Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Изпълнението на Анелия е някаква тотална каша от беквокали, основен глас, терци и не знам си какво- изобщо пееше каквото си иска и изобщо не й пукаше. Фрапиращо е, все пак е професионален изпълнител, бива ли да пееш втори глас на собствената си песен заедно с вокалистите от бенда.... и то не на една песен ами и на Гот ми е и на Генерал. :ninja:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не говори за перфектно пеене, а за близко до оригиналното изпяване. Все пак е песен от собствения ти репертоар, а не чужда.

Същата работа- невинаги ти се получава да пееш дадена песен както трябва, била тя твоя или чужда. Но съм съгласен, че един изпълнител трябва да се стреми към това да му се получава, и Десислава в това число. И тя в много случаи го прави, на някои участия си пее Мъжете много по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението на Анелия е някаква тотална каша от беквокали, основен глас, терци и не знам си какво- изобщо пееше каквото си иска и изобщо не й пукаше. Фрапиращо е, все пак е професионален изпълнител, бива ли да пееш втори глас на собствената си песен заедно с вокалистите от бенда.... и то не на една песен ами и на Гот ми е и на Генерал. :ninja:

Добре де разбрахме вече, че ДС е била звездата на вечерта. Тя не си забрави текста, не се държа инфантилно, не подскачаше като бавно развиваща се . Всички други бяха тотал- щета ДС се спряви блестящо! Доволен ли си сега? Стига е защитавайте , изложи се , факт !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението на Анелия е някаква тотална каша от беквокали, основен глас, терци и не знам си какво- изобщо пееше каквото си иска и изобщо не й пукаше. Фрапиращо е, все пак е професионален изпълнител, бива ли да пееш втори глас на собствената си песен заедно с вокалистите от бенда.... и то не на една песен ами и на Гот ми е и на Генерал. :ninja:

Какво имаш предвид? На няколко места се разминаваше с беквокалистката, но никъде не е била втори глас :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де разбрахме вече, че ДС е била звездата на вечерта. Тя не си забрави текста, не се държа инфантилно, не подскачаше като бавно развиваща се . Всички други бяха тотал- щета ДС се спряви блестящо! Доволен ли си сега? Стига е защитавайте , изложи се , факт !

О май гош, къде пък съм споменал Деса :1000 (29):

И след като ги съпоставяш нека да кажа, че според мен професионална певица да не може да си хване основния глас на песента е много по-фрапиращо, от колкото да си забравиш текста на песен, излязла преди 3 дни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък едни клипове...

На Глория бюджетните имиджови са даже по-добри.

Така е. Ама те сърбите май нямат хубави клипове от доста години , а и винаги снимат ТВ версии. :D Едно време нашите им копираха видеата от 80- те и 90- те, а сега е обратното. :D Песните на Драгана ми харесаха, тази последната откъде беше копирана и като клип включително - "On i ona"? Май и такъв български имаше. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

О май гош, къде пък съм споменал Деса :1000 (29):

И след като ги съпоставяш нека да кажа, че според мен професионална певица да не може да си хване основния глас на песента е много по-фрапиращо, от колкото да си забравиш текста на песен, излязла преди 3 дни.

http://www.ramania-bg.com/index.php?autoco...3&mid=20203

Не съм казал, че ти споменаваш Деса, а това че цяла вечер ме заболяха очите да чета колко добре се представила, а видиш ли другите едва ли не ги изкарвате некадърници. Виж една Т. Александрова я изяде с пеене, поведение и т.н. Приемете факта, че не беше блестяща

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е. Ама те сърбите май нямат хубави клипове от доста години , а и винаги снимат ТВ версии. :D Едно време нашите им копираха видеата от 80- те и 90- те, а сега е обратното. :D Песните на Драгана ми харесаха, тази последната откъде беше копирана и като клип включително - "On i ona"? Май и такъв български имаше. :1000 (29):

 

Явно вече нямат идеи. През 90-те са направили доста доста добри. В чужбина са ходили, с хеликоптери са снимали и то доста пари са хвърляли за 1 видео (а цели албуми са снимали), ама тогава хем са изкарвали, хем е било евтино.

При нас кои правят скъпи клипове в момента - всички знаем. Финансите идват отвън, а не са завъртяни от жанра.

Има и такива, които с по-малко средства правят перфектни за българския пазар.

Например румънците са по-зле и от сърбите в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.ramania-bg.com/index.php?autoco...3&mid=20203

Не съм казал, че ти споменаваш Деса, а това че цяла вечер ме заболяха очите да чета колко добре се представила, а видиш ли другите едва ли не ги изкарвате некадърници. Виж една Т. Александрова я изяде с пеене, поведение и т.н. Приемете факта, че не беше блестяща

Ми не знам, аз пък само чета как се е издънила и колко неадекватна е била. А мен си ме изкефи, особено с Облаче ле бяло.

Изненадата за мен беше Роксана, циганката ги попиля с някаква песен, която всички си мислихме, че е минала и заминала. Сещам се и преди със Страхливец също избухна много мощно, цяла зала пее на 2:14

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно вече нямат идеи. През 90-те са направили доста доста добри. В чужбина са ходили, с хеликоптери са снимали и то доста пари са хвърляли за 1 видео (а цели албуми са снимали), ама тогава хем са изкарвали, хем е било евтино.

При нас кои правят скъпи клипове в момента - всички знаем. Финансите идват отвън, а не са завъртяни от жанра.

Има и такива, които с по-малко средства правят перфектни за българския пазар.

Например румънците са по-зле и от сърбите в това отношение.

На Драгана клипа от Венеция е супер, много ми харесва, другите два вярно са слаби. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е. Ама те сърбите май нямат хубави клипове от доста години , а и винаги снимат ТВ версии. :D Едно време нашите им копираха видеата от 80- те и 90- те, а сега е обратното. :D Песните на Драгана ми харесаха, тази последната откъде беше копирана и като клип включително - "On i ona"? Май и такъв български имаше. :1000 (29):

Рядко се правят хубави клипове наистина там. Тези са едни от най-добрите, за които се сещам първо.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@foxy_vd, тук ли е моментът да споделя много кратко случайното ми озоваване в Ориент 33 преди няколко седмици на участие на Преслава. Накратко - плейбек, скорошни бози, незабележима на сцената..В крайна сметка със същия успех можеше просто DJ-ят да си пуска без певица. И без това избухването стана след като Преслава слезе от сцената.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е. Ама те сърбите май нямат хубави клипове от доста години , а и винаги снимат ТВ версии. :D Едно време нашите им копираха видеата от 80- те и 90- те, а сега е обратното. :D Песните на Драгана ми харесаха, тази последната откъде беше копирана и като клип включително - "On i ona"? Май и такъв български имаше. :1000 (29):

 

Отдавна сърбите си правят приятни клипчета.

 

Даже напоследък, един изпълнител като пуска албум и пуска клипове на почти всичките си песни в рамките на седмица. :whistling:

 

Страшни ботове са. А преди години като издаваха албум, пускаха един сингъл от него с видео и всичко приключваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@foxy_vd, тук ли е моментът да споделя много кратко случайното ми озоваване в Ориент 33 преди няколко седмици на участие на Преслава. Накратко - плейбек, скорошни бози, незабележима на сцената..В крайна сметка със същия успех можеше просто DJ-ят да си пуска без певица. И без това избухването стана след като Преслава слезе от сцената.

 

Да, да, всички ги знаем тия случайните озовавания :1000 (29): :1000 (29):

 

Между другото, феновете на Ивана все още не могат да преглътнат Преса. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...