Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Бойко и награда е давал на Ивана, доста го популяризира. Всъщност Бойко с какво е известен - първо покрай Ивана, после с рязането на лентички и накрая с две-три обиди към народа (едната за пенсионерите и стария, непотребен материал). А и с това, че бил пожарникар.

 

Да не споменавам, че като всеки уважаващ себе си простак е фен на Цеци, Брени и други подобни съседски мастии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре че беше ТВ Планета, че да популяризира Бойко Борисов :lol:

Ама какви глупости пишете...

Нямам очаквания към този концерт. Отново един надут балон като предния... И все пак ще е по-добре от последните няколко опита на попаджиите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като я видя тая сграда и все си мисля за стола, където певиците ядат 1000%20(29).gif Изобщо не мога да си го представя това.

Не знаех, че има стол. Те нали трябва да пазят фигура, как ще ядат от стол. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че има стол. Те нали трябва да пазят фигура, как ще ядат от стол. :1000 (29):

 

Нали навремето Деса отишла да кани Силвия на промоцията си, докато Силвия ядяла в стола. Сега не знам дали още го има. Може просто да са заменили стола с плот :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре че беше ТВ Планета, че да популяризира Бойко Борисов :lol:

Ама какви глупости пишете...

Нямам очаквания към този концерт. Отново един надут балон като предния... И все пак ще е по-добре от последните няколко опита на попаджиите!

 

Бойко си имаше популярност, но като се отърка до Ивана и стана още по-интересен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не правят по въпроса с рекламата.

Този концерт ще бъде пълна трагедия! Преслава и Галена се скараха и поп-фолка се срути.

Хитовете малко, рекламата никаква... защо ли си мисля, че дори чалгарките не знаят за този концерт? :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не правят по въпроса с рекламата.

Този концерт ще бъде пълна трагедия! Преслава и Галена се скараха и поп-фолка се срути.

Хитовете малко, рекламата никаква... защо ли си мисля, че дори чалгарките не знаят за този концерт? :confused:

 

Така е, но ако трябва накрая всичко живо ще е с покани, или директно ще почнат да пускат хората гратис, само и само концерта да не е провал. Накрая за пред телевизионните зрители на БТВ на Нова година нещата ще изглеждат приемливи и имиджът им няма да пострада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами сами са си виновни!Не ни послушаха нас, сериозните фенове, обърнаха внимание на незрелите пуберчета.......сега да си берат плодовете на вниманието..........зарязаха 30+ годишните си фенове, които израснаха с тях, подкрепяха ги и ги обичаха........ сами са си виновни! И в статията в "Планета" пак си казват, че тазгодишните им "хитове" ще са приоритет на концерта. Ретро букета го знаем колко ще е - изключително мижав.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами сами са си виновни!Не ни послушаха нас, сериозните фенове, обърнаха внимание на незрелите пуберчета.......сега да си берат плодовете на вниманието..........зарязаха 30+ годишните си фенове, които израснаха с тях, подкрепяха ги и ги обичаха........ сами са си виновни! И в статията в "Планета" пак си казват, че тазгодишните им "хитове" ще са приоритет на концерта. Ретро букета го знаем колко ще е - изключително мижав.

Мижав или.не, но.миналата година беше 1/3 от концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се надявам Глория да изпее "100% жена", "Не сме безгрешни" и "Любовен дъжд", но най - вероятно няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно заснети анонси. Фонът е покъртителен.

Това е от промоцията на Росица Пейчева, не са ги викали специално да снимат анонси.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория и Нелина ще са там! :Vishenka_05: При този факт, лично мен, хич не ме интересува дали Галена или Преслава ще са там. Много ще се радвам на двете "стари чанти"! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана какво пак си е направила на лицето? Едното ѝ око гледа в друга посока от другото :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...