Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Десислава не имитира Преслава. По тази странна логика можем да кажем, че Преслава имитира Десислава- все пак ДС първа тръгна да обикаля риалити след реалити, а Преслава чак след това направи същото. Да не се връщаме по-назад във времето, за да видим коя по чий шаблон си е изградила някои от основните години от кариерата...

Двете просто са сред най-големите звезди и като ги поканят някъде срещу солидна сума и възможност за реклама- не отказват. :1000 (29):

 

Джулия и Пашев... Хм, не знам как да го възприемам. Той доста се изтърка, но може като за нея да е подготвил силни парчета.

 

ПП: И аз чакам Яница! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия и Пашев... Хм, не знам как да го възприемам. Той доста се изтърка, но може като за нея да е подготвил силни парчета.

Щом чак "продуцент" й бил, значи би трябвало и той да се старае. Ще взима процент от печелбата й, предполагам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом чак "продуцент" й бил, значи би трябвало и той да се старае. Ще взима процент от печелбата й, предполагам.

Аз под "продуцент" рабрах друго, ама както и да е.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом чак "продуцент" й бил, значи би трябвало и той да се старае. Ще взима процент от печелбата й, предполагам.

Това с продуцента не съм сигурен как да го разбирам- че наистина ѝ е продуцент (в стил Токича) или че ѝ е продуцент? :1000 (29): И в двата случая е добре да се захване с нея, има много потенциал за развиване.

Наскоро си бях пуснал представянето ѝ от Арена Армеец- ами че тя отвсякъде си има излъчването и увереността именно на типичната обичана поп-фолк певица, която е 'близо до народа', като Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно наистина ще излиза днес ЯНИЦА! Виждам, че има участие в Планета Пайнер клуб- Търговище, сигурно искат да я промотират и в клуб на Пайнер едновременно!

:mbounce: :mbounce: :mbounce:

 

16265567_10203014560840369_6244751083011614070_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно наистина ще излиза днес ЯНИЦА! Виждам, че има участие в Планета Пайнер клуб- Търговище, сигурно искат да я промотират и в клуб на Пайнер едновременно!

:mbounce: :mbounce: :mbounce:

 

16265567_10203014560840369_6244751083011614070_n.jpg

Мисля, че самата Яница беше казвала, че има клуб, в който винаги пее, когато излезе новата й песен, но не знам дали е този. Ако някой се сеща, да й разгледа участията :D Дори аз където не я тача толкова, я чакам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Войната избухна: Евгени Минчев иска възмездие от Деси Слава!

 

Desi_Evgeni_300x203.png

 

Eвгeни Mинчeв и Дecи Cлaвa щe бъдaт в иcтинcĸa вoйнa в eфиpa нa Hoвa TB, ĸoятo oбaчe вeчe зaпoчнa!

 

Лopд Eвгeни Mинчeв и пeвицaтa Дecи Cлaвa щe пoднoвят пyбличния cи ĸoнфлиĸт тaзи пpoлeт. Πoвoд зa тoвa щe бъдe нoвият ceзoн нa „Kaтo двe ĸaпĸи вoдa“, ĸoйтo cтapтиpa caмo cлeд мeceц, нayчи Кlіukі.bg.

 

Kaĸтo пиca в. „Уиĸeнд“, двeтe звeзди щe бъдaт cpeд нaй-ĸoлopитнитe yчacтници в шoyтo тaзи гoдинa. Texният apтиcтизъм e нaĸapaл пpoдyцeнтът Maгъpдич Xaлвaджиян дa им глacyвa дoвepиe. Apмeнeцът paзчитaл мнoгo нa импpoвизaциятa нa фoлĸ дивaтa и чyвcтвoтo зa xyмop нa лopдa.

 

Eвгeни Mинчeв и Дecи oбaчe имaт нeдoвъpшeн cпop oтпpeди гoдинa и мeceц. Toгaвa пeвицaтa cпeчeли ĸaтeгopичнo „Биг Бpaдъp Oл Cтapc“, ĸoeтo изĸapa oт paвнoвecиe лopдa, ĸoйтo зaвъpши eдвa тpeти. Bъв вcичĸи интepвютa cлeд тoвa тoй пoвтapяшe, чe пoбeдaтa нa блoндинĸaтa нe e зacлyжeнa.

„Ocвeн дa peвe и cпи, дpyгo нe нaпpaви в Kъщaтa зa цял мeceц. Aз бяx дyщaтa нa ĸoмпaниятa, пocтoяннo paзcмивax вcичĸи. Cпeчeли caмo зaщoтo e oт чaлгa cpeдитe, ĸъдeтo фeнoвeтe ca мнoгo. Битĸaтa бeшe нepaвнocтoйнa oт caмoтo нaчaлo.“ – бecнeeл Eвгeни Mинчeв пpeд пpиятeлитe cи.

 

Tвъpди ce, чe тoй e дocтa злoпaмeтeн и вce oщe изживявaл cлyчилoтo ce в шoyтo нa Hиĸo Tyпapeв. Зaтoвa, ĸoгaтo yзнaл, чe Дecи Cлaвa щe бъдe в „Kaтo двe ĸaпĸи вoдa“, тoй вeднaгa ce cвъpзaл c Maги Xaлвaджиян, зa дa мy ce пpeдлoжи. Лopдът бил peшeн нa вcичĸo дa пoлyчи cвoeтo възмeздиe и тoзи път дa пoбeди изпълнитeлĸaтa нa „Лъжa“.

 

Гoвopи ce, чe дpyгaтa пpичинa Eвгeни вce пo-чecтo дa бъдe в тeлeвизиoнния eфиp e финaнcoвa. Oт няĸoлĸo гoдини бизнecът мy нe въpвял тaĸa дoбpe и зaтoвa тoй ce пpинyдил дa тъpcи пapи oт дpyгaдe.

 

Πpипoмнямe, чe Mинчeв yчacтвa пocлeдoвaтeлнo във „BИΠ Бpaдъp“ пpeз 2014 г. и „Биг Бpaдъp Oл Cтapc“ пpeз 2015 г., a мeждyвpeмeннo пocтoяннo бeшe cpeд гocт ĸoмeнтaтopитe нa пpoдyĸциятa нa Tyпapeв. Taзи гoдинa e peшил дa cмeни мaлĸo oбcтaнoвĸaтa, вĸлючвaйĸи ce в „Kaтo двe ĸaпĸи вoдa“.

 

http://www.kliuki.bg/

 

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slapin:

Все се надявах, че това никога няма да се случи, но ето - когато си една от големите звезди на чалгата, стават и такива неща... М*МКА МУ!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Преслава 'ич няма мерак да стои пред погледа на Камелия. :3fdb8960598fa63e:

И ти едва ли би искал да стоиш пред някой, който години наред търси всяка удобна трибуна да те плюе и да си прави пиар на твой гръб :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти едва ли би искал да стоиш пред някой, който години наред търси всяка удобна трибуна да те плюе и да си прави пиар на твой гръб :mf_surrender:

Аз лично бих си умрял от желание да имам този човек пред очите ми! Но не говорим за мен, а за Преса.

И в случая Кама никога не я е плюла. :mf_surrender: Преса реши да обърне палъчинката и да нарогае Кама, че я плюе. А тя не спираше да я хвали. :Vishenka_05:

А сега, като й е пред очите, мълчи като пън и се усмихва на сила. Защото Кама й знае ляйняните гащи. :3fdb8960598fa63e: И преса много се удряше по гърдите по интервюта, Кама да й каже какво толкова й е черна, ама сега не смее да я погледне даже.

Така е, като знаеш че си грешната. Сега ще свива ушите и ще навежда главата като кучка. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично бих си умрял от желание да имам този човек пред очите ми! Но не говорим за мен, а за Преса.

И в случая Кама никога не я е плюла. :mf_surrender: Преса реши да обърне палъчинката и да нарогае Кама, че я плюе. А тя не спираше да я хвали. :Vishenka_05:

А сега, като й е пред очите, мълчи като пън и се усмихва на сила. Защото Кама й знае ляйняните гащи. :3fdb8960598fa63e: И преса много се удряше по гърдите по интервюта, Кама да й каже какво толкова й е черна, ама сега не смее да я погледне даже.

Така е, като знаеш че си грешната. Ще свива ушите и ще навежда главата като улична кучка. :whistling:

Как го реши от една снимка всичко това? Един кадър не определя какво е ставало цяла вечер ... а и аз лично не бих искал да имам нищо общо с хора като Камелия, които под вола теле търсят и обвиняват всеки и за всичко, а само собствените си грешки не виждат. И да, плюла я е - многократно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как го реши от една снимка всичко това? Един кадър не определя какво е ставало цяла вечер ... а и аз лично не бих искал да имам нищо общо с хора като Камелия, които под вола теле търсят и обвиняват всеки и за всичко, а само собствените си грешки не виждат. И да, плюла я е - многократно.

Никога! не я е плюла. Намери поне едно такова изказване където Камелия я плюе! ;)

 

Погледа на преса казва всичко! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога! не я е плюла. Намери поне едно такова изказване където Камелия е плюе! ;)

 

Погледа на преса казва всичко! :3fdb8960598fa63e:

Изобщо не е - то не беше за плейбек, не беше за награди и орден Стара планина, не беше матрица, не беше бананова кора и не знам какво още. Пусни си някое нейно интервю в Сигнал. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не е - то не беше за плейбек, не беше за награди и орден Стара планина, не беше матрица, не беше бананова кора и не знам какво още. Пусни си някое нейно интервю в Сигнал. :mf_surrender:

 

Виж ся, няма да спорим за глупости. В нито едно от тези неща които споменя не е плюла Преслава, като в случая, че всичко е истина.

Или ти не си в час със значението на "плюене" някого, или не искаш да обърнеш внимание на това каквото Камелия каза. Чел съм и съм гледал всички интервюта които споменаваш. В нито едно от тях не е плюла. :girl_witch: Извади цитат, като толкова се пънеш, ако можеш да намериш такъв. Аз няма с какво повече да ти опонирам. Излишно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж ся, няма да спорим за глупости. В нито едно от тези неща които споменя не е плюла Преслава, в случай, че всичко е истина.

Или ти не си в час със значението на "плюене" някого, или не искаш да обърнеш внимание на това каквото Камелия каза. Чел съм и съм гледал всички интервюта които споменаваш. В нито едно от тях не е плюла. :girl_witch: Извади цитат, като толкова се пънеш, ако можеш да намериш такъв. Аз няма с какво повече да ти опонирам. Излишно е.

.... предлагам моите колегите да имат още 2-3 години търпение, за да изчакат Преслава да стане певица и на десетилетието, да й връчат орден „Стара планина“, да получи една награда като кюлче злато и да влезе в учебниците по история редом до Левски и Ботев ...

 

:mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

.... предлагам моите колегите да имат още 2-3 години търпение, за да изчакат Преслава да стане певица и на десетилетието, да й връчат орден „Стара планина“, да получи една награда като кюлче злато и да влезе в учебниците по история редом до Левски и Ботев ...

 

:mf_surrender:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...