Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:mf_surrender:

 

Untitled.jpg

 

Тия гащи защо не ги размахваше, когато Преслава пусна реклама на "Без теб"?

 

Ясно е, че Галена не залага на тая песен. Иначе щеше да й снима клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия гащи защо не ги размахваше, когато Преслава пусна реклама на "Без теб"?

 

Ясно е, че Галена не залага на тая песен. Иначе щеше да й снима клип.

Не ми се е появила реклама на мен.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти каза, че стърчал и си го видял, а едва ли си и гледал шундата. Пак доказах, че само голи приказки разказваш, никога не се аргументираш.

Краварка фен, аз да ти напомням ли как приказваше, че краварката пяла на частни партита в Мегами?

Ти защо не се аргументира, ами се покри като пу*ка, след като те питах 3 пъти??

 

:mf_surrender:

 

Untitled.jpg

И какво трябва да значи този пост? Всяка певица си пуска такава реклама, включително и Преслава. Не виждам нищо лошо, още повече, че в случая песента на Галена беше качена с още 100 клипа на едно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така дислайковете на Галена намаляват - от 26 на 22, сега са 20 ... :gun_bandana:

 

След няколко слушания хората си променят първоначалното мнение и цъкат like. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много обичах Боряна, тъкмо набра инерция с Живот на пауза и спря да пее. Доколкото знам е родила и си гледа детето.

Не няма дете, държи някво умряло кафе на Островът в Пазарджик. Миналата година я видях

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как смееш да сравняваш Яни с тая?

Пепел ти на езика и грахляна.

Коментирай - 2:07 :bowdown: :roll1: :roll1:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

15826701_1855449594727346_2925781680032546914_n.jpg

 

Милата, а как истински вярваше в брака си. :( Да не знаеш в днешно време на кого може да имаш доверие. Поне е запасила добри взаимоотношения със свекърва си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е хубавица Магда. Да я изядеш. :doctor:

 

Иначе и тази година програмата им е под всяква критики. Можеше поне да накарат певачките да потанцуват отзад за фон на песните на колежките си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

15826701_1855449594727346_2925781680032546914_n.jpg

 

Милата, а как истински вярваше в брака си. :( Да не знаеш в днешно време на кого може да имаш доверие. Поне е запасила добри взаимоотношения със свекърва си.

Милата! Такива усилия от страна на краварката да направи развода си някаква сензация, а накрая какво- една колонка в жълт вестник. Наистина започвам да я съжалявам вече... ще взема да й стана фен. Поне да не си само ти. :3fdb8960598fa63e:

 

п.п. И аз продължавам да съм любопитен на кои частни партита е пяла краварката. Обвиняваш другите, че не могат да се аргументират и говорели празни приказки, а ти!? Лъжеш, за да изкараш краварката някаква звезда! Защо вчера толкова скочи, когато те нарекох с онзи епитет? Както ти казах- никой не ти е виновен, че си такъв. В момента доказваш както на целия форум, така и на мен, че не съм сбъркал в преценката си.

Краварка фен, аз да ти напомням ли как приказваше, че краварката пяла на частни партита в Мегами?

Ти защо не се аргументира, ами се покри като пу*ка, след като те питах 3 пъти??

 

Доста често е пяла там на частни партита и не виждам какъв престиж е това.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е хубавица Магда. Да я изядеш. :doctor:

 

Иначе и тази година програмата им е под всяква критики. Можеше поне да накарат певачките да потанцуват отзад за фон на песните на колежките си.

 

Много си приличат с Марина Тошич обаче, в началото я обърках за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жал ми е за Тотя. Толкоз години вярваше в брака си. Вярваше, че като е с топ тяло и мъжът й няма да поглежда други. Знаех си, че в цялата работа прозира комплекс, опит за доказване. А пък, когато някой постоянно говори за уникалния си семеен живот, винаги съм забелязвал, че всъщност е било самозалъгване.

 

Едно ми харесва в Тоти тялото - изглежда ми вярна и едва ли е спала с други мъже през нейния брак. Иначе, че е неграмотна и че не й се получи на последния концерт - факт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше, време ми е да се махна от тук. Имаше и приятни хора на които им благодаря за това, че не се водиха по течението и видяха всъщност какъв съм аз. Никога не съм очаквал, че заради едни фолк певици може да се стигне до толкова лични нападки. Очевидно нещо в мен ви е пречило, имали сте някакъв гняв. Просто вече се уморих от всичко тук. :(

 

Поздрав!

 

 

ТАТЯНА Е КРАЛИЦАТА НА ПОП ФОЛКА!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...