Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Написано с любов", изпълнена на живо звучи още по-въздействащо. Тя си остава и най-любимата ми песен за изминалата вече година. Жалко, че нямаше успеха, който заслужаваше.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна на какво ще се обучава?

СИликонче ли ще си слага? И ще я учат как се носи? :1000 (29): :1000 (29):

 

Райна отдавна има силикон, добре си го носи

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=58E01302

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Написано с любов", изпълнена на живо звучи още по-въздействащо. Тя си остава и най-любимата ми песен за изминалата вече година. Жалко, че нямаше успеха, който заслужаваше.

 

 

 

И мен също ми е много любима. Но изпълнението в Автограф ми харесва много повече от това на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен също ми е много любима. Но изпълнението в Автограф ми харесва много повече от това на концерта.

 

Съгласен съм. Очевидно, на концерта е била много по-притеснена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна отдавна има силикон, добре си го носи

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=58E01302

 

Има ли певица без? :1000 (29): В Райна ми беше последната надежда, ама явно и тя се е поддала на комплекса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли певица без? :1000 (29): В Райна ми беше последната надежда, ама явно и тя се е поддала на комплекса.

 

Според доста хора, Райна има силикон от 2007 насам, което разбира се не е истина. Въпросната снимка е от началото на миналата година, а мисля, че в клипа на "И дори да боли" ясно си личи, че няма никакъв силикон. Тя си използва отдавна сутиени с подплънки, които предават подобен ефект като от снимката по-горе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали е едно от най-досадните създания в тая чалга. Хем е проста, хем се опитва да се прави на интелектуалка. А колко злобно се изказа за Преслава. Злобица ! Отвратителна е. Хората я усетиха и затова вече 2 години няма пукнат хит. Същата работа като надувката Джена. САмо, че всяка я е хванало различно бреме.

Наистина много гнусна и отврстителна лицемерка, прилича на злобна лелка.

Да не говорим колко кофти изглежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сончето се размаза на всички песни. Наблюдавах я във всеки клип. :roll1:

Ама забележи, че единствено на Преслава не си играе с телефона, не говори, а само я гледа и денси. :3fdb8960598fa63e:

На Ивана също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара на концерта смаза с визия и избор на песни, а Стан показа как се пее 1:1 с оригинала на живо!

Абсолютно! Уникална е тая жена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара на концерта смаза с визия и избор на песни, а Стан показа как се пее 1:1 с оригинала на живо!

Да, бахти яката. Супер секси беше.

 

На наградите по-скоро ще вземе Успехи зад граница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1+

Много ме радва версията на песента с живи инструменти, ама може ли Преса да звучи толкова потресаващо, при все че си личи как е пипано и изглаждано. Ужас, тая жена тотално си е изгубила гласа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме радва версията на песента с живи инструменти, ама може ли Преса да звучи толкова потресаващо, при все че си личи как е пипано и изглаждано. Ужас, тая жена тотално си е изгубила гласа.

При нея не е пипано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме радва версията на песента с живи инструменти, ама може ли Преса да звучи толкова потресаващо, при все че си личи как е пипано и изглаждано. Ужас, тая жена тотално си е изгубила гласа.

Виж любителските видеа, не е пипано по нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...