Jump to content



Online: Камелия - Минута живот


Препоръчани коментари

Видяли ли сте как валяк гази цинкове кофа? От 14:00 днес на Пайнер еднодневките ще почувстват като цинковата кофа, пред наближаващият "чипровски" валяк.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 239
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Отсвирът е ужасен, типично в стил Оцко/Пашев и всички останали, вече не правя разлика.

Припевът е добър, но ми напомня на една от последните песни на Джордан.

Не ми се струва удачно при всички световни събития и атентати хора да бъдат разстрелвани с картечница в музикален видеоклип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен видеоклип и много добра комерсиална песен, от каквато Камелия имаше нужда. И понеже има често сравнения, Деси Слава определено толкова висококачествен самостоятелен проект в "Пайнер" все още не е имала. Когато си идеен и неизчерпан артист, невинаги фирмата има значение и Камелия го доказа с "Неповторим" и сега с новия клип. Дано вече не прави компромиси като предните два.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм доволен и се гордея с Камелия. ГИК пуснаха проекти и си пролича коя е единствената, която може да се впише в 2016та.

 

 

Видеото е страхотно, песента също ми хареса и ще я спуквам от въртене. Камелия изглежда божествено.

 

Ако това беше в канала на Планета щеше да навърти 4-5 милиона. Нещо, което Ивана и Глория не са способни да направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен видеоклип и много добра комерсиална песен, от каквато Камелия имаше нужда. И понеже има често сравнения, Деси Слава определено такъв висококачествен самостоятелен проект в "Пайнер" все още не е имала. Когато си идеен и неизчерпан артист, невинаги фирмата има значение и Камелия го доказа с "Неповторим" и сега с новия клип. Дано вече не прави компромиси като предните два.

"Не го прави" има качество и като клип и като песен.

Стига, не пишете за Деса тук :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно онези версии, на разни пропайнерски "разбирачи", за усета, на Камелия, как ще блуждаят в интернет пространството, след тази тупалка? Загубила ли го е, затрила ли го е, забравен ли е някъде в 2002 година? Че нещо така толкова упоритото говорене в тази посока ми е доста смешничко, най-меко казано днес. Иначе дъртата сутеньорка на рецепцията е докарана хептен като истинска от един филм..... ще се сетя кой беше, че сега ми бяга. Но негъра, той е удар в десетката, като Виктор от "Неповторим".....

 

п.п. И не обръщайте внимание на "десовите". Подминавайте им постовете така, че днес няма смисъл от говорене с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека бъдем обективни, това е ново звучене за Камелия, но като конструкция и саунд нищо ново от Пашев. Напомня на песните на Анелия и Кали от преди 1-2 години, личи си, че песента си е чакала времето. Текстът не го разбирам много, не знам дали е от смесването или моя комп се е бъгясал :1000 (29):

 

Клипът е брутален, с леки препратки към Sin City и доста комикси, добра картина от Милев. Страх ме е да не го репортнат за mature content отново и да й прецакат гледанията.

 

Надявам се този проект да я върне в дискотеките и да последват следващи по- различни и експериментални песни. И то скоро, а не да се скрие пак за 7-8 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен няма да стане хит, ще се слуша месец максимум и до там, нали Ви казвам поредната претоплена манджа от Кама, иначе припевчето бива, ама само това. Жалко за нея, няма никъде да я завъртят ни по радио, ни по телевизия... :-)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се чудите после що имала 7-8 страници, той Фокси само написал една страница мнения.

Не знам защо въобще намесвате Деси Слава. И на мен нейната песен ми харесва повече, но не мисля че е тук мястото да го кажа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия и липсва хъс откъм песни, тя просто не знае, какво да пусне и се слива с тълпата тип Анелия и Кали. :mf_surrender:

Върни й го де, дай препоръки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...