Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

15 години "ПЛАНЕТА" ТВ

 

22 ноември 2016 г., зала "Арена Армеец"

 

 

Концерта няма да се излъчва на живо.

 

Публични лайфове в Facebook:

https://www.facebook.com/livemap

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като останахме с един концерт за 2016, поне ще го направят отново в най-голямата зала в България. :1000 (33): Дано е още по-успешен от предишния!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все ми е тая за концертите вече.

Андреа и Камелия бяха най-добри на сцената, а като изключим тях..единствено Галена и Малина биха направили нещо по-интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли в Арената? Значи 100% няма да го излъчат на живо. Ужас.

И аз мисля, че няма да излъчват на живо, но дано грешим все пак. Радвам се, че пак ще е в Арената. Дано им се получи.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер. Много се радвам. Имена като Анелия, Ивана, Глория, Галена, Преслава, Фики, Емануела, Десислава, Галин, Константин, Илиян, Теди Александрова, Джулия, Роксана, Райна и Борис Дали са напълно достатъчни. Няма да е зле да поканят и имена като Валя, Нелина, Екстра Нина, Коста Марков и Гергана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер. Много се радвам. Имена като Анелия, Ивана, Глория, Галена, Преслава, Фики, Емануела, Десислава, Галин, Константин, Илиян, Теди Александрова, Джулия, Роксана, Райна и Борис Дали са напълно достатъчни. Няма да е зле да поканят и имена като Валя, Нелина, Екстра Нина, Коста Марков и Гергана.

Мимчу, мисля, че си пропуснала някой. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде дано да се получи.

Миналата година си изкарахме много яко и за мен беше успешен концерт. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адмирации за смелостта. Дано подберат адекватни изпълнители, които да пеят изцяло на живо с бенд. Нека пропуснат комерсите от последната година и се изпеят предимно златни хитове. Все пак годишнината е кръгла и е редно.

 

Ако Райна смята да си пее последната актуална песен и да мине вяло на ниво начинаеща, по-добре изобщо да не участва. Не може да си една от най-големите в чалгата и да се приемаш по-зле от дебютантка..

 

А Глория хич да не се замисля, а да взима със себе си Гъмзата брас шоу и да забие ъндърграунд микса от концерта миналата година. Сигурен съм, че ще срути залата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адмирации за смелостта. Дано подберат адекватни изпълнители, които да пеят изцяло на живо с бенд. Нека пропуснат комерсите от последната година и се изпеят предимно златни хитове. Все пак годишнината е кръгла и е редно.

 

Ако Райна смята да си пее последната актуална песен и да мине вяло на ниво начинаеща, по-добре изобщо да не участва. Не може да си една от най-големите в чалгата и да се приемаш по-зле от дебютантка..

 

А Глория хич да не се замисля, а да взима със себе си Гъмзата брас шоу и да забие ъндърграунд микса от концерта миналата година. Сигурен съм, че ще срути залата.

Трудно ще срути залата която и да е тази година. Най-много от ехото да се олющи боята. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Глория хич да не се замисля, а да взима със себе си Гъмзата брас шоу и да забие ъндърграунд микса от концерта миналата година. Сигурен съм, че ще срути залата.

 

Ааа хич.... познай кого ще вземе.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трагедията ще е пълна и тая година, а дъното - отново подкопано!

Без Галена - топ името,

и

Без Емилия и "Калифорния" - един от топ хитовете.... Са яко загубени.

 

Глория ще е там ,100%, но наистина - по-добре с Гъмзата брас шоу, но всички знаем че ще е с Мони (puke)

 

Добре е Цури с Пей сърце да поизбухнат, както и Гальо ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че Симона :3fdb8960598fa63e:

"Нямаа кооой, няяяяма кооой да я спреее" :whistling:

Не че има лошо, това да подкрепяш детето си в нещо, което на теб ти е професия е страхотно. Да знаеш, че има на кого да подадеш топката. Просто става леко досадно, когато го правиш за собствена сметка, а си в средата на жизнения и професионалния си път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нямаа кооой, няяяяма кооой да я спреее" :whistling:

Не че има лошо, това да подкрепяш детето си в нещо, което на теб ти е професия е страхотно. Да знаеш, че има на кого да подадеш топката. Просто става леко досадно, когато го правиш за собствена сметка, а си в средата на жизнения и професионалния си път.

Мен лично много ме дразни това бутане на Симона. :D

Разбирам, че все пак й е дъщеря, но даже Тони Стораро не е бутал толква Жики :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...