Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Джена отказва, но можеше да и спаси годината този дует.. жалко.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не бръмчи за килото желязо, а за да ви се натрие носа като се смеехте, че Деса била бита карта и Пайнер няма да я реанимира ;)

 

Деса не е имала нужда Пайнер да я реанимира, а по-скоро обратното. Пайнер имаха нужда от Деса да се завърне в редиците им.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса не е имала нужда Пайнер да я реанимира, а по-скоро обратното. Пайнер имаха нужда от Деса да се завърне в редиците им.

 

Един адекватен коментар да прочета, адмирации! :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един адекватен коментар да прочета, адмирации! :cheers:

 

Ами това е самата истина, макар че не им изнася на много хора тук и не си го признават. Деса е певица с класа, огромен талант и повече от страхотен репертоар. Нормално е да я приемат и да я искат. И след Пайнер тя си имаше страхотни песни и хитове, не е залязла както се коментираше. За други обаче виждаме, че явно не им се получава без подкрепата на компанията. Вземете една Андреа .. не е вече в Пайнер и веднага се забелязва огромен спад дори в продукцията която прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко?

Не, Оцко навярно и ДС би го използвала ако още беше към Пайнер и не беше чак толкова скъп... :1000 (29):

 

Ами хайде да погледнем:

2014- "Все напред", "Между нас" с Ани Хоанг и Кристиана, "Колко много" с Кристиана, "Само за минута" ft. Камелия, "Все напред" ft. Джена

2015- "Сменям ти адреса", "Роклята ти пада" ft. Яница, "Един на брой", "Парата ако хвана".

2016 няма да я раздърпвам, същата работа като 2014.

За да имаш дует с легенда като Десислава понякога изпълняваш условия.

 

Да, знаем, че към фанатик, който си измисля... благодаря. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това е самата истина, макар че не им изнася на много хора тук и не си го признават. Деса е певица с класа, огромен талант и повече от страхотен репертоар. Нормално е да я приемат и да я искат. И след Пайнер тя си имаше страхотни песни и хитове, не е залязла както се коментираше. За други обаче виждаме, че явно не им се получава без подкрепата на компанията. Вземете една Андреа .. не е вече в Пайнер и веднага се забелязва огромен спад дори в продукцията която прави.

 

За пореден път адмирации, за това, което казваш защото това си е самата истина, но някои не искат да повярват на истината и за това така говорят за Деси, но.....какво да направим, че техните певици не могат да се задържат след Пайнер..както му се вика - съдба, късмет... :Vishenka_05:

 

А, когато излезе тази песен, всичко полудя, а пък да не говоря за баладата "Лъжа" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той много уважава големите легенди и е нормално да иска дуети с тях. Но в случая с Десислава не говоря само колкото да я защитавам- той наистина я беше помолил за дует още щом разбра, че това вече е опция. Но тя не беше чак толкова лесна, колкото се твърди.

Замислете се какво е различното при продукцията на Галин в онези година-две преди завръщането на ДС в Пайнер и онази в годината преди дуета им. Погледнете какво се промени и след това и ще разберете за какво говоря.

Ти там ли беше,че знаеш колко е искал и молил дует с нея?

Никаква промяна няма преди и след. И ако трябва да съм искрен, за мен Нека да е тайно е една от най-слабите му песни, пък ако ще и да я беше записал с Джена. Особено ако я сравня със Само за минута, С мене да вървиш, Между нас, Роклята ти пада ... И още доста, въобше песента е много куца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да имаш дует с легенда като Десислава понякога изпълняваш условия.

 

Да, знаем, че към фанатик, който си измисля... благодаря. ;)

 

Каква легенда, какви 5лв ?? :1000 (29):

 

Легендите в българския поп фолк са Азис, Глория, Софи Маринова. Деси Слава отдавна изпусна пропуска за тази коалиция.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти там ли беше,че знаеш колко е искал и молил дует с нея?

Никаква промяна няма преди и след. И ако трябва да съм искрен, за мен Нека да е тайно е една от най-слабите му песни, пък ако ще и да я беше записал с Джена. Особено ако я сравня със Само за минута, С мене да вървиш, Между нас, Роклята ти пада ... И още доста, въобше песента е много куца.

Въпрос на вкус, за мен пък Само за минута е в пъти по-слаба и не защото Камелия пее. Най-много ме кефи С мене да вървиш и не защото Джена е в нея, просто песента е мега яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това е самата истина, макар че не им изнася на много хора тук и не си го признават. Деса е певица с класа, огромен талант и повече от страхотен репертоар. Нормално е да я приемат и да я искат. И след Пайнер тя си имаше страхотни песни и хитове, не е залязла както се коментираше. За други обаче виждаме, че явно не им се получава без подкрепата на компанията. Вземете една Андреа .. не е вече в Пайнер и веднага се забелязва огромен спад дори в продукцията която прави.

Но съгласи се,че Пайнер имаха спешна нужда от нея, защото изгубиха Камелия, а това е проблем върху имиджа им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти там ли беше,че знаеш колко е искал и молил дует с нея?

Никаква промяна няма преди и след. И ако трябва да съм искрен, за мен Нека да е тайно е една от най-слабите му песни, пък ако ще и да я беше записал с Джена. Особено ако я сравня със Само за минута, С мене да вървиш, Между нас, Роклята ти пада ... И още доста, въобше песента е много куца.

 

Сакън да не споменеш "Само за минута", където там виждам твоята цитира две три изречения, дори не мога да си спомня, как звучеше...а пък "Нека да е тайно" си беше хит и продължава да си е хит! Не ни пробутвай песен, в която дадената изпълнителка сама е отишла при Галин за да се сетят хората за нея.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква легенда, какви 5лв ?? :1000 (29):

 

Легендите в българския поп фолк са Азис, Глория, Софи Маринова. Деси Слава отдавна изпусна пропуска за тази коалиция.

хахахахахахахахаха Софка, Деса, Глория, Кама, Ивана и Азис са непоклатими и са легенди. Преслава и Галена даже няма да ги минат. За Джена да не говрим :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, Оцко навярно и ДС би го използвала ако още беше към Пайнер и не беше чак толкова скъп... :1000 (29):

 

Ами хайде да погледнем:

2014- "Все напред", "Между нас" с Ани Хоанг и Кристиана, "Колко много" с Кристиана, "Само за минута" ft. Камелия, "Все напред" ft. Джена

2015- "Сменям ти адреса", "Роклята ти пада" ft. Яница, "Един на брой", "Парата ако хвана".

2016 няма да я раздърпвам, същата работа като 2014.

За да имаш дует с легенда като Десислава понякога изпълняваш условия.

 

Да, знаем, че към фанатик, който си измисля... благодаря. ;)

И кво искаш да кажеш,че Камелия не е легенда?

Знаеш ли уговорките за дует с нея, колко повече са били, предияд че е отказвала дуети на всички до момента. За разлика от Десислава, която има дует с поне 10 певци.

Да, отново мислиш фанатично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не се интересувате защо му отказват на Галин? :whistling:

Е кажи де :1000 (29):

 

Ти там ли беше,че знаеш колко е искал и молил дует с нея?

Никаква промяна няма преди и след. И ако трябва да съм искрен, за мен Нека да е тайно е една от най-слабите му песни, пък ако ще и да я беше записал с Джена. Особено ако я сравня със Само за минута, С мене да вървиш, Между нас, Роклята ти пада ... И още доста, въобше песента е много куца.

Естествено, че е слаба на фона на тези песни, все пак са на Оцко. Те наистина бяха различни и оригинални...за разлика от неговите измислени мелодийки, в това число и Нека да е тайно, които не стават за нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хахахахахахахахаха Софка, Деса, Глория, Кама, Ивана и Азис са непоклатими и са легенди. Преслава и Галена даже няма да ги минат. За Джена да не говрим :3fdb8960598fa63e:

ДесиСлава може да е убиец вокално, но като цяло като прочетеш името й някак си не се усеща тежестта на това, което има зад гърба си като песни. Успя да наложи единствено "Две сърца" и "До тук", блаагодарение на Азис,може би и "Някой ден".

Ако си мислите, че "Мистерия", "Птица-скитница", Бели нощи", "Забрави за мен" ги знаят масовките (новите поколения, не ни броя нас израснали през златните години на фолка) и ще се сетят за тях от първия акорд се лъжете жестоко.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но съгласи се,че Пайнер имаха спешна нужда от нея, защото изгубиха Камелия, а това е проблем върху имиджа им.

 

Не бих казала, че причината да имат нужда от нея е точно загубата на Камелия. Кофти за тях че си губят така изпълнителите ...

Имаха нужда от Деса, защото като цяло нивото им рязко започна да пада, понеже се напълниха с купчина бездарнички, които да залагат на еднодневни хитове и голотата си. В това няма нищо професионално за компания от ранга на Пайнер. Не може да прецакват утвърдените си изпълнители за сметка на новите и да искат да ги задържат.

Но завръщането на Деса, няма общо с напускането на Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е кажи де :1000 (29):

Естествено, че е слаба на фона на тези песни, все пак са на Оцко. Те наистина бяха различни и оригинални...за разлика от неговите измислени мелодийки, в това число и Нека да е тайно, които не стават за нищо.

Е Оцко си е Оцко, неможеш да го сравниш с никой - факт.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава може да е убиец вокално, но като цяло като прочетеш името й някак си не се усеща тежестта на това, което има зад гърба си като песни. Успя да наложи единствено "Две сърца" и "До тук", блаагодарение на Азис,може би и "Някой ден".

Ако си мислите, че "Мистерия", "Птица-скитница", Бели нощи", "Забрави за мен" ги знаят масовките (новите поколения, не ни броя нас израснали през златните години на фолка) и ще се сетят за тях от първия акорд се лъжете жестоко.

Знаят се, Деса доста ги е наложила, винаги почва участията или с Две сърца, или с една от тия двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаят се, Деса доста ги е наложила, винаги почва участията или с Две сърца, или с една от тия двете.

 

Ами ходих на участие на ДесиСлава в Банско на 8-ми и само тя и аз си ги знаехме, мисля ..


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ходих на участие на ДесиСлава в Банско на 8-ми и само тя и аз си ги знаехме, мисля ..

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

ДесиСлава се знае от чалгари и нечалгари, цяла БГ я е признала като певица пък нека не пеят Птица-скитница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ходих на участие на ДесиСлава в Банско на 8-ми и само тя и аз си ги знаехме, мисля ..

 

Стига, това са песни които са легенди на фолка, не можа така да ги подценявате. Знаят се от всички и се харесват и не само те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...