Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Е то не е ли работа на фирмата, дай сега всеки да си търси сам импресарио, PR-и и т.н. Тая фирма за х*й е...

Че то коя фирма търси участия :D Повечето певици сами си ги намират, то и на импресариото се плаща :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина съм в грешен коловоз.

 

Поправям си поста:

 

Когато направи концерт на Камелия в БЪЛГАРИЯ, тогава ми се обади.

:hahaha:

 

Пак ти казвам, ставаш смешен с дебилизма си в случая. Имаш ли идея какво е да направиш 2 концерта на Цеца в България и те да са успешни? :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Скоро и клип!

Вече се почудихте какви корици, дуети и измислени заглавия да слагате. Толкова ли няма с какво да си запълвате времето? Ако печелехте и един лев от цялата работа, бих ви разбрал, но тва не е нормално за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо подценявате работата на момичето. Организацията на подобно събитие не е толкова просто нещо. А и това, че помага на Лорена за участията, никак не е малко. Колко изпълнители с 2 песни като Лорена могат да се похвалят с такава бройка участия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хуни е много зле щом смята да прави клип на последната си простотия. Изненадвам се, че Пайнер ще застанат с името си зад тоя дъжд от вулгарни думи. :D Да не говорим, че то повече от половината песен ще е в пегели. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип не си много оригинален, защото Сашка докара Цеца в Пловдив и във Варна сама, а е просто едно момиче от Монтана, на твоя възраст.

 

Сама? Нали Камелия и била помогнала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ти казвам, ставаш смешен с дебилизма си в случая. Имаш ли идея какво е да направиш 2 концерта на Цеца в България и те да са успешни? :gun_bandana:

 

Това не е за похвала. Точно обратното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сама? Нали Камелия и била помогнала?

 

Камелия, само е създала някаква първоначална връзка. Истината е, че момичето е много оправно в нета и възстанови блокираният фейсбук на Таня Савич. И понеже сърбите не са егоисти като нас, мъжа на Таня Савич, който е и нейн мениджър, първо уреди няколко концерта на жена си, със Сашка в северозападна Бълтария по панаири и фирмени банкети, а после я свърза с повечето сръбски изпълнители, като даде лични препоръки. А когато стана близка с Весна Змиянац и миналата година и организира около 20-тина концерта, по сватби и банкети из България, всички врати към целият сръбски попфолк са отворени, дори тези на къщата на Цеца в кв."Дединье". И така се стигна до миналото лято, когато и направи концерт, на паркинга пред "Хибрид" в Пловдив, а после в двореца, на културата и спорта във Варна. Та така се получава, когато безкористно помогнеш, на свестни хора, с познанията си в нета. Казвам го, защото Сашка помогна във верифицирането, на страниците във фейсбук, на половината чалгарки и оправи какви ли не проблеми в някои от тях, а за благодарност някакви овчари поддържащи тази на Преса, се оказаха измекяри...

 

 

Това не е за похвала. Точно обратното.

 

Още преди 2 часа ти казах, че това не е твоята вечер. Спри се, ставаш досаден....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква Исмигюл днес бре? Хита се знае кой е в момента...

 

Даже Екстра Нина има повече гледания :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли този скандален хит в изпълнение на Исмигюл?

Ооо да, много ми беше любима. Чаках да я дадат по Планета, за да я запиша с кастофона :roll1: Какви времена... Сега се сетих как съм стоял в 7:20 пред Планета тв да чакам някоя премиера... сега всичко е опорочено с този канал :crybaby: Звуча като Кити :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно на това, че не се показва като предложение. И аз забелязах това днеска, и изведнъж спря.

Другото, което е освен да не са се ъпдейтнали.

 

Първя ден си е била платила за реклама. Днеска е изтекъл платеният срок. 1000%20(19).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже Екстра Нина има повече гледания :3fdb8960598fa63e:

 

И като броихте милиони и милиарди вече 5 години, докъде я докараха Пайнер? Показаха ли ви съчетание от три пръста, с преобладаващ среден? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=N69Gi15izcM

 

0:38 ... най-успелият българин на олимпиадата в Лондон. :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=N69Gi15izcM

 

0:38 ... най-успелият българин на олимпиадата в Лондон. :1000 (29):

 

Той отдавна си се беше вживял в идеята, че пее песни на Стиви Уондър. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като броихте милиони и милиарди вече 5 години, докъде я докараха Пайнер? Показаха ли ви съчетание от три пръста, с преобладаващ среден? :1000 (29):

 

 

Броихме и 90те милиона на Кама. Ама да не напомням, че може би част от форумците забравиха изцепките ти.

 

Всъщност, недей да философстваш. Кама има 1.5 млн на предната песен. Така, че всичките ти тъпотии вече не важат. А изобщо не е хит. Никой не я помни. Нито се е въртяла по дискотеки.

 

Също така, новата не върви особено добре.

- първи ден - 30к

- втори ден - до тука 5к

 

Дано мине половин милион някога.

 

Това е положението. Нищо, че повечето хора я харесаха, все пак твърдя, че не става. Няма да се наложи... Нито проектът е изпипан, нито силна прилика с Хабиби ще й помогне, напротив... :whistling: А дали Азис е откраднал - сигурно. Но е взел от песен на колко години? Кама претопля манджата. Сега се питам - Биолчев ли я подхлъзна или е нейна идея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Броихме и 90те милиона на Кама. Ама да не напомням, че може би част от форумците забравиха изцепките ти.

 

Всъщност, недей да философстваш. Кама има 1.5 млн на предната песен. Така, че всичките ти тъпотии вече не важат. А изобщо не е хит. Никой не я помни. Нито се е въртяла по дискотеки.

 

Също така, новата не върви особено добре.

- първи ден - 30к

- втори ден - до тука 5к

 

Дано мине половин милион някога.

 

Това е положението. Нищо, че повечето хора я харесаха, все пак твърдя, че не става. Няма да се наложи... Нито проектът е изпипан, нито силна прилика с Хабиби ще й помогне, напротив... :whistling: А дали Азис е откраднал - сигурно. Но е взел от песен на колко години? Кама претопля манджата. Сега се питам - Биолчев ли я подхлъзна или е нейна идея?

Лъжа, винаги съм я чувала. Не е бил някакъв мегахит, но се пускаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Броихме и 90те милиона на Кама. Ама да не напомням, че може би част от форумците забравиха изцепките ти.

 

Всъщност, недей да философстваш. Кама има 1.5 млн на предната песен. Така, че всичките ти тъпотии вече не важат. А изобщо не е хит. Никой не я помни. Нито се е въртяла по дискотеки.

 

Също така, новата не върви особено добре.

- първи ден - 30к

- втори ден - до тука 5к

 

Дано мине половин милион някога.

 

Това е положението. Нищо, че повечето хора я харесаха, все пак твърдя, че не става. Няма да се наложи... Нито проектът е изпипан, нито силна прилика с Хабиби ще й помогне, напротив... :whistling: А дали Азис е откраднал - сигурно. Но е взел от песен на колко години? Кама претопля манджата. Сега се питам - Биолчев ли я подхлъзна или е нейна идея?

Не беше от най-въртяните, но се пускаше. От периода след Пайнер съм чувал нея и "Неповторим". Като според мен "Неповторим" й е по-успешният проект. Ако тогава си беше наред каналът й в youtube, щеше да е първата нейна песен с над милион гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За девета поредна година Signal.bg ще отличи "Най-харесваната попфолк певица".

Носителка на първия приз е Глория /2009 година/. В две последователни години вотът на публиката бе за Преслава /2010 и 2011 година/. През 2012-та статуетката спечели Анелия, а за 2013-та отличието отиде при Алисия. През 2014 определихте за най-харесвана Галена, а в следващите две години /2015-а и 2016-а/ носителката на приза е Преслава.

Ехеее, Преска и тука ги е пръснала :1000 (33): :1000 (33):

И какво хвалите гледанията на "изпълнението" на "Пей,сърце" като е на плейбек с холограма? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...