Jump to content



Защо няма турне 2016?


Защо няма турне и тази година?  

101 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 111
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

13934587_970295943079221_2310726381490777273_n.jpg

 

Ето ви турне 2016! :D

 

 

Фокси, искам да заснемеш целия концерт на Ивана ако е възможно. Много ме е яд, че пак ще я изпусна.

 

За съжаление няма как. Тази година разни началници ме прекараха, за морето. Вместо, на 26-ти да съм си във Видин, тогава ми започва смяната в Несебър. Пропускам целия панаир без изключение. Но пък като гледам, като махнем Кали и "касъмовките", програмата е супер. Само доказани имена, а не камерс-певачки, на които само се пулят хората, без 50-100 деца най-отпред. Явно Ненчо Касъмов е взел панаира за няколко години, щом нямаше никакви обяви в сайта на общината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно 10 години разлика...Най-големите звезди, най-големия купон, най-слушаната музика...днес...както някой добре отбеляза..след 3ч. в чалготеката и до там.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=X8LNSZZr9eU

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все някой ден ще има такова събитие, а най - хубавото е, че няма да видим никога повече някои.. :3fdb8960598fa63e:

 

Къде ти е турнето бре? :scratch: Нали лаеше цяла година, че Деса ще пее на него? Къде е беееееееееееееееееееее..... ? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, успокой се не се нерви.. знам, че не можеш да преживееш, че Деса извади хит, а пък твоята пусна и мина и замина....знам, че те боли, но това са фактите. Деса ще пее, много мероприятия предстоят от Пайнер, в които Деса ще е там, а твоята ще си седи у Чипровци и ще си гризе ноктите. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление няма как. Тази година разни началници ме прекараха, за морето. Вместо, на 26-ти да съм си във Видин, тогава ми започва смяната в Несебър. Пропускам целия панаир без изключение. Но пък като гледам, като махнем Кали и "касъмовките", програмата е супер. Само доказани имена, а не камерс-певачки, на които само се пулят хората, без 50-100 деца най-отпред. Явно Ненчо Касъмов е взел панаира за няколко години, щом нямаше никакви обяви в сайта на общината.

 

И аз го пропускам, само последния ден ще успея да отида. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, успокой се не се нерви.. знам, че не можеш да преживееш, че Деса извади хит, а пък твоята пусна и мина и замина....знам, че те боли, но това са фактите. Деса ще пее, много мероприятия предстоят от Пайнер, в които Деса ще е там, а твоята ще си седи у Чипровци и ще си гризе ноктите. :3fdb8960598fa63e:

 

Объркал си темата, където да спамиш. Тя е за НЕСЪЩЕСТВУВАЩОТО тази година пайнерско турне. Няма го бре, няма го. Това е положението. Иначе, ако Деса и още няколко набедени за звезди кифли, известни в последните години най-вече с медийните си издънки, несполучливи връзки и такива, които просто избиват стари комплекси имаха здрави хитове, то разбира се, че сем. Димитрови щяха да направят някакво минатюрно (като през 2014-та) турненце, за да ги видят хората. Но, щом той, който уж много разбира от чалга и от шоубизнес не го направи значи, че 2016-та година е един голям провал.

 

Не случайно няколко от певачките започнаха да си правят деца. Нищо няма да загубят, ако отсъстват от сцена в такава мижава година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

13934587_970295943079221_2310726381490777273_n.jpg

 

Ето ви турне 2016! :D

 

 

Ейй чудесно, като изключим недоразуменията от Ара + Гъмзата и Димова, все големи имена са поканили. Рядкост е в днешно време подобна концертна програма с толкова известни изпълнители, поохарчила се е общината май.. :) :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е чудно що някой от коментиращите не погледне най-важната част от турнето, а само спорите заради кой нямало турне. Най-смешното е да се твърди, че заради един изпълнител нещо го няма.

 

Няма го заради финансите и липсата на рекламодатели, получи се така, че фирмите не искат дори да ги свържат с фолка. Единствено Пеевски, но и той извади за 5 града. Никоя друга фирма не иска да я сложат до логото на фолк турне, предполагам, защото курвите, прсотитутките , алкохола и хапчетата са по-кулурни и време да се направи жалко подобие на турне някакви нереализирани поп треторазрядници се намира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е чудно що някой от коментиращите не погледне най-важната част от турнето, а само спорите заради кой нямало турне. Най-смешното е да се твърди, че заради един изпълнител нещо го няма.

 

Знаеш ли какво се сетих, като ти чета поста? Някъде преди година и нещо, с 11 години закъснение, целокупната чалгарска общност разбра, че "Турне'2004" нямаше да го има, ако Митко Пайнера и жена му Марийка Димитрова, не бяха отишли да се молят на същият изпълнител, да участва в турнето, защото това било условието на спонсора М-TEL. Днес всички от онова турне са големи звезди и тук ги въздигате до небесата, Но преди 12 години никой не ги е броял за живи, с изключение на Глория, щом спонсора е казал на дъртият пенсионер... "Или осигуряваш Камелия, или няма пари"!

 

Мина годита и нещо от времето, когато Кама го каза и никой не я опроверга. Никой не я обвини в лъжа и никой не се опита дори да говори, за тази брутално компрометираща за Пайнер подигравка от "чипровският" стан. Сега какво да си мислят хората, като от Пайнер последва гробно вълчание? Май ще се окаже, че през всичките години едно са ни говорели, а съвсем друга е била реалността.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...