Jump to content



Online: Камелия - Минута живот


Препоръчани коментари

Ако бе просто нещо като "Добре дошла", вече да сте го забравили. :hahaha: Ама не е и не можете да и простите, че навря Пайнер в кучи гъз..... :1000 (19):

 

Навряла тя. :mf_surrender: Мина и отмина тая песен, "Малко коте" предизвика по-голям интерес, ама нормално, Татяна е актуална, не Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 239
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Камелия е направила 70 хил. за денонощие.. :Vishenka_05: :phpgrin2:

 

Не е направила

Просто статистиките се забавиха

Можеш да видиш на 10ти има 218к

80к е направила за 2 дни

 

Може да е чукнала 50к единия ден

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е направила 70 хил. за денонощие.. :Vishenka_05: :phpgrin2:

 

Чак 70 не е, но около 50 000 си прави тези дни. За канал с 4500 потребители е супер. Все едно всеки от тях я е гледал 10 пъти на ден.

 

Иначе тази песен, вдигна абонамента за канала и с 20%. Бяха 3800, сега са 4500.... видими резултати! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е направила

Просто статистиките се забавиха

Можеш да видиш на 10ти има 218к

80к е направила за 2 дни

 

Може да е чукнала 50к единия ден

Не знам, но аз вчера видях, че са 218 хил. а днес към 2 часа 287 хил..

Може и да бъркам.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак 70 не е, но около 50 000 си прави тези дни. За канал с 4500 потребители е супер. Все едно всеки от тях я е гледал 10 пъти на ден.

 

Иначе тази песен, вдигна абонамента за канала и с 20%. Бяха 3800, сега са 4500.... видими резултати! :1000 (19):

Не може да се правят такива груби изчисления спрямо абонати и гледания. Аз например съм си пуснал поне едно 15 пъти песента, но не съм абониран за канала ѝ. Със сигурност и много други са така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак 70 не е, но около 50 000 си прави тези дни. За канал с 4500 потребители е супер. Все едно всеки от тях я е гледал 10 пъти на ден.

 

Иначе тази песен, вдигна абонамента за канала и с 20%. Бяха 3800, сега са 4500.... видими резултати! :1000 (19):

 

По тая логика

всички пайнерски клипове трябва да имат поне по 5 милиона или минимум 500к

 

Тогава защо се съмняваш в гледанията на Пайнера :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По тая логика

всички пайнерски клипове трябва да имат поне по 5 милиона или минимум 500к

 

Тогава защо се съмняваш в гледанията на Пайнера :1000 (29):

 

Защото знам как и откъде се купуват пакети от по 100 000, 200 000 и вече 300 000. Не продават по 50 000, както вероятно ще попиташ....

 

Линкове към сайтовете ти дадох няколко пъти на предните страници...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как смеете, след толкова милиони закупени срещу пари и след толкова реклама набутана, на пачите от Пайнер да дирите сметка, на Камелия? Как може да сте толкова дребнави, злобни и по детски побъркани, от някакъв мимолетен успех на Кама, постигнат без жокер от студиото? Всички тук знаете, че им строши главите с тази тупалка и затова така маниакално сте мъчите, да се хванете пораженчески, за някаква реклама, за която нямате едно шибано доказателство, че е платена, от мъка, че "чипровската" ви разстрои вестибуларният апарат? Поогледнали ли сте се отстрани, на какво сте заприличали в тази тема? За момент дори, четете ли си старите постове в тази тема, за да видите как ставате смешни, с всяка изминала страница дискусия? Какво мама му стара, се опитвате да докажете?

 

Че песента не става? Че клипа не става? Че Кама не става? Че всичкото накуп не става? Осъзнайте се беееееееееее, "Минута живот" е брутален хит....

 

 

За брутален проект съм съгласен, за хит за момента за съжаление не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото знам как и откъде се купуват пакети от по 100 000, 200 000 и вече 300 000. Не продават по 50 000, както вероятно ще попиташ....

 

Линкове към сайтовете ти дадох няколко пъти на предните страници...

 

ХАХАХАХАААХАХХ

 

Ти вярно живееш в свой свят

Продават се и по 1 хиляди, 10 хиляди, 50 хиляди. Има и по 500.

http://www.getmorefollowersonline.com/2014...ml#.V63PFrOkVC0

http://www.buyviewsonline.co.uk/product/50000-youtube-views/

 

Има поне още 5 резултата само от първата страница при търсене в гугъл

 

АХААА, ясно.

Искаш да ми кажеш, че затова държиш 50к да е направила Кама за последното денонощие. Ясно.

 

Почва да ме съмнява цялата тая работа с увеличилите се гледания в четвъртък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХАХАХАААХАХХ

 

Ти вярно живееш в свой свят

Продават се и по 1 хиляди, 10 хиляди, 50 хиляди. Има и по 500.

http://www.getmorefollowersonline.com/2014...ml#.V63PFrOkVC0

http://www.buyviewsonline.co.uk/product/50000-youtube-views/

 

Има поне още 5 резултата само от първата страница при търсене в гугъл

 

АХААА, ясно.

Искаш да ми кажеш, че затова държиш 50к да е направила Кама за последното денонощие. Ясно.

 

Почва да ме съмнява цялата тая работа с увеличилите се гледания в четвъртък.

 

Ама наистина си се заровил в нещо, което опитваш да си обясниш по точно определен начин, но въобще не ти се получава. И няма как да ни обясниш трафици от по 250 000 - 300 000 на ден в пайнерският канал, на очевидно по-слаби песни, от тази на Камелия, но ровиш като прасе в калта, за да изкараш нещо нередно, за тия 50 000 на Кама, които си вървят с големи амплитуди на ден. И въпреки, че с още няколко души тук оревахте света, за рекламите, за които Кама уж си плащала, а въобще не слушаш като ти говоря, че тя получава бонуси от тубата под формата на реклама. Пайнер получават същите, но той не ги пуска на чалгарките си, а ги ползва за онези страници с участията, които пък на мен ми излизат постоянно без дори да влизам там така, както някаква анкета днес за клипа на Алисия, от канала на ФЕН ТВ. Отбелязваш, че тази песен новата на Деса не се гледа, но забелязваш изведнъж как от вчера прави по 100 000 от очевидни комплекси, че песента и не се получи.

 

И си говорим едни и същи неща, но разговор не се получава, защото вие свикнахте Кама да прави неща като "Добре дошла", да няма никакъв интерес към нейните неща, каналът и да е миниатюрен и да не е никакъв фактор. Аз ти казах, че с "Минута живот" нещата се променят, сутринта дори ти подсказах, че каналът и за 5 дни нарасна с над 20% именно заради новата песен, но не, това не се брои. Как въобще си помислихте, че Кама няма публика, която да цъка, а в същото време е идолът на 2 поколения и единствената платинена в този бизнес. Не ви разбирам, нима си мислехте, че статуквото ще си бъде все такова някакво, структурирано от Пайнер? Че най-големия хит в последната година "Хабиби" не е негов и най-добрия клип "Минута живот" също не е негов. Къде се бута с неговите еднодневки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи преди година и половина, когато "Неповторим" правеше по 40 000 на ден и на 10-я ден Пайнер я докладваха, за да се изтрие и да прецакат Кама всичко бе ОК. Но сега, когато се прави същия трафик в по-голям вече канал, това е срещу заплащане. :1000 (29): Ей, какво ви е направила тая "чипровската", та сте така обсебени? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, да скочиш за едно денонощие от 30k-40k на ден към 70k-80k не е ''същия трафик". Това е съмнително удвояване на гледанията. Дано да не е намесено купуване, разбира се.

А за Десислава колко пъти да ти се повтори, че тя плавно си стигна до 100k, а не изведнъж? Гледай утре Камелия да не осъмне и тя с над 100k, че ще стане забавно как една седмица песента вървя с едно темпо, а после изведнъж скочи двойно и тройно... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много малоумни са ви съжденията тези дни. Трудно е да се четат. И двете страни дори не знаят за какво спорят, ама се джахкат ей така, колкото да има.

 

Аз пък си мисля, че Камелия не си купува гледания. Очевидно е наляла в добра реклама във фейсбук, ютуб и т.н., което дава резултат и песента ѝ се популяризира. Браво. Десислава, макар и с по-слаба песен, също започва да получава известност. Не може ли и двете да имат успехи, ами задължително едната трябва да е топ, а другата - провал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много малоумни са ви съжденията тези дни. Трудно е да се четат. И двете страни дори не знаят за какво спорят, ама се джахкат ей така, колкото да има.

 

Аз пък си мисля, че Камелия не си купува гледания. Очевидно е наляла в добра реклама във фейсбук, ютуб и т.н., което дава резултат и песента ѝ се популяризира. Браво. Десислава, макар и с по-слаба песен, също започва да получава известност. Не може ли и двете да имат успехи, ами задължително едната трябва да е топ, а другата - провал?

Питай Фокси, той усилено се опитва да ни убеди, че на Десислава гледанията са купени, а на Камелия, с този спонтанен двоен скок, не са... :1000 (29):

Аз съм си доволен и от двете, винаги съм ги харесвал, макар и не на равно. Само ми се искаше при Камелия интереса да не беше с такива съмнителни покачвания, защото клипа определено заслужава друг тип внимание, а не да броим гледания и да се чудим дали са купени или не. Дано да е единичен случай или най-малкото да се задържи на това ниво от 70k известно време, а не утре да е скочила с още толкова...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питай Фокси, той усилено се опитва да ни убеди, че на Десислава гледанията са купени, а на Камелия, с този спонтанен двоен скок, не са... :1000 (29):

Аз съм си доволен и от двете, винаги съм ги харесвал, макар и не на равно. Само ми се искаше при Камелия интереса да не беше с такива съмнителни покачвания, защото клипа определено заслужава друг тип внимание, а не да броим гледания и да се чудим дали са купени или не. Дано да е единичен случай или най-малкото да се задържи на това ниво от 70k известно време, а не утре да е скочила с още толкова...

Точно това се опитвам да кажа. Едната страна крещи: "Гледанията са купени", другата - "Не, на вашата гледанията са купени". Едната - "песента е тъпа", другата - "не, на вашата песента е тъпа". Страшно лишени от мозъчна дейност спорове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това се опитвам да кажа. Едната страна крещи: "Гледанията са купени", другата - "Не, на вашата гледанията са купени". Едната - "песента е тъпа", другата - "не, на вашата песента е тъпа". Страшно лишени от мозъчна дейност спорове.

Аз не твърдя, че гледанията на Камелия са купени, даже се надявам този съмнителен скок да е причинен или от това, че Ютуб по-късно са отчели гледанията, или на някакво реално покачване на интереса. Но ако утре Камелия е скочила с още толкова вече ще е доста съмнително. Много е странно 1 седмица с купища реклами да го караш на по 30k-40k, а после изведнъж да започнеш да скачаш двойно и тройно. Такова рязко нарастване на гледаемостта би ми била съмнителна при всички клипове, дори и на Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Youtube попринцип не обновява гледанията в реално време, дори на някой да му се струва, че е така.

 

Не е платинена тя, а единия и албум, и то издаден и продуциран от тия, дето ги плюеш - Пайнер. И тя, и ти сте неблагодарни. От къде тръгна тя?

 

И надали Пайнер са докладвали клипа и, защо ще го докладват? Или тя въобразява , че на Димитров му е през... за нея , че да я докладва. Еднодневки само, че не са - във фирмата му са Глория, Даечва, Нелина, Ивана, Преслава, Галена, Десислава. Всичките тези със собствения си почерк и успехи, както преди, така и сега. Галена е най-новото поколение, но е атрактивна, прави шоу и т.н. Не знам защо Малина не е активна, не е най-големия глас, но шоуто винаги е гарантирано по турнета и концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак 70 не е, но около 50 000 си прави тези дни. За канал с 4500 потребители е супер. Все едно всеки от тях я е гледал 10 пъти на ден.

 

Иначе тази песен, вдигна абонамента за канала и с 20%. Бяха 3800, сега са 4500.... видими резултати! :1000 (19):

Вчера в 12 беше на 239к сега е на 304к ... Повече прави .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не твърдя, че гледанията на Камелия са купени, даже се надявам този съмнителен скок да е причинен или от това, че Ютуб по-късно са отчели гледанията, или на някакво реално покачване на интереса. Но ако утре Камелия е скочила с още толкова вече ще е доста съмнително. Много е странно 1 седмица с купища реклами да го караш на по 30k-40k, а после изведнъж да започнеш да скачаш двойно и тройно. Такова рязко нарастване на гледаемостта би ми била съмнителна при всички клипове, дори и на Десислава.

Странно ти е , а ? А Деса като от 50-60 хил. скочи на 90-100 не ти беше странно ?! Айде спри да се правиш на много недоразбрал .

Кое му е странното да скочат гледанията , след като има реклама , а и самата песен се появява често след други песни. А и е нормално ако се харесва песента да се слуша повече и повече . Но естествено ти търсиш конспирации с Камелия , понеже сигурно не си очаквал такъв интерес . Не се прави , че си доволен ..личи ти подмолното държание .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно ти е , а ? А Деса като от 50-60 хил. скочи на 90-100 не ти беше странно ?! Айде спри да се правиш на много недоразбрал .

Кое му е странното да скочат гледанията , след като има реклама , а и самата песен се появява често след други песни. А и е нормално ако се харесва песента да се слуша повече и повече . Но естествено ти търсиш конспирации с Камелия , понеже сигурно не си очаквал такъв интерес . Не се прави , че си доволен ..личи ти подмолното държание .

За пореден път, за който бърза да коментира без да чете:

Десислава първите дни- 70k, само един ден падна на по-малко, после се покачи на 90k и след това стигна над 100k, където се върти вече трети ден

Камелия първата седмица- 30k-40k с мощна реклама навсякъде, само един ден се покачи до към 45k, а за изминалото денонощие изведнъж, от нищото отиде на 76k.

Пак бъркаш обективността с подмолност. Казвам ИСТИНАТА, за всеки трезво гледащ този спонтанен скок при Камелия ще се стори съмнителен. Времето ще си покаже на какво се дължи, аз се надявам да не е на купени гледания, защото наистина й харесвам проекта, както казах още първия ден, преди да видя какви гледания ще има въобще.

Аз даже още от началото очаквах да има такава гледаемост от 70k-80k и се изненадах, че започна с по-малко, но може би сега наваксва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе стига сме бройкали някакви гледания, 10к ли били, 100 ли били, кой както може.

Едната е в сериозно голям канал, песента е хит, различна е от на Оцко и Пашев песните, към изпълнителя има много интерес и към самата песен също.

Другата е в малък канал (колкото там фена има, и то на кантар), травестита си развя циците на черно-бял ми фон, плаща си здраво за реклама, ми толкова може. Никой не се впечатлява от развяващи силикон травестити. Не сме 2004 и това не е сензация. Все пак е разбирателно, че плаща за реклама, първо, щото интерес към нея няма и ако не е рекламата то няма да има, второ, че все пак трябва нещо да я промотира. Освен циците. Кой както може.

Стига тъпи спорове. Който е тръгнал да спори срещу Фокси ще загуби, човека е неменяем и живее на място, където Кама е върха и всички други са 0 (т.е. в тях си живее, къде другъде да живее, а и къде другъде тая ще е номер едно). Само той твърди, че имала 20-30 млн. гледания, къде ги видя, не знам, как ги сметна, сънува ли ги...

С невменяеми спор не става.

Редактирано от alisali1234
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе стига сме бройкали някакви гледания, 10к ли били, 100 ли били, кой както може.

Едната е в сериозно голям канал, песента е хит, различна е от на Оцко и Пашев песните, към изпълнителя има много интерес и към самата песен също.

Другата е в малък канал (колкото там фена има, и то на кантар), травестита си развя циците на черно-бял ми фон, плаща си здраво за реклама, ми толкова може. Никой не се впечатлява от развяващи силикон травестити. Не сме 2004 и това не е сензация. Все пак е разбирателно, че плаща за реклама, първо, щото интерес към нея няма и ако не е рекламата то няма да има, второ, че все пак трябва нещо да я промотира. Освен циците. Кой както може.

Стига тъпи спорове. Който е тръгнал да спори срещу Фокси ще загуби, човека е неменяем и живее на място, където Кама е върха и всички други са 0 (т.е. в тях си живее, къде другъде да живее, а и къде другъде тая ще е номер едно). Само той твърди, че имала 20-30 млн. гледания, къде ги видя, не знам, как ги сметна, сънува ли ги...

С невменяеми спор не става.

 

Изостанал си. Кама вече е с над 45 милиона по схемата на Фокса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...