънкате ей така.

Скоро и Бойко Борисов ще изкарате БИ! :roll1:

Да, да, баш ми се иска. Айде овладей се.

Аз интерес да си измислям нямам, нито да злепоставям някого - точно затова и няма смисъл от доказателства. Това, че вие се впечатлявате от такива неща и сте Тома Неверни, щото живеете в пещера, си е ваш проблем.

Да, и половината политици са би. Иди в София, пораздвижи се в някои среди. Та те някои дори не се крият.

Точно онези, които се изтъкват като големите мъжкари, играят на няколко фронта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък Фики,е айде стига глупости вече. Искаш да кажеш, че Тони Стораро и Константин са би сексуални ли? Накрая ще излезе вярна приказкта, че според п*дерасите всички мъже са обратни.

Споменах за Фики, за Стораро и Константин не знам. Просто коментирам, че дали някой има деца не е определящо, че има твърди увлечения само към противоположния пол.

Второто ти изречение няма да го коментирам. Крайно злобно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, баш ми се иска. Айде овладей се.

Аз интерес да си измислям нямам, нито да злепоставям някого - точно затова и няма смисъл от доказателства. Това, че вие се впечатлявате от такива неща и сте Тома Неверни, щото живеете в пещера, си е ваш проблем.

Да, и половината политици са би. Иди в София, пораздвижи се в някои среди. Та те някои дори не се крият.

Точно онези, които се изтъкват като големите мъжкари, играят на няколко фронта.

Мда, ти нямаш интерес да злепоставяш някого, но току що нарече Фики и "половината политици" в България би сексуални.

И как разбра, че живеем в пещера? Като не знаем, че Фики и "половината политици" се чукат с мъже ли? Евала за просветеността, дай боже всеки му такава жизненоважна информация.

 

Споменах за Фики, за Стораро и Константин не знам. Просто коментирам, че дали някой има деца не е определящо, че има твърди увлечения само към противоположния пол.

Второто ти изречение няма да го коментирам. Крайно злобно е.

Кво значи злобно? Надявам се ти поне не си живял в пещера и си чувал и друг път това изречение. Нищо лично, ама ти си живо доказателство, че е вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От нищото започнахте да правите намеци за определени хора и накрая "Никого не искам да злепоставям" - защо го споменавате изобщо тогава? :mf_surrender:

Явно и ти си от пещерняците. Непросветените се множим, ужас. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, ти нямаш интерес да злепоставяш някого, но току що нарече Фики и "половината политици" в България би сексуални.

И как разбра, че живеем в пещера? Като не знаем, че Фики и "половината политици" се чукат с мъже ли? Евала за просветеността, дай боже всеки му такава жизненоважна информация.

Човече, и аз допреди до отида в София и по разни събития, съм си мислел, че всички са си такива, за каквито се представят.

Оттам нататък ще е тъпо да разказвам примери, истории, а и отдавна нямам информация просто защото никога не ми е било интересно - просто някои неща са ми се случвали пред очите и лично съм се отвращавал. Както и да е. Истината не значи злепоставяне. Всички са хора и си имат своите слабости, зависимости, залитания. Не бива да сте наивни. То вие и за Галин не вярвахте.

Колкото до мен - нито ми се иска нещо с някого от тях, нито съм такъв, какъвто ме изкара, но е нормално за вас да съдите повърхностно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се замисля, Гера беше споменала на едно от турнетата, че с Преса са спали на едно :surprise: Но не искам да злепоставям никого :rolleyes:

Дето Преслава вика връщам се аз от участие и я заварвам разперена на леглото като от клипа Последна вечер :1000 (29): Обаче какви години бяха... като гледам дневниците всички събрани на едно, смеят се, бъзикат се, пък сега всяка обградена от 15 лизачи и се има за мега звезда. Простачки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, баш ми се иска. Айде овладей се.

Аз интерес да си измислям нямам, нито да злепоставям някого - точно затова и няма смисъл от доказателства. Това, че вие се впечатлявате от такива неща и сте Тома Неверни, щото живеете в пещера, си е ваш проблем.

Да, и половината политици са би. Иди в София, пораздвижи се в някои среди. Та те някои дори не се крият.

Точно онези, които се изтъкват като големите мъжкари, играят на няколко фронта.

Добре си го казал, но няма как да те разберат деца на по 17 год., просто защото няма как да попаднат на местата и средите , които не отговарят за тази възраст......

А това пък, че някой си бил женен и видиш ли ти, това било гаранция е просто толкова наивно, което пак потвърждава горното ми твърдение за годините на преобладаващата част от форума...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре си го казал, но няма как да те разберат деца на по 17 год., просто защото няма как да попаднат на местата и средите , които не отговарят за тази възраст......

А това пък, че някой си бил женен и видиш ли ти, това било гаранция е просто толкова наивно, което пак потвърждава горното ми твърдение за годините на преобладаващата част от форума...:)

Тъпото в случая е, че почна да казваш нещо и накрая млъкна.

Мисля, че никой нямаше да обърне внимание ако беше казал ''Борис Дали е би защото съм го видял...'' в еди ква си ситуация.

Уви начина по който го каза е тъпо. Все едно дай да се похваля, че имам инфо за някой.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дето Преслава вика връщам се аз от участие и я заварвам разперена на леглото като от клипа Последна вечер :1000 (29): Обаче какви години бяха... като гледам дневниците всички събрани на едно, смеят се, бъзикат се, пък сега всяка обградена от 15 лизачи и се има за мега звезда. Простачки.

Абсолютно :( Старите времена няма как да се върнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли шанс на Яница да излезе днес ?

Дано, може би умишлено е искала да излезе в петък.

 

И Яница е би, припомнете си клипа към мегахита "Всичко чуждо пожелаваш" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпото в случая е, че почна да казваш нещо и накрая млъкна.

Мисля, че никой нямаше да обърне внимание ако беше казал ''Борис Дали е би защото съм го видял...'' в еди ква си ситуация.

Уви начина по който го каза е тъпо. Все едно дай да се похваля, че имам инфо за някой.

 

Има разлика между това да искам просто да подчертая, че не само Галин е такъв, а и много други добре прикрити, защото вие сте го нарочили и се плюе само той...и между това умишлено да искам да уроня авторитета на някого....Прекалено е детско и долно като започнете да казвате-кажи случка......ами аз съм наясно, че като го напиша ще се разшуми и не е приятно някой да чуе за себе си неща, които не е направил пред много хора и ги знаят 2-3ма души , нали!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто, по-нагоре ви бе написано ясно, че ако знаехте доста от нещата извън целия блясък и суета от кухнята, нямаше така наивно да вярвате на всичко ;)

Но всеки има право да бъде заблуден , до толкова, колкото прецени сам ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има разлика между това да искам просто да подчертая, че не само Галин е такъв, а и много други добре прикрити, защото вие сте го нарочили и се плюе само той...и между това умишлено да искам да уроня авторитета на някого....Прекалено е детско и долно като започнете да казвате-кажи случка......ами аз съм наясно, че като го напиша ще се разшуми и не е приятно някой да чуе за себе си неща, които не е направил пред много хора и ги знаят 2-3ма души , нали!?

Едно е просто да кажеш "Не само Галин е такъв", друго е когато споменеш и конкретно име. Със самата намеса на Борис ти вече го злепостави и по-нататъшни оправдания са излишни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре си го казал, но няма как да те разберат деца на по 17 год., просто защото няма как да попаднат на местата и средите , които не отговарят за тази възраст......

А това пък, че някой си бил женен и видиш ли ти, това било гаранция е просто толкова наивно, което пак потвърждава горното ми твърдение за годините на преобладаващата част от форума...:)

Абе вие нормални ли сте бе, я малко слезте на земята. Какво означава "децата няма да те разберат". Айде малко по-полека и вие с изказванията, че е малко смешно такива снизходителни подмятания. За какви места и среди иде реч? Голямата гордост, че присъствали на 2 гейски вечеринки и научили кой с кого си лягал и дошли веднага да го напишат във форума. Абсолютни смешници сте в моите очи с тези коментари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...