Jump to content



Online: Камелия - Минута живот


Препоръчани коментари

  • Отговори 239
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Типична Пашева песен, но пък е зарибяваща! Дано този път ѝ се получат нещата, определено е по–добра от тази на Деси Слава. Видеото е страхотно!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Много зарибяваща песен, браво! Страхотен проект!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен много ми хареса и то от първо слушане, противно на последните и 2-3 песни. И клипа е доста добър.

Някой ако може да драсне текста, че не знам какво ми става напоследък изобщо не им разбирам на тея чалгарки какво пеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е нашата Камелия! Брутално яка. Песента е един път.. Смятам че ще стане един от хитовете на лятото. Дори и по клубовете ще се завърти. Текста е силен за такова звучене на песен. Видеото е стил Камелия. Отново секси и разлипна и много предизвикателна. От няколко години чакаме такъв проект от нея. Бравл на Камелия и целия екип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ТОВА е Камелия! :1000 (33):

Браво, клипът много ми хареса! Ако беше в Пайнер можеше да вземе статуетка за Видеоклип на годината. Песента си е стандартен комерс, на моменти даже гласът не ми звучи като нейният, но добре се е получило като цяло. Може би най-накрая Камелия ще има хит извън Пайнер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е уау, но е хубава. Няма да е сред топ - а в дискографията й, но ще е актуална надявам се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това вече е изпипан проект! :1000 (33): Клипът е много як. Песента също ми допадна - музиката си личи, че е Пашева, но Камелия има нужда от нещо комерсиално, което да я издигне отново, така че одобрявам. В текстът доколкото разбрах от първо слушане са използвани интересни фрази, браво, че е заложила на Мавродиева този път. :1000 (33): Радвам се, че този път клипът е качен веднага и в YouTube. Успех! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ли да го кажа или ще се сетите? :whistling: Нещо на Деса разходката в киноцентър "Бояна", пред това, а? :roll1:

 

Фоксе не намествай сега Деса, не прецаквай този хубав проект да не отнесе доза незаслужен хейт :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...