Jump to content



Коя песен ви харесва най-много?


Посочете любимата си песен от четирите.  

123 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Понеже Четирите големи не бяха пускали скоро песните си в толкова малък интервал от време, нека видим коя се харесва повече. :Vishenka_05:

Мисля че ще е интересна анкетата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пристрастно може би, но Ивана - Кралете. Тя ме е зарибила най-много, изключвам "Мога и без теб", която ми е фаворит и нямам търпение да излезе и да я чуете и вие.

Иначе бих ги подредил така:

1.Кралете

2.Отново се родих

3.Полудяваш по мен

4.Минута живот

 

Като цяло и 4-те си ги бива след няколко слушания. :)

Като клип определено Камелия и най-слабо Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия - "Минута живот" - песен и клип, макар, че малко сцените с убийствата ми идват в повече, но пък виждам, че на почти всички им харесват и не ги считат за прекалено.

 

На Ивана - "Кралете" след две- три слушания ме зариби, също бих гласувал и за нея, толкова монотонна мелодия ми беше от първо слушане, но пък бързо ти се забива в главата и започва да ти харесва. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Деса. Но и на Кама ми харесва. И двесе песни са правени в познат тил с цел комерс и в песните няма кой знае какво ниво и креативност. 3те Кама фена се спукаха да говорят за ниво, ама клипа няма да направи песента на баба ви по качествена и стойностна...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...