Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Е, големи претенции има, а си плаща за реклама, разминават ми се двете неща някак.

Така или иначе Vbox правят реклами на всички нови песни.

Хората, които не са чак толкова запалени чалгари, няма да забележат песента, защото ще си мислят, че е стара от обложката. Все пак е в Новогодишната програма.

Според мен няма лошо, че рекламира песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията на някои песни на 31.12.2016-01.01.2017:

 

Приблизително:

Ня'а проблем - 160 000

Нито дума - 180 000

Жена за лудницата - 60 000

Дай ми още - 270 000

Не ме заслужаваш - 100 000

На Египет Фараона - 50 000/60 000

Няма да ти пиша - 40 000/50 000

Ти ли - 110 000

Готина и луда - 150 000

Пей, сърце - 100 000

Хабиби - 200 000

С друг ме бъркаш - 150 000

Да те бях зарязала - 90 000

Купон без край - 290 000

Ти да си - 110 000

Царя на купона - 130 000

Кой - 60 000

Горе-долу - 60 000

Все ми е тая - 40 000/45 000

Мама Ураган - 115 000

Гот ми е - 90 000

Моят мъж - 90 000

Лято 2016 - 190 000

За най-красивата принцеса - 75 000 / вече е направила 8 000 000 :Vishenka_05:

 

Та това е, което видях от статистиките на YouTube. Като цяло мазнотииките са вървели най-много. "Купон без край" - близо 300 000. За други клипове нямам инфо, защото не са отворени статистиките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо на някои клипове не им пускат статистиките (визирам двата на Деси Слава, но има и други). Не е като да е имало някакви съмнителни скокове, от които да се срамуват.

Някой тук беше споменал, че когато даден клип е докладван за нарушаване на авторските права, автоматично се скриват статистиките- сигурно това е причината. А Пайнер, разбира се, като едни доказани професионалисти, не се заемат да оправят нещата...

Поне на "Отново се родих" можем да видим, че са около 35-40 000, а на "В друг живот"- към 60 000. Доста добре за стари песни.

Хабиби - 200 000 :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо на някои клипове не им пускат статистиките (визирам двата на Деси Слава, но има и други). Не е като да е имало някакви съмнителни скокове, от които да се срамуват.

Някой тук беше споменал, че когато даден клип е докладван за нарушаване на авторските права, автоматично се скриват статистиките- сигурно това е причината. А Пайнер, разбира се, като едни доказани професионалисти, не се заемат да оправят нещата...

Поне на "Отново се родих" можем да видим, че са около 35-40 000, а на "В друг живот"- към 60 000. Доста добре за стари песни.

Хабиби - 200 000 :helpsmilie:

Сен Тропе - 120-130к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е какви гледания са направили "Тежко мина младостта" и "Трепни". На 31-ви слушах Трепни и имаше 30 000 000, сега са 31 000 000. Сигурен съм, че е направила над 600 000.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис тотално разбива, не че това е изненада. А вчера в Папараци Кали и Фънки се опитваха да го изкарват, че не е чак толкова голям... :1000 (29):

Кали, за да изпъкне и децата си *ако бяха певци* щеше да ги изкара за бози.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали е едно от най-досадните създания в тая чалга. Хем е проста, хем се опитва да се прави на интелектуалка. А колко злобно се изказа за Преслава. Злобица ! Отвратителна е. Хората я усетиха и затова вече 2 години няма пукнат хит. Същата работа като надувката Джена. САмо, че всяка я е хванало различно бреме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Кали спада ѝ започна покрай Биг Брадър, даже малко преди това. Абсолютно излишно беше влизането ѝ там, само ѝ прецака имиджа, същата работа като при Рени.

Иначе първите 2-3 години в Пайнер си беше доста добре, даже в една от годините мисля, че беше обсъждана дори и за Певица.

Но изпълнителите с над 20-годишни кариери като цяло рядко могат да са в ТОП-а, засега имаме само една такава... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Кали спада ѝ започна покрай Биг Брадър, даже малко преди това. Абсолютно излишно беше влизането ѝ там, само ѝ прецака имиджа, същата работа като при Рени.

Иначе първите 2-3 години в Пайнер си беше доста добре, даже в една от годините мисля, че беше обсъждана дори и за Певица.

Но изпълнителите с над 20-годишни кариери като цяло рядко могат да са в ТОП-а, засега имаме само една такава... :whistling:

 

Някой я беше подлъгал, че става за нещо. А тя така се осра във Вип-а. Затова ми харесва този формат. Ето, че видяхме кои са простите в жанра - Рени, кали... все тея, на които не сме се надявали.

 

Нивото на Кали в момента е нещо като Кама. Като цяло милион гледания с някое друго участие. Всъщност, Кали зае нишата на Камейсън в ПАйнер (острия език). И загуби. :1000 (29):

 

Песента на Жалка е изключително тъпа. Нито музика, нито текст. Елементарна история. Направо същата боза като Без теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой я беше подлъгал, че става за нещо. А тя така се осра във Вип-а. Затова ми харесва този формат. Ето, че видяхме кои са простите в жанра - Рени, кали... все тея, на които не сме се надявали.

 

Нивото на Кали в момента е нещо като Кама. Като цяло милион гледания с някое друго участие. Всъщност, Кали зае нишата на Камейсън в ПАйнер (острия език). И загуби. :1000 (29):

 

Песента на Жалка е изключително тъпа. Нито музика, нито текст. Елементарна история. Направо същата боза като Без теб.

Ако оставим настрани държанието на Кали, според мен проблема при нея е, че съвсем се обезличи откъм продукция. Нещо като Анелия, но в неуспешен вариант. Само като си спомня какви експерименти правеше в Ара... Албумът Шесто чувство, онзи индийския също... А сега е като типична дива от Планета, и то от онези с треторазрядното излъчване. Жалко, защото попринцип е можеща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако оставим настрани държанието на Кали, според мен проблема при нея е, че съвсем се обезличи откъм продукция. Нещо като Анелия, но в неуспешен вариант. Само като си спомня какви експерименти правеше в Ара... Албумът Шесто чувство, онзи индийския също... А сега е като типична дива от Планета, и то от онези с треторазрядното излъчване. Жалко, защото попринцип е можеща.

 

 

Джена, Бони и Кали вечно обясняват, че са можещи. Всъщност, те повече говорят за това, отколкото феновете. Съответно - имат огромни комплекси. Има го момента, че започнаха да правят блудкави песни. Но така става като си повярваш много повече, отколкото си. Също така, веднъж слезеш ли на дъното, няма какво да те върне. Вече имаме толкова много примери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новогодишното слово на Райна в Инстаграм:

Измина една прекрасна за мен година, година, в която успях да сбъдна много мечти-обикалях Света /Италия, Кападокия, Куба, Санторини, Филипините, Боракай, Ал Ейн.../, научих нов език, доказах истина, сдобих се с нещото, за което отдавна работя, създадох хубави песни, две от които големи хитове, по един и в двата жанра, аналогично реализирах много участия тук, както и в чужбина-Канада, САЩ, Македония.. Последните месеци почти не спях, но съм щастлива, че правя нещата, които ме правят щастлива и ме приближават към другите ми цели в живота.. Пожелавам си новата 2017 да бъде също толкова добра и динамична за мен, но най- вече да съм жива и здрава, както и близките ми, защото другото си го постигам сама, с Божията помощ :)) От 3.01 до 23.02. Няма да поемам участия, т.к ще пътувам отново, целта е обучение. Благодаря на "Пайнер", че ми додоха този шанс да пътувам :) Днес ще посрещна Новата година отново на път, т. к. ще ме свари по трасето между две участия/ Банско, Кулата/,но това е добър знак, защото означава, че и 2017 ще е година на движение и напредък :) Това ви пожелавам и на вас, година на движение напред :) Здрава и мирна :) Бъдете добри, доброто идва само :) Наздраве и весело посрещане❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХАХААХ Ти мислиш , че ти и твойта Татяна тука имат нужда от внимание , а то какво - никой не го интересува .. Иди на доктор през новата година и започни да харесваш истински изпълнителки :Vishenka_05:

Побъркахте го този човек с таа Доячка. Кой, къде от всичко живо краварката плюва. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...