Jump to content



Online: Камелия - Минута живот


Препоръчани коментари

  • Отговори 239
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хубава песен и отличен клип. За мен обаче най-силната й песен след Пайнер си остава 'Неповторим'

 

Но тази ще се забележи най-много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е този клип кога е сниман? Камелия беше коментирала, че слага "X." като маркировка, че тя си е платила клипа докато беше в Пайнер.

Иначе ми хареса от първо слушане и гледане. :) Припева наистина напомня на песен на Джордан, но приликата не е търсена според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ТОВА е Камелия! :1000 (33):

Браво, клипът много ми хареса! Ако беше в Пайнер можеше да вземе статуетка за Видеоклип на годината. Песента си е стандартен комерс, на моменти даже гласът не ми звучи като нейният, но добре се е получило като цяло. Може би най-накрая Камелия ще има хит извън Пайнер!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е ужасен отново

Много съм учуден от Анастасия

Музиката е типична за Пашев

Явно и на Кама й писна да пее неуспешни бозици и се пусна по комерсиалната вълна

Това накъсване на фрази ме дразни

Последните 30 секунди са кулминацията на песента и е трябвало по този шаблон да направят цялата песен

Иначе другите фрагменти са добри - видеото е добро и визиите

 

Като цяло не вярвам да се наложи особено

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло с този "Скорпион", да няма почти никакъв откат, при това с халосни, си е забележително, за жена. А като я снимат отзад как върви по коридора към жертвата, аха да си помисля, че е Лара Крофт от онзи филм. Дори косата са и вързали като при нея, че да изглежда като тотален наемник. Иначе, цайсите и са върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото си е брутално! Камелия винаги изненадва приятно откъм клипове. Песента не мога още да я възприема с първо слушане, трябват ми още няколко, но не е лоша. Честно казано "Престъпно е" ми харесва най-много от поредицата й последни песни, макар, че остана неразбрана. Това за мен не е нейната песен, но се надявам с времето да ми допадне. Вокалите в средата са брутални, текста е силен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото си е брутално! Камелия винаги изненадва приятно откъм клипове. Песента не мога още да я възприема с първо слушане, трябват ми още няколко, но не е лоша. Честно казано "Престъпно е" ми харесва най-много от поредицата й последни песни, макар, че остана неразбрана. Това за мен не е нейната песен, но се надявам с времето да ми допадне. Вокалите в средата са брутални, текста е силен.

 

Точно поетичният текст я провали тая песен. И също така, тя продължи с елементарните текстове, които пък й прецакаха следващите проекти. Вярвам, че и този ще замине в коша. Просто не го виждам като хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама смазва! Клипът е шедьовър, песничката е комерсиална и ще се хареса. Ако беше в канала на Пайнер щеше доста да се прочуе, но и в момента има голям потенциал за хит! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина, какъв е този .Х, който се вижда през определено време в долния десен ъгъл?

 

С този екс Х, маркираше клиповете финансирани само от нея докато беше в Пайнер:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина, какъв е този .Х, който се вижда през определено време в долния десен ъгъл?

 

Тя го каза вече няколко пъти. Маркира си с Х клиповете, в които господин Продуцентът няма вкарана пукната стотинка, но го брои за свой. Това е просто антология, на алчността "пайнерска", в най-чист хронологичен вид. Първият такъв клип бе "Някой ден", от 2007 година. Толкоз за продуцирането и надуването в чалгата.

 

В следващите дни очаквам Пайнер да изкарат всички на амбразурата, за да покаже поне активност, след този брутален шамар от безсмъртната в подписа ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя го каза вече няколко пъти. Маркира си с Х клиповете, в които господин Продуцентът няма вкарана пукната стотинка, но го брои за свой. Това е просто антология, на алчността "пайнерска", в най-чист хронологичен вид. Първият такъв клип бе "Някой ден", от 2007 година. Толкоз за продуцирането и надуването в чалгата.

 

Е, Пайнера не й е продуцент вече, защо пак го слага?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Пайнера не й е продуцент вече, защо пак го слага?

 

За да се знае кога е началото на лъжата и откога тя реално няма продуцент. Значи от пролетта на 2007 година, 63-годишният вече предполагам андропаузняк не влага нищо в кариерата на Камейсън от Чипровци. През това време обаче е прибрал от същият бранд, по мои скромни сметки нещо между 2 и 3 милиона лева. Въпросът е, не защо пенсионера е стиснат, а защо след като се прави на принципен с Кама, не прави същото с Преслава, примерно. А когато има двойни аршини, винаги се стига до края на историята. Но както и да е, това е друга тема. Важното към момента е, че с "Минута живот" днес, Камелия с мощен шут обърна кошера, на Пайнер и сега пчеличките жужат нетърпеливо наоколо, а търтея на 63 години, най-после ще трябва да си надигне гъза, за да свърши някаква работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото е брутално, но за песента не мога да кажа същото.

 

И аз така.Както винаги клиповете и са жестоки, тя самата изглежда ''брутално'' красива, но с тази до болка клонирана песен не ме грабва...Камелия винаги е била различна от останалите,но май тя самата се превръща в това срещу, което негодуваше.Жалко,защото липсват, поне на мен, песни от рода на ''Кажи ми как'', ''Манастир'' и т.н. :(

Дано намери пак стила Камелия, с който се различаваше, защото в този ''проект'' виждам смесица от Анелия, Кали и Емануела, а това не е добре за изпълнител от нейния ранг. :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестоко видео и малко по-слаба песен от видеото.

Този проект е класи над проекта на Дебелегъзото Фатменце

Смаза с клип.

Песента не ме кефи много

Link to comment
Сподели в други сайтове

Загрижеността, за "Минутата живот" отделен днес на чалгата от Камелия, на цяла една опечалена общност е смущаващо вълнуваща. Значи, според мен няма смисъл същата общност, да ходи чак до 9-ят кладенец с вода, за да ни носи мъдрост и упование. Просто трябва да се пусне чешмата и оттам ще потече "Минута живот".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Насочила се е към комерса - разбираемо. Има нужда. От песните след Пайнер тази има най-голям шанс. Кофтито е, че е поредната от поредицата на Пашев. Текстът можеше да е по-оригинален.

 

Клипът е много, много по-добър от предните два. Даже за тази година е един от най-добрите, да не кажа и най. :3fdb8960598fa63e: Хубаво е, че отново взе да прави хубави клипове. Оправданията, че не се излъчват по ТВ като Деса, не се приемат, особено като се има предвид какво ниво е имала, като я излъчваха по Планета.

 

Камелия е стандартно много красива. Визията й е страшна. Супер модерна. :1000 (33): Конкуренция на Галош и Цура. Сто про не е работила с оня кърлеж Стоянски.

 

Като цяло добро предложение. Най-доброто й след Пайнер. Особено в сравнение с останалите от ГИК. Прави впечатление, че Камелия може, ако иска... Не е дървена глава като Гло и Ивана. И си личи, като съпоставим последните им проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е Камелия на която съм фен, а не тази в последните 5 години. Дано наистина занапред да работи така, както върху Минута живот. Също така и медиите да й обърнат внимание, защото особенно клипът си заслужава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази Камелия чаках толкова гидини. Нетипично видео за чалгата и типично за нея - брутално. Текстът за мен е най-добрият от песента й "Секси" насам. С такива проекти като този се гордея, че съм й фен и я познавам. 💙

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала, силно завръщане от към клип и песен. Не знам дали ще ми стане толкова любима, колкото Неповторим, но видеото - смаза. Това е Кама в най-добрата й форма. Уникално е станало видеото. Първият и последен кадър са перфектни. Да - всяка вече мята дрона, ама е въпрос дали дрона ще снима само дръвчета, плажове и цветенца или ще е направено наистина със смисъл!

Отличен 6+ за видео

Мн добър 5 за песен.

Постарала се е ...Евала

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...