Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Страшно се радвам, че име като Глория ще е там, но ако не изпее ,,Изсвирете нещо ударно,, да си направи публични линч без право на обжалване! Плюс един микс от два стари хита и е заковала МЕГА прием! Но кой съм аз, невежество едно, да противореча на Кралицата? :feminist_en:
Link to comment
Сподели в други сайтове

+1.. Кому са нужни тези Татяни, Джулии, Магда и подобни

 

На тези, които ОТНОВО ще я извикат на БИС, след поредното й страхотно представяне. Мисля, че ще пее новата песен, която се очкава скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е поканена...

Еее защо, бива ли такова нещо! :helpsmilie:

 

Или... :roll1:

 

 

Без майтап- аз лично много бих се накефил ако някой път ДС реши да скандализира и да изпее някоя от тези песни на концерт- ей така, за бъзика... :1000 (29): Но добре знаем, че това няма да стане... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тези, които ОТНОВО ще я извикат на БИС, след поредното й страхотно представяне. Мисля, че ще пее новата песен, която се очкава скоро.

То остана и оная простотия от лятото да изпее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То остана и оная простотия от лятото да изпее.

 

Като знаеш какви ходят, мислиш ли че "Малко коте" няма да се приема мега добре? Аз съм сигурен, че би издънила с нея, но едва ли би я изпяла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее защо, бива ли такова нещо! :helpsmilie:

Или... :roll1:

 

 

Без майтап- аз лично много бих се накефил ако някой път ДС реши да скандализира и да изпее някоя от тези песни на концерт- ей така, за бъзика... :1000 (29): Но добре знаем, че това няма да стане... :1000 (29):

Сакън, недей! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера опря до неактуалните Ивана и Глория да му рекламират концерта и да събират публика.... смешник.

Да, тя Глория въобще не може да рекламира концерт, кой ти ходи на концерт на Глория.... :D :D

 

Тук написа голяма глупост, честно. Точно Глория да рекламира концерт, и то след нейното постоянно отсъвтвие от тези на Пайнер си е десятка. Точно пък Глория ли намери да иронизираш...че не е актуална, не е, но точно за реклама концерт е най-подходяща. Ивана също - самостоятелно турне е имала все пак, също ще отидат хора и заради нея, човека иска да хване и по-горната публика след 30 г. , а не само 13-годишни (зле)гримирани пикли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тя Глория въобще не може да рекламира концерт, кой ти ходи на концерт на Глория.... :D :D

 

Тук написа голяма глупост, честно. Точно Глория да рекламира концерт, и то след нейното постоянно отсъвтвие от тези на Пайнер си е десятка. Точно пък Глория ли намери да иронизираш...че не е актуална, не е, но точно за реклама концерт е най-подходяща. Ивана също - самостоятелно турне е имала все пак, също ще отидат хора и заради нея, човека иска да хване и по-горната публика след 30 г. , а не само 13-годишни (зле)гримирани пикли.

Ама точно там е работата бе, дете!

Над 10 години вече ги е зае*ал отвсякъде, но като му притрябваха набързо опря до тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сакън, недей! :1000 (29):

Микс от "Сто парички, бате", "Попа от сусам" и "Факт, Факт"- ТОП! :roll1: :Vishenka_05:

 

По другата тема- не мисля, че в случая може да говорим за 'опиране' до някой. Съвсем явно екипа на Митьо просто е снимал всички, които са били на другото събитие и затова и Глория, и Ивана рекламират. Миналата година концерта пак си мина добре дори и без Глория, и все пак тази година очаквам нещо още по-голямо щом и тя ще е там! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ще получат и повече време на концерта, не е като да си рекламира мероприятието на техен гръб и накрая да им отпусне 4 минути изява. За Ивана вече стана ясно, че ще пее повече от една песен. Би трябвало да се радваме, че поне що се отнася до общите концерти, почти винаги двете са оценени подобаващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръпнем ли в очакване за "Добър вечер на най-добрите"? :Vishenka_05:

:pokey: :pokey: :pokey: :pokey: :pokey:

Сега като се замисля, Преслава какво ще пее, нещо подходящо за подобен концерт, освен ,,Моето слабо място,, за стотен път има ли?!

Изглежда ще закрива и пак ще пее на празна зала след 4 часово мъчение на публиката с Александрови, Яници, Хоанги и другата паплач...

 

А иначе, какви са залозите? Глория ще доведе ли Симона?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тебе не отказвам? Няма да ти пиша? Шлагери? Аматьорка?

 

:)

Ще ми бъде интересно да чуя на какво се е спряла... Има малко повече от месец до концерта, нова песен няма от юни, следователно може да гръмне с нещо. Да не я мислим, има какво да изпее, само акъл да има.

 

Интересно ще ми е да чуя и ,,Мама ураган,, на живо... Абе, смях ще има!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава да изпее "Няма да ти пиша" и новата песен, ако излезе до тогава.

Не мисля, че на всеки концерт трябва да пее стари песни.

Всеки пее стари песни на рождения ден ;д

В смисъл, големите имена. Във втората част 100 процента ще има!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Няма да ти пиша" със сигурност ще я изпее, ама искам и "На тебе не отказвам". Ако има акъл, ще се помъчи да затвърди тая песен като златен хит. Парчето има потенциал. И тоя път, ако може да минем без Слабото място - ще е добре, че писна отвсякъде тая песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Няма да ти пиша" със сигурност ще я изпее, ама искам и "На тебе не отказвам". Ако има акъл, ще се помъчи да затвърди тая песен като златен хит. Парчето има потенциал. И тоя път, ако може да минем без Слабото място - ще е добре, че писна отвсякъде тая песен.

То и за "На тебе не отказвам" говорехме, че е сигурно, че ще я изпее, но не я изпя. :1000 (29): Така и си мисля, че тази песен ще остане без изпълнение на голям концерт...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Няма да ти пиша" и "На тебе не отказвам" са достатъчни за Преса, може и рефрен от нещо старо, но първите две са задължителни и най-подходящи в случая.

За Глория съм на мнение, че трябва да заложи на "Изсвирете нещо ударно", "Пясъчни кули" или пък "Ненаситна" и нещо старо, един куп хитове има. Но знаем, че отново сама ще се прецака с избор само на нови песни. Не че са лоши, но все пак. Трябва да има малко адекватна преценка кое й е хит, кое върви с бенд и кое ще вдигне хората. Силно се надявам да са подбрали добри ретро хитове, защото годината не е кой знае колко силна, че да разчитат само на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...