Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Станала е някаква аномалия в статистиката на "Мина ми".

 

Песента си прави по около 80К на ден, откакто е излязла, а сега показва, че първите 5 дни правила по 160К гледания дневно. Това не се връзва с тоталния резултат.

 

minami.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Станала е някаква аномалия в статистиката на "Мина ми".

 

Песента си прави по около 80К на ден, откакто е излязла, а сега показва, че първите 5 дни правила по 160К гледания дневно. Това не се връзва с тоталния резултат.

 

minami.png

А на Цурето излиза, че първите дни е правила по 650 000 :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Станала е някаква аномалия в статистиката на "Мина ми".

 

Песента си прави по около 80К на ден, откакто е излязла, а сега показва, че първите 5 дни правила по 160К гледания дневно. Това не се връзва с тоталния резултат.

 

minami.png

Отворко, ако си пуснеш която и да е статистика - ще ти покаже по-високи гледания, отколкото отстрани, :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина ми

- Седмица 105 - / 30/12/2016 - 05/01/2017 - 307 448 views

- Седмица 106 - / 06/01/2017 - 12/01/2017 - 562 650 views

- Седмица 107 - в четв.. но като гледам пак ще е към 600к

 

Песента не е никакъв хит. Даже по-зле и от ДА ти олекне според мен. :mf_surrender:

Изглежда ми платена статистиката...Освен да е счупена в ютуб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е никакъв хит. Даже по-зле и от ДА ти олекне според мен. :mf_surrender:

Песен с лайв версия да има успех колкото "Да ти олекне", която си е с не лош клип, не е зле според мен. В края на краища (by Глория), Галя не е положила никакво усилие да я наложи, освен че я изпя в една програма.

 

Значи лампата най-сетне е влязла вътре. Дано да не даде късо, обаче.
:roll1:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Стораро пее на живо при Слави.

Явно които иска и го може го прави. ;)

 

По-скоро който го може .... Тези които си знаят, че не могат или ги е страх да не се изложат няма как да си го позволят. Тони Стораро няма от какво да се притеснява, че да не пее на живо. Той си има и бенд за участията, така че какво му пречи да попее с бенда на Слави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален е този лайф. Сякаш слушаш студийната версия.

Първия лайв запис в фолка :D :D

 

/бъзикам се :D , страхотна е тук! /

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Стораро пее на живо при Слави.

Явно които иска и го може го прави. ;)

 

Да, когато с "Куку бенд" песента е разучена, няма проблем. И други са го правили, още през 2000 година....

 

 

Защо не я пита като ти дойде на крака в Бургас на участие и си се наврял най- отпред?

 

Имаше желание да я пита, но на следващата седмица отиде на Деса и видя огромната разлика в полза на Камелия. Затова от онзи ден, се побърка от злоба. :1000 (19):

 

 

Преслава е типичен пример за промяна до неузнаваемост ... Сякаш е друга жена, а не тя.

 

Абсолютно и връзката е правопропорционална, като в основата на процеса е дрогата. Значи, с увеличаване на количествата кока, Преслава прогресивно отслабваше, губеше глас, губеше сила, губеше индентичност, губеше харизма, но осъществи мечтата си - за нея се говори вече предимно като за пачавра. Призна си го сама наскоро в интервю за Кристина Патрашкова. Направи го с лукава усмивка и видимо самодоволство. Да, тя е вече друга жена, нищо общо няма вече с певица и затова Пайнер стигнаха чутовни висоти в низостта си, за да я запазят от хорският гняв. С това, Преслава се превърна в един воденичен камък, който влачи цялата фирма към дъното, защото чрез нея Пайнер задават тон за песен, на всички останали. Единствената дисциплинираща пречка до преди 2 години и нещо вече не е във фирмата, и скоростта на пропадане на фирмата и Преслава е необратима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова проговори за скандала с наградите

 

http://secret.bg/news/interview/tedi-alexa...ca-na-godinata/

Къде пак се бута тая мърша между големите награди?

Искала певица на годината :mf_surrender:

Не разбра ли, че няма шанс?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама е направила такъв мощен фистинг на Пайнер, че в зависимост от близостта си до Митака медиите слагат свое заглавие, на едно и също нещо. :1000 (29):

 

Камелия: Изпълнителите трябва да изразяват себе си и своите усещания

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандалът с тазгодишните награди на „Планета“ разтърси цялата държава. Голяма част от изпълнителите се покриха. Secret.bg успя да се свърже с малцина, една от тях е Теди Александрова. Ето как коментира тя прецедентната ситуация. Тя получи силна подкрепа за прогресиращ изпълнител, както и за албум.

 

-Теди, в последното денонощие основната тема в социалните мрежи е скандалът с наградите и тяхната отмяна. Как ще коментираш това решение?

-Кой скандал? Не знам дали ще има награди. Изобщо не съм погледнала дори, не се вълнувам от тази тема.

 

-Много са хората, които те подкрепят и за прогресираш изпълнител.

-Аз взех за прогрес за 2015 година. Тази награда се взима веднъж, не мисля още 10 години да я взимам. Следващата година трябва да стана певица на годината, а не за прогрес.

 

-Искаш да станеш певица на 2017?

-Живот и здраве и ако работим добре. Всяка певица иска да стане. Прогресът не ме интересува вече. Да го взима който иска.

 

-Как ще коментираш все пак, че за първи път няма да има церемония и награди?

-Не знам кой го е казал. Честно казано не ме интересува. За мен е важно да имам работа, да имам участия, а дали ще има концерт или не, не е важно.

 

 

 

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Какво е това интервю??? Не ме интересува концерт, не ме интересува прогрес, не ме интересуват награди. Искам Певица на годината. :bx:

Link to comment
Сподели в други сайтове

[...]

 

Какво е това интервю??? Не ме интересува концерт, не ме интересува прогрес, не ме интересуват награди. Искам Певица на годината. :bx:

Харесвам Теди, но наистина, това интервю нямаше никакъв смисъл. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Паниката завладява чалгата. Нема награди, нема статуетки, няма етикети, няма кокетничене пред камери. Отнеха им най-милото, на което базираха кариерите си. :clap:

 

Само гледайте какво става с онези, които се мислеха за абонирани, за всевъзможни отличия. Те ще се побъркат наистина....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам интервюто в Открит микрофон на Галена от 2012 (едно от малкото й хубави) и там казва, че това със освиркването много им харесало и веднъж започнато, никога няма да спре. Единствения начин нещо да се промени е ако някой не отиде на церемонията. И каза, че за нея е по-добре да няма такава изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...