Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Дано Татяна изпее микс от новата песен, Да сме квит и Да й кажа ли.

Вместо Да й кажа ли може Твоя от а до я или поздрав за бившия(страхотна песен,жалко че не се оцени)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя от последните си песни искате Ивана да включи в микса?

По-добре Мога и без теб, ако говорим за тази година. Но честно казано, трябва да заложи повече не стари неща. Не знам на колко минути има право, тя по принцип изнася рецитали - ако и този път ще е така, да включи Като на 17, Това е парчето или нещо такова хитово старо, ама не от тия редовните й... Хубаво би било да припомни Аз съм с теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя от последните си песни искате Ивана да включи в микса?

 

Ще ти взема всичките пари, Кралете, Мога и без теб + някой златен хит(Освободете дансинга, Шампанско и сълзи, Ние сме номер 1, Дъжд от рози, Не е ваша работа, Грешна нощ, Адрес Любов, Дерби, Не искам да знаеш, Аз съм с теб, Безумна цена).

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Стара история", новите не й ги ща. :1000 (27):

И "Грешна нощ" е вариант, но заради правата май няма да е...

Аман от Кръчмата и Шампанското, честно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя от последните си песни искате Ивана да включи в микса?

"Кралете" и да се появи полугола с разкрачени крака върху стол като в края на клипа :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой от дуетите на Глория и Симона искате да чуете? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ако закрият както едно време с "Носталгия", Глото ще мачка. Много ще е яко.

 

Нелина да забие баладата + "Бял мерцедес" и ще размаже. Райна ще пее ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Кралете" и да се появи полугола с разкрачени крака върху стол като в края на клипа :Vishenka_05:

 

И аз искам тая визия, ама шансът е нулев. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Иначе "Кралете" е сред най-исканите от новите, след "Парите".

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам тая визия, ама шансът е нулев. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Иначе "Кралете" е сред най-исканите от новите, след "Парите".

Защо? Много по-яка ще е отколкото с поредната черна рокля до земята :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че според нея, ако не е с черна рокля и камъни... няма да е тя просто. :whistling:

Ами една и съща визия на всеки концерт, няма да сбърка, ако разнообрази малко.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-яката ѝ визия от последните години беше на "20 години Пайнер" - разчупена, не някоя скучна рокля, а и подхождаше и на фигурата ѝ. Малко прозираше, ама нищо. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-яката ѝ визия от последните години беше на "20 години Пайнер" - разчупена, не някоя скучна рокля, а и подхождаше и на фигурата ѝ. Малко прозираше, ама нищо. :1000 (29):

Ако говориш за онова черно нещо, подобно на чувал, което беше омотала, на мен грам не ми хареса. Даже си дели първото място по лош тоалет с една тютюнево зелена рокля пак като широка като чувал, с която пя "Аз съм с теб" на един концерт :1000 (29):

 

п.с. Да ограничат малко времетраенето, че пак ще се проточи 5 часа като миналата година :1000 (20): Не знам защо не направиха миксове тогава, ами пяха целите песни - това много разтегна концерта.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-яката ѝ визия от последните години беше на "20 години Пайнер" - разчупена, не някоя скучна рокля, а и подхождаше и на фигурата ѝ. Малко прозираше, ама нищо. :1000 (29):

 

Неее, на 25 години Пайнер е много готина, също на 9 години Планета във Фестивална. Миналата година в Армеец също много ми харесва, особено в комбинация с прическата. :Vishenka_05:

ПП: Тази година май ще има и миксове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна ще пее. Дано обаче и позволят да включи нещо старо. Ако ли не дано все пак изпее нещо с бенда. Не като миналата година където си беше излагация...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна ще пее. Дано обаче и позволят да включи нещо старо. Ако ли не дано все пак изпее нещо с бенда. Не като миналата година където си беше излагация...

Ми да се наложи пред "шефа", сто неща може да пее - "Ти ме лъжеш най-добре", "Като летен грип" и т.н. Няма разни вчерашни да са с по-големи миксове от такива имена като нея. Димитров дава на разни келеши от фирмата да си правят каквото искат, а на утвърдените, дето му изградиха фирмата, налага вето. Ай сиктир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми да се наложи пред "шефа", сто неща може да пее - "Ти ме лъжеш най-добре", "Като летен грип" и т.н. Няма разни вчерашни да са с по-големи миксове от такива имена като нея. Димитров дава на разни келеши от фирмата да си правят каквото искат, а на утвърдените, дето му изградиха фирмата, налага вето. Ай сиктир.

За съжаление "Ти ме лъжеш най-добре", както и останалите златни песни преди 2005 не мисля, че могат да се изпеят заради изтекли права.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление "Ти ме лъжеш най-добре", както и останалите златни песни преди 2005 не мисля, че могат да се изпеят заради изтекли права.

Има и авторски песни, ако и те не са с изтекли права. Тези пусти права... Да вземе някой да му каже на Димитров, че е и НЕГОВ ангажимент да ги подновява, не само на изпълнителя. В качеството си на какво тоя още се води продуцент, не знам... Ми извади, плати си най-големите хитове. Значи можел да прибира кинти от тия песни, но когато дойде време да им оправя правата, не може. Смотаняк. Той нищо по въпроса не е направил и за кражбите на чужденци от нас. 300 песни има откраднати, най-много от които на Глория, тя е поставила въпроса във фирмата, но без резултат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е голяма гавра обаче, ако вземе Наско. ;д

 

Ако го направи ще е много скандално и ще се получи яко, но едва ли.

 

Вместо Да й кажа ли може Твоя от а до я или поздрав за бившия(страхотна песен,жалко че не се оцени)

 

Не, трябва да налага Да й кажа ли, Да сме квит и До три. Сега е ред на първите две, а на следващият ще е ДО три. Трябва да ги остави във времето тези песни, засега с Да й кажа ли се получава много добре. Дано новата песен е нещо много добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...