Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Фънки: Давам 4 точки на Джулия, защото за разлика от Преслава тя поне изпя песента вярно. :D

 

Последна милата, това да не е Митко Пайнера, усещам, че скоро ще съжалява защо е влязла. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз го познах само по гласа. :D

Аз дори и по гласа не го познах... :D

Този пък Фънки може ли да е по-предвидим... 3 точки за Преслава... Трябваше да даде поне 7-8, тя си беше доста добре

Link to comment
Сподели в други сайтове

3т. - Преслава.

 

Говорете ми колко е обективен Фънки :3fdb8960598fa63e:

Още през 2008 г. се заяждаше с Преслава за чалгата, тя тогава гостуваше в Мюзик Айдъл и той я подкачаше :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фънки: Давам 4 точки на Джулия, защото за разлика от Преслава тя поне изпя песента вярно. :D

И дават Преда бясна хахха

 

Нека,нека малко да е призимят,за да се надъха дано

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преслава ще й е трудно..Азис многоо хейт отнесе, но позитивите и парите по-късно си заслужават.. :1000 (29):

 

А и такива като Фънки и ония на Нети не очаквайте нищо хубаво...Тези хора мразят до болка чалгата и всичко свързано с нея. Азис беше мачкан всеки път, но явно хонорарите са големи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това въобще не ми харесва. Преслава съвсем не ми е любимка, но чак пък на последно място... :helpsmilie: Сега ще е много забавно ако публиката я е класирала на първо... :roll1:

Евала поне за Прея и Калин, че заслужено са на челните позиции!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи от представянията, Азис и от журито е получавал много високи оценки.

 

Като цяло беше мачкан от дърти комуняги и естрададжии и Преслава ще е така..Но ще търпиии, парите са големи!

Но Фреди наистина е много труден образ, особено пък за жена, нещо ужасно..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен обрат в коментарите във фейсбук - действително имаше много по-зле от Преслава.. ужас! Да напуска!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава за пръв път на дъното на нещо. Сигурно ще се срине. Сега ще е голямо шоу да има най-много гласове от хората. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

По-скоро ще се нахъса. Тя не си оставя туко-така магарето в калта. :1000 (29):

Да видим и зрителите как са гласували, но според мен са подкрепили Калин или Прея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фънки: Давам 4 точки на Джулия, защото за разлика от Преслава тя поне изпя песента вярно. :D

 

Последна милата, това да не е Митко Пайнера, усещам, че скоро ще съжалява защо е влязла. :D

Не е вярно, каза давам 4 точки на Джулия, защото пя вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...