Jump to content



Защо няма турне 2016?


Защо няма турне и тази година?  

101 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Къде са турнетата бре? Как така с толкова милиарди в нета не смеят едно турне да направят? Хайде, да чуя баш тарикатите, които броят по цял ден....

 

Как с такава невероятна кариера и успех, Кама не направи турне или поне концертче в НДК, дори зала 3? Да не се окаже, че отговорът за Кама е същият като за Пайнер?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Чичо ви си вкара автогол с тази тема. Оказва се, че изпълнителите и песните са ок и не са причина да няма турне. Времената се менят. Хубаво е и ние да можем да се променяме без да изоставаме. Приеми го, Фокси. Не си в 2005, когато турнето беше фактор за жанра, а Камелия си вееше вимето из цяла България. В 2016 фактор са тубата и клубовете :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо пък трябва да има турне?!?! Едно евентуално турне би предизвикало още повече поводи за подигравки с Пайнер и тези които ще "пеят" и "правят шоу" по площадите...

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е турнето беееееееееееее, къде, къде, къде? :roll1:

Добре ги иронизира драскачите тук. :1000 (30): Звучиш ми като един форумец с никнейм на главен герой от "Маминото детенце" на Любен Каравелов. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Турне ще има бе, по-спокойно! :3fdb8960598fa63e: А най - хубавото е, че няма да има една гарга там, която не пее, а цвили като одрано магаре, боже и това е била певица....една Вероника е по-пееща, отколкото въпросна гарга. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре ги иронизира драскачите тук. :1000 (30): Звучиш ми като един форумец с никнейм на главен герой от "Маминото детенце" на Любен Каравелов. :whistling:

 

Бесни са, просто не знаят какво да кажат, камо ли да го напишат. :hahaha: Толкова се надяваха, че с евентуално турне ще хейтят както предните 2 години, но сега обикалят и мъчително стават само наблюдатели, на пълното размазване, което им правя. :1000 (29): Толкова вярваха във величието на Пайнер, че за секунда не поставиха под съмнение високопарните му слова, с които само се изхвърляше. И толкова им бе кеф да хейтят Кама, като го цитират него, че тук си счупиха пръстите от писане и тролене. А сега? :roll1: Гледай ги сега смешниците! Не смеят да влязат в темите. Ахаххахах.... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А някой ще отговори ли адекватно на въпроса ЗАЩО НЯМА ТУРНЕ 2016?! И защо последното такова беше резил?!Защо организацията на Пайнер в последно време куца и не могат да стигнат до самостоятелен голям концерт, камо ли турне?! :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво турне бе хора?!?Не виждате ли какво става по света?Кой ще посмее да присъства на такова масово събитие освен братята от махалата?Времената наистина се менят и турнето към днешна дата не би било актуално!След масовото навлизане на интернет, българина свикна да има всичко поднесено на тепсия и то безплатно и хич не му се чини да дава пари за билет, камоли за албум.И преди бяхме беден народ, и сега пак сме такъв, но го нямаше това пренасищане, което се получи заради интернет - може да се стори смешно на по-малките от мен, но преди години чаках с нетърпение да пуснат някоя нова песен по радиото(като тайно се надявах по време на песента да не прозвучи оня сигнал "Вие слушате радио Сигнал +), за да си я запиша на касетка и да я слушам.А сега пускат песента в тубата и можеш да я слушаш по 100 пъти на ден, съответно за това и песните омръзват на хората много бързо, защото я няма оная тръпка да чакаш да пуснат твоята песен по радиото или телевизията.

За отлив от чалгата се говори от както я има тая музика, но е достатъчно да попаднеш в едно задръстване в София или някой от големите градове, за да разбереш какво се чува от колите - мога да ви цитирам поименно песни, които слушам всяка сутрин и вечер като се придвижвам от и до работата ми.Цветелина Янева и Галена, Джордан с "Муцуната", Анелия с "Гот ми е", Преслава с "Няма да ти пиша", Галин с "Фараона" и с "Готина кола" и т.н. да не изброявам!В интерес на истината от никъде не съм чул песен на Камелия, но нея май не я излъчват никъде от както напусна Пайнер, а и не е много продуктивна.

Със или без турне тая музика няма да се затрие току така, но като всяко нещо има пикове и спадове.В тоя жанр обаче амплитудите между пиковете и спадовете не са големи като при поп музиката или естрадата например, което е показател, че все още е масово слушана от народа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

The voice и Кока-кола като направиха турне да не би да са по-добре и да имат повече хитове? Не мисля. Имат си само един Криско, при който наистина има голямо избухване. Сигурна съм, че дори на пайнерките ще им се получи 100 пъти по-добре, но е факт че хората вече не ходят толкова по концерти и го има пренасищането. Предпочитат да си отидат на някой клуб и там да си слушат песните. Въпреки че за мен емоцията от един концерт е много по-голяма и не може да се сравни, но за жалост вече ги няма и песните от едно време...

Link to comment
Сподели в други сайтове

The voice и Кока-кола като направиха турне да не би да са по-добре и да имат повече хитове? Не мисля. Имат си само един Криско, при който наистина има голямо избухване. Сигурна съм, че дори на пайнерките ще им се получи 100 пъти по-добре, но е факт че хората вече не ходят толкова по концерти и го има пренасищането. Предпочитат да си отидат на някой клуб и там да си слушат песните. Въпреки че за мен емоцията от един концерт е много по-голяма и не може да се сравни, но за жалост вече ги няма и песните от едно време...

 

То няма концерти, за да разберем дали на хората им се ходи :D :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, с какви очи въобще имат нахалството да коментират тук индивиди, хейтили всичко живо, което критикуваше политиката на Пайнер? В 5 от последните 6 госити няма турне и пак лаят, пак крещят, пак търсят виновен някъде другаде, но не и в Димитповград? Замазваха им очите с по 1 летен концерт, за РД на Планета HD, а откакто Кама се махна и Деса се върна и това няма. Юбилей имаха миналата година и пак нищо. Опитаха да разчупят с "Булстрад арена" в Русе, като си заведоха 90% от най-хитовите имена и в 5000-на зала имаше 300 души? Заканваха се с реванш в " Армеец арена" в София, 4 месеца рекламираха и наводниха ефира с глупави покани, дори 2000 билета подариха и пак няма и половин зала? Така някои хора като гледат тази стена на пайнерският плач да им прави впечатлетие, че от 5-6 години в тази компания, са тотален ташак и замениха сериозната концертната дейност, с хейт и полемика по въпроса с Камелия, която единствена им зададе неудобните въппоси?

Link to comment
Сподели в други сайтове

....но е факт че хората вече не ходят толкова по концерти и го има пренасищането. Предпочитат да си отидат на някой клуб и там да си слушат песните.

 

Това изобщо не е вярно, хората се скъсват да ходят по концерти, няма един провален концерт на рокаджиите, няма един несъстоял се на Ритон например. Дори естрадните май за втора поредна година ходят на турне из българските градове. Тиесто-миесто, Армин, всичките тези диджеи си продават билетите като пичове.

Гърци и сърби като дойдат - пак пълнят.

Явно Пайнер изгубиха интереса на хората към тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

The voice и Кока-кола като направиха турне да не би да са по-добре и да имат повече хитове? Не мисля. Имат си само един Криско, при който наистина има голямо избухване. Сигурна съм, че дори на пайнерките ще им се получи 100 пъти по-добре, но е факт че хората вече не ходят толкова по концерти и го има пренасищането. Предпочитат да си отидат на някой клуб и там да си слушат песните. Въпреки че за мен емоцията от един концерт е много по-голяма и не може да се сравни, но за жалост вече ги няма и песните от едно време...

Определено има повече интерес към попа в последните години. Deep zone, Ice cream, Михаела Филева, Михаела Маринова, Атанас Колев, Мария Илиева, Пламен и Иво, Павел и Венци, Вензи, Графа, Сантра, Били Хлапето. Тази година има песни като "Не ти ли стига", "Да избягаме", "Кво не чу", "Нищо не е случайно", "Една на милион". А Монте мюзик са номер 1. Много по-качествени и разнообразни песни правят от чалгаджиите и по-големи хитове.

И пренасищането е по-скоро от клубовете. Концертна дейност като едно време няма.

Няколко имена в България могат да си позволят самостоятелни концерти и поне те правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Едно време, когато в тази компания имаше големи звезди и истински мегахитове, турнетата тръгваха през август във Видин. На днешната дата, 11 август керванът бе стигнал някъде между Русе и Шумен, а Варна и всичките почиващи българи по морето бяха в очакване, на торнадото. Какво нещо е живота? От онези времена в Пайнер липсва, само 1 от онези 4-5 водещи изпълнители, които носеха на гърба си бардака от 70 натегачи, които правеха целия имидж на Пайнер и които вдигаха стадионите, за да се похвали после Митака, че заслуга за това има неговата далновидност и прозорливост, а не личните качества, на не повече от 4-5, от водещи изпълнители в компанията. Как ли се чувстват троловете около чалгата, през лято 2016-то, когато в Пайнер са прехвалени.... да не казвам какви..... като Деса и Емануела, набедени за супер звезди, барабар с някакви нови келеши, като Фики, Галин и кой ли още не с милиони и милиарди в сайтове, за видеосподеляне, че тези същите със своят измислен медиен успех, не могат да накарат Митко Пайнера да извади едни пари и да направи турне за хората? И не значили този "пайнерски" страх, че сем. Димитрови не вярват в Деса, Емануела, Фики и Галин така, както вярваха едно време в... единствената "отсъстваща"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митака уж няма възможност, а взима по 50 и повече процента от хонорара на изпълнителите, малко са изключенията.. но се очакваше да няма турне, те зала едвам за наградите намериха, камоли турне да правят :mf_surrender:

 

Дано поне с концерта за годишнината края на годината е оправят...

Редактирано от Gadinata
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време, когато в тази компания имаше големи звезди и истински мегахитове, турнетата тръгваха през август във Видин. На днешната дата, 11 август керванът бе стигнал някъде между Русе и Шумен, а Варна и всичките почиващи българи по морето бяха в очакване, на торнадото. Какво нещо е живота? От онези времена в Пайнер липсва, само 1 от онези 4-5 водещи изпълнители, които носеха на гърба си бардака от 70 натегачи, които правеха целия имидж на Пайнер и които вдигаха стадионите, за да се похвали после Митака, че заслуга за това има неговата далновидност и прозорливост, а не личните качества, на не повече от 4-5, от водещи изпълнители в компанията. Как ли се чувстват троловете около чалгата, през лято 2016-то, когато в Пайнер са прехвалени.... да не казвам какви..... като Деса и Емануела, набедени за супер звезди, барабар с някакви нови келеши, като Фики, Галин и кой ли още не с милиони и милиарди в сайтове, за видеосподеляне, че тези същите със своят измислен медиен успех, не могат да накарат Митко Пайнера да извади едни пари и да направи турне за хората? И не значили този "пайнерски" страх, че сем. Димитрови не вярват в Деса, Емануела, Фики и Галин така, както вярваха едно време в... единствената "отсъстваща"?

 

Хайде да не извъртаме нещата отново в полза на Камелия... и как едва ли не ЗАРАДИ нейното напускане всичко пропадало, а не СЛЕД него, ако ме разбираш какво имам предвид.

Много добре знаеш, че турнето като идея беше създадено за Глория и след това пригодено за 8 изпълнителки. Да, Камелия беше една от най-големите звезди там.

И нека не слагаме Десислава под един знаменател с Емануела, Фики и Галин, нелепо е. Колкото и трески за дялане да има, тя Е една от най-големите звезди в този жанр.

Проблемът с липсата на турне и изобщо на концертна дейност не е свързан с Камелия. Тя самата никога не се осмели да направи нещо самостоятелно.

Проблемът е цялостен и е свързан с липсата на концертна култура в младите българи, които да извадят 10 лв и да отидат на платено мероприятие. Но естествено това е по вина изцяло на фирмата, която реши да събира циганските махали на вход свободен и спря да създава музика, годна за изпълнение на стадион.

С една дума - върнаха чалгата в кръчмите, откъдето някои изпълнители я вадеха години наред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се въздържа от коментари относно на някои хора абсурдните им постове, но няма как заради 1 човек да няма турне.

Турне няма защото няма кой да спонсорира, дори на Пеевската Лафка финансите 2014 г. стигнаха за 5 града, какво остава за някоя друга фирма да спонсорира такова нещо. Не се прави с 2 лв. Стадиони , площади и дори плажове ще се пълнят , ако ще и Юнона и Милица да пеят, просто сме температементен народ и обичаме такива събития, много хубаво си го каза една ромка преди години в интервю за жълто предаване на Вулева "няма значение плейбек, плейбой, Глория ли е, Мария ли е, музика да има".

 

Въпроса е доколко вече е безопасно да се събират толкова народ на едно място и да се правят такива нещо, аз бих подходил леко със страх...

Психичноболните теоризиращи същества са нвсякъде и като нищо може да на Карлос песента "бомба,бомба тука ще гръмне" да стане реалност...

 

Но предполагам най-вече проблема е финансов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...