Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

С фийтове с целия жанр всеки може ...

Анелия е на ред, след като Галена го отсвири за дует!

Галин е машина за хитове и гледания. Винаги го викат за дуети, да правят гледания. А участията в неговите песни, винаги са били от имена, които немогат да се равняват с него в ютуб . За справка : Камелия, Кристияна, Яница, Джена ... Всичките правят по-малко гледания оъ неговите самостоятелни песни. А където го извикат за фт. винаги помага за много гледания. Като цяло най-заслужилия изпълнител тая година е именно той. То се видя и в Арената ги разби.

И спрете със спекулациите,че не може да пее. Фики беше мега фалшив последния път, Галин ги пръсна с лайв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепел ти на езика!

Яни ще смаже съвсем скоро! :Vishenka_05:

 

Във фейса над нейна снимка си е лепнала #fuklata. Дано греша и не лепне такова заглавие на песента! И аз чакам с нетърпение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във фейса над нейна снимка си е лепнала #fuklata. Дано греша и не лепне такова заглавие на песента! И аз чакам с нетърпение.

Не само във фейса, в инстаграм вече качва 2 поредни снимки със същия таг. На мен също не ми харесва като заглавие на песен, но ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин е машина за хитове и гледания. Винаги го викат за дуети, да правят гледания. А участията в неговите песни, винаги са били от имена, които немогат да се равняват с него в ютуб . За справка : Камелия, Кристияна, Яница, Джена ... Всичките правят по-малко гледания оъ неговите самостоятелни песни. А където го извикат за фт. винаги помага за много гледания. Като цяло най-заслужилия изпълнител тая година е именно той. То се видя и в Арената ги разби.

И спрете със спекулациите,че не може да пее. Фики беше мега фалшив последния път, Галин ги пръсна с лайв.

Лайв записите на Андреа/Цветелина Янева всички ги знаем. Когато Галин направи подобно нещо мога да кажа, че заслужава да бъде певец на годината.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заглавието на Яница звучи като нов нахакан текст, ще мачка! :phpgrin2:

 

Видях подписа ти и се сетих. Какво става с Гергана?? Много липсва. Кофти се получи с "Твоите думи", но пък рекламата на проекта не беше малка. Искрено се надявам този гаф да не я е отказал и да продължи да работи. Чакам нова песен от нея. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лайв записите на Андреа/Цветелина Янева всички ги знаем. Когато Галин направи подобно нещо мога да кажа, че заслужава да бъде певец на годината.

 

То и Галена стана певица на годината два пъти при това, но не пее по-добре от Преслава :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин е гадно и бездарно (откъм глас, иначе е добър композитор) мекотело. Песните му са отвратителни и еднакви, "гласът" му е непоносим, а на външен вид става все по-грозен със всеки следващ клип. Толкова приятно и талантливо момче беше в "Момче без сърце" - сега като го видя и ми се драйфа. Иначе факт е, че тази година заслужава наградата, аз самия гласувах за него и тук, и в "Планета", но е жалко, че такова бездарие с толкова слаба и посредствена продукция е на върха при мъжете. :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях подписа ти и се сетих. Какво става с Гергана?? Много липсва. Кофти се получи с "Твоите думи", но пък рекламата на проекта не беше малка. Искрено се надявам този гаф да не я е отказал и да продължи да работи. Чакам нова песен от нея. :)

За съжаление в последните дни се заговори, че в момента не мисли за пеене и ще пусне песен, само ако се чувства сигурна в нея. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се разкарат с тая тъпня. :mf_surrender: Това с резултатите в реално време действително е нещо различно и интересно, но не смятам, че щеше е излишно отличените да си получеха призовете на церемония, дори и без момент на изненада - напротив, това щеше да е едно уважение към публиката "връчила" наградите. Мислех, че след банкета миналата година няма как да омаловажат наградите още повече, но дори и той беше по-добър вариант от никаква церемония.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво се учудвате за Преслава? Това е певицата с най-голяма фенска маса - личи си и на концерти, и по класации. Няма да се учудя, ако измести и Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...