Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, Фокси всички го хвалят и му се радват. :3fdb8960598fa63e:

 

Ясно, значи системата е същата, като миналата година. Дават на чалгата един рунд, за да не мрънкат и после бавно си избутват фаворита.

 

Целта е ясна - да се покаже и набие на хората в главите, че артистите и поп музикантите са таланти, а чалгарите просто позьори за рейтинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно, значи системата е същата, като миналата година. Дават на чалгата един рунд, за да не мрънкат и после бавно си избутват фаворита.

 

Целта е ясна - да се покаже и набие на хората в главите, че артистите и поп музикантите са таланти, а чалгарите просто позьори за рейтинг.

 

 

Е бяха похвалили и Преслава снощи.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато снощи Преслава не се представи добре. А Фънки много очеизвадно взе да я бута. Аман от лицемерие.

Най-ощетявана е Джули - винаги се старае, справя се на ниво, а е все по дъното на таблицата. С последното си изпълнение заслужаваше да спечели.

 

 

За следващата седмица залагам на Поли.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джули определено НЕ беше най-добрата, поне откъм пеене.Генова хич не ми е симпатична, особено след тъпата реплика "Тате, прости ми!", но се представи най-добре.Преслава е потрес като цяло.

 

Аз съм за Прея, като че ли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В лицето пак си е тя, там почти никога не успяват да я докарат... :1000 (29): Останалата част от визията е супер, и пеенето също не беше зле, макар и да нямаше нищо общо с Гага.:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми как изпълни песента, в смисъл добро беше изпълнението, макар приликите вокално да не бяха достатъчно, усетих такива на някои места, визуално изглеждаше яко, напомня, но пак може още, нямаше особено танци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава си пее като Преслава, никакъв напън да докара тембъра на човека, който имитира. Не ми хареса.

Поне този път Фънки беше обективен за разлика от настъпаната мишка Хилда.

 

И моля без чат/спам.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично съм обиден от имитацията на Преслава. Фънки ми е неприятен, но беше прав. "Заспала краставица" я определя на 100%. Обърка текста на толкова места и през повечето време се въртеше на стола. Гага седнала няма да я видиш освен ако не свири на пиано.

3 точки са ѝ много. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Прея не ми хареса, много груб глас, нищо общо с иначе нежната песен. Стори ми се, че и пя на много по-ниска тоналност от оригинала.

Тя в началото нещо се опита да докара някаква тоналност като на Тони Бракстън, но почти нищо не се чуваше и явно затова после реши да си го продължи с по-близък до нейния глас. :D Като цяло обаче представянето й ми допадна- визуално я бяха докарали, пък и пеенето не беше зле. Иначе тя според мен е от подценяваните участници, мисля че почти винаги се справя като за ТОП 5.

Геро пак разбива!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...