Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

И от кое точно те е срам? Ама да хвалиш мангали и турци не те е срам. Айде без псевдо морал.

 

Принципно говоря. Не гледам такива предавания и не ме интересуват, но не бих подкрепил някого, когото не харесвам, за да подкрепя дадено съсловие. Мисли малко. Изясни си понятието псевдоморал.

А като говориш за мангали, и Преслава е мангалка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Дали кармата ще и се върне тъпкано на Пресли 5 дни след наградите?

 

Дали съдбата ще и го стовари на главата на куп за всичките години?

 

То като човек не знае кога да спре....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали кармата ще и се върне тъпкано на Пресли 5 дни след наградите?

 

Дали съдбата ще и го стовари на главата на куп за всичките години?

 

То като човек не знае кога да спре....

 

Аз не разбирам защо някои я спрягат за следващата Певица заради участието й в този формат. Той не продължава ли 1-2 месеца? До следващата пролет ще се е забравило участието й и ще измисли още сто неща, за да поддържа внимание. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен логиката да подкрепям Преслава, само защото представлява чалгата, е тъпа. Но това е вечен спор - винаги е имало хора, които ме карат да подкрепям Левски като играел в евротурнирите, щото били българи. Никога няма да се случи, вчера съм ги псувал, днес ще ги подкрепям, как да стане? :D С Преслава сега същата работа, ако беше преди 3-4 години това участие със сигурност щях да я подкрепям, но в момента ми е антипатична и не я приемам за олицетворение на чалгата. Напротив, искам да й скастрят крилцата и да мисли вече по-добре през февруари месец какво спазарява (ако изобщо тоя цирк продължи и занапред).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава се представи доста добре, чак ми беше прекалено неузнаваема - затова се радвам, че другия път ще имитира жена. Жалко за ниските оценки, които получи от журито, но нали е поп-фолк певица, трябва да я унижават. :mf_surrender:

 

Азис защо не го унижаваха?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава се справи много добре с имитацията на гласа, не ми хареса обаче, че преигра със сценичното поведение, прекалено кокетна ми идваше. С ръкомахането на ръцете беше себе си. :3fdb8960598fa63e:

 

Искам да и се падне Лили Иванова. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Преса е боклук, много слаба като участник. Абсолютна липса на артистичност, ако й бяха дали интриги да прави, щеше да ги смачка, но нещо креативно... не е за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами и аз мога най - искрено да кажа, че Преслава се представи най - лошо. Била й трудна задачата .. ами на кого му е лесно? Преслава винаги е била една от най - скучните певици, на концерти винаги излиза, изпява си песента клатушкайки се и си заминава, шоу никога не е правила. Същото е и с клиповете, ако беше толкова артистична за 10 години щеше да го покаже. Още помня колко нелепа и изкуствена беше в "Столичани в повече", когато я бяха поканили преди няколко години. И сега към предаването, както беше писал някой мисля, че се отнася несериозно и разчита единствено на фенчетата й да я подкрепят, вчера съвсем заслужено беше останала на последно място, а зрителите й дадоха прекалено висока оценка. За нея не беше важно да се опита да влезе в кожата на Фреди поне за 3 минути, а по - важно ѝ беше да си покаже космите под мишниците 50 пъти и да натъртва на тях като че ли имат огромно значение за представянето ѝ. Да не говорим, че беше и ужасно грозна, пеенето също не го докара. Наистина може да съжалява, че е влязла ако така продължава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-забавно ми беше, как Преслава не успя да влезе в образ и няколко пъти пищеше на микрофона, както обича да прави на своите участия. :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не случайно нейното видео е най-гледано.... :whistling:

 

Азис беше много мачкан в предаването и честно казано не знам как се навиват да участват в предаване в което дебелата и злобна свиня Фъни е жури, а ония арменец или какъвто е там продуцент...Та тея са си типични комуняги и мразят до болка чалгата, нищо, че опират до нея за да има някакъв рейтинг поне.

Преслава е силна като певица и глас, но никога не е била особено артистична, изобщо не е за нея това предаване, според мене. Всичко заради хонорара, то всички са така.

 

И все пак смятам, че се справи много добре..Почти докара гласа му, той е много труден Фреди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че се беше постарала - не знам каква част от декора и цялостната концепция е била по нейно настояване, но тя за клип или концерт никога не е влагала толкова старание.

Пеенето не й се получи - гласът й е измъчен, издрезгавял, дори беше фалшива на моменти. Влизането в образ изисква интелект - а Преслава очевидно няма такъв - показването на "мускули" и косми е пределът на нейната артистична способност.

 

И все пак не заслужи последно място - Орлин беше по-зле, онези, на които дори имената не им знам, също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава как се излага, ужас. Заслужава си го да й се подиграват, дано още повече пропада.

Тя без това стана и резила на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...