Jump to content



Кой самопродуциращ се изпълнител е най-успешен?


Кой самопродуциращ се изпълнител е най-успешен?  

136 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според мен Цветина, защото има страхотна балада, с която стартира много силно, а много е рядко така дебют да вдигне високо летвата и след това с веселите песни пак са успешни, но на мен не ми харесват, също така и Таня Боева, но като се има на предвид, че тя е първата самопродуцираща се от 2002, която на моменти имаше малко дупки, но държи средно темпо.. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, никой от изброените не се справя достатъчно добре, че да кажеш, че е нещо значимо.

 

Все пак - Кама си запази някаква бройка участия, нищо че на по-малко пари. И тук-там се появява, сега и в Гласът на БГ.

Но откъм нова продукция продължава да е в трайна дупка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за Таня Боева, тъй като от години се самопродуцира. Има супер-успешни хитове и албуми като такъв изпълнител, като любимка от изброените определено ми е Камелия, но трябва време и достатъчно песни за да мога да дам обективен глас. За момента мисля, че Таня Боева. Иначе мислех, че Цветина, Елица и още 2-3 изпълнителя имат компания зад гърба си - на А. Дончев или съм в грешка?

Колкото до Андреа, нали е в хит мюзик също. Защо отново е при самопродуциращите? За Таня, Камелия, Джина - ок, но Андреа и Цветина мисля, че нямат място тук. По тая логика Лорена, Ивена, Елица, Джулиано и др. трябва да са в анкетата като самопродуциращи?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за Таня Боева, тъй като от години се самопродуцира. Има супер-успешни хитове и албуми като такъв изпълнител, като любимка от изброените определено ми е Камелия, но трябва време и достатъчно песни за да мога да дам обективен глас. За момента мисля, че Таня Боева. Иначе мислех, че Цветина, Елица и още 2-3 изпълнителя имат компания зад гърба си - на А. Дончев или съм в грешка?

Колкото до Андреа, нали е в хит мюзик също. Защо отново е при самопродуциращите? За Таня, Камелия, Джина - ок, но Андреа и Цветина мисля, че нямат място тук. По тая логика Лорена, Ивена, Елица, Джулиано и др. трябва да са в анкетата като самопродуциращи?

 

Андреа се ротира по Hit Mix Channel, но не е в компанията. Колкото до Цветина Master Music не е лейбъл или музикална компания, а канал в youtube / vbox.

Лорена и Джулиано са продуцирани от Оцко и са в неговата компания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

наистина ли сравняваме Камелия с Цветина?!? Камелия е една от най - големите поп - фолк звезди ЕВЪР, има цял арсенал от хитове, пее в големите дискотеки и т.н. Другата не я знам?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анкетата не е ли в смисъл като кой е най-успешен като самопродуциращ се? Тоест не да се гледа какво е правила Кама в Пайнер, а какво е направила като самопродуцираща се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

наистина ли сравняваме Камелия с Цветина?!? Камелия е една от най - големите поп - фолк звезди ЕВЪР, има цял арсенал от хитове, пее в големите дискотеки и т.н. Другата не я знам?!?

Ако погледнем продукцията на Камелия след октомври 2014, определено "легенда" не би била дума, с която да я опишем. И да, даже въпросната Цветина има по-успешни песни от Камелия.

 

Въпреки това гласувах за Кама, която дори и без продуцент има доста участия и приходи. Андреа за една година без Пайнера вече е в девета глуха отвсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялостно погледнато- Таня Боева. Дори само с "Лошо момче" отвява всичките останали и не оставя нищо от тях... :D

Но ако говорим за в момента- никоя. Бих посочил Цветина, но тя май имаше някаква фирма зад себе си- Master Music или нещо подобно...

Иначе е ясно, че от тези най-голяма звезда е Камелия, но тук не говорим за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия, разбира се. Стабилно участия, предавания по нац. тв , изяви из цялата страна и не на последно място- от 4 песни, две са и успешни и с хубави клипове, такива каквито примерно изброените нямат :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сегашно време Камелия, но цялостно погледнато Таня Боева направи много повече като самопродуцираща се първите години - 2004-2006/7 мачкаше доста здраво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...