Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Ми айде да свалим всички, включително и черните. Не казвам, че 7000 от 12000 е велик резултат, но все пак не е и 7000 от 17000 както ти казваш, нито зала 1 е 5000, както други казват в съпоставките си. Гледам да балансирам и двете страни, щото както едната говори за по-голям успех от реалния, така другата за по-голям неуспех от реалния.

Не ме интересуват други зали . Това е полу-празна зала , капацитета и побира два пъти повече . А ако нямаше подаряванки на билети , щахте да сте още по малко , не се ли замисляш , че за да ги подаряват значи не вървят продажбите им . А относно Залата , склонен съм да вярвам на данните на Слави , където казаха че са събрали 17 000 ,дори и да не са толкова и 15 000 да са и 12 000 в най-лошия случай , пак идва по-малко от половината !!

Защо нямаха концерт в Пловдив ?

Защо нямаха концерт в Стара Загора (чалга) ?

Защо концерта им в Русе събра около 1000 души , това беше тотален провал ?

Защо концерта и. в Арена е на полу-празна зала ???

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не ме интересуват други зали . Това е полу-празна зала , капацитета и побира два пъти повече . А ако нямаше подаряванки на билети , щахте да сте още по малко , не се ли замисляш , че за да ги подаряват значи не вървят продажбите им . А относно Залата , склонен съм да вярвам на данните на Слави , където казаха че са събрали 17 000 ,дори и да не са толкова и 15 000 да са и 12 000 в най-лошия случай , пак идва по-малко от половината !!

Защо нямаха концерт в Пловдив ?

Защо нямаха концерт в Стара Загора (чалга) ?

Защо концерта им в Русе събра около 1000 души , това беше тотален провал ?

Защо концерта и. в Арена е на полу-празна зала ???

 

Абе кво ми ги задаваш тия въпроси, да не съм ти ИНП, къде си ме видял да твърдя, че положението в "Пайнер" е блестящо. Просто искам да не се играе с цифрите, щото тук минус 1000, там плюс няколко хиляди, и от близо 60% пълно, където горе-долу е истината, ги направихте на между 30 и 40%. Какво сте ми заговорили за розови очила, пайнерски тролове и не знам си какво, против манипулацията на истината съм и в двете посоки, това е, в случая с цифрите. По какъв начин да го напиша друг.

 

Don't play with numbers

Ne jouez pas avec les chiffres

不要用數字玩

 

А за албума още не съм решил какво точно ми е мнението. :1000 (29): От една страна, има някаква логика в това решение, от друга, става въпрос за "Албум НА ГОДИНАТА", което си е за цялата година, не знам. Важното при всички положения е да има стабилни критерии и съответно по тях изпълнителят да решава кога какво да пуска, ако иска да се бори за някоя награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зарадии симпатии към "Пайнер", винаги съм бил против политиката им да си нагаждат критериите към които искат да направят победители. Просто специално за това решение така ми се струва, представи си, че си изпълнител и нямаш възможност да си пуснеш албума преди есента, а той въпреки че продава през първите си месеци повече отколкото другите през първите си месеци, не може да ги мине цялостно, щото са пуснати през януари примерно. Не знам де, размишлявам просто, кво ме нападаш.

Нападам само посоката, в която мислиш. Дрязня се, че напоследък забелязвам някакво постоянно оправдаване решенията на Митьо П, след като всички знаем, че в тях никога обективността не е бил водещ елемент.

Нищо лично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера направо ви промива мозаците, след като такива безумия ги смятате за не толкова лоши решения. :mf_surrender:

 

:1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

 

 

Не ме интересуват други зали . Това е полу-празна зала , капацитета и побира два пъти повече . А ако нямаше подаряванки на билети , щахте да сте още по малко , не се ли замисляш , че за да ги подаряват значи не вървят продажбите им . А относно Залата , склонен съм да вярвам на данните на Слави , където казаха че са събрали 17 000 ,дори и да не са толкова и 15 000 да са и 12 000 в най-лошия случай , пак идва по-малко от половината !!

Защо нямаха концерт в Пловдив ?

Защо нямаха концерт в Стара Загора (чалга) ?

Защо концерта им в Русе събра около 1000 души , това беше тотален провал ?

Защо концерта и. в Арена е на полу-празна зала ???

 

Слави не е казал, че е продал 17 000 билета, той е продал 17 000 билета и ги е отчел пред НАП.

В Пловдив концерт нямаше, защото Бойко Борисов се срамува от чалгарското си минало, короновано с връчването на Мегазвазда на Ивана в НДК.

В Русе имаше 300, а не 1000 души, колкото написаха Пайнер и на снимките ми личи.

Арена армеец не се напълни просто, защото нашата чалга няма публиката от преди 10 години, а причината е липса на истински хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нападам само посоката, в която мислиш. Дрязня се, че напоследък забелязвам някакво постоянно оправдаване решенията на Митьо П, след като всички знаем, че в тях никога обективността не е бил водещ елемент.

Нищо лично.

 

О, решението няма как да е продиктувано от обективност, както обикновено, си нагаждат критериите към предварително избраните победители. Не съм коментирал с цел оправдание, просто намерих някаква логика в критерия сам по себе си, въпреки че както написах в горния, става въпрос за албума на годината, а годината е 12 месеца.

 

Най-правилното е критериите да са стабилни и по тях изпълнителят да решава какво да прави, ако иска награда. Щото критерият от цялостни продажби стана за изпипан проект и с фенско гласуване, сега пък продажби, ама за месец. Аз ако съм певец и си знам, че критерият е цялостни продажби и няма мърдане от него, ако не мога рано да го пусна албума, по-скоро бих изчакал за следващата, ако ми е толкова важна наградата. Ако е някой от другите два, няма да ме бърка толкова, ще гледам да си го направя максимално добре, че нали да е изпипан, и мога и декември да го пусна. :mf_surrender: Ама те се сменят постоянно :1000 (29): , което и на самите изпълнители сигурно им е омръзнало. Освен на тези, в чиято полза работи това де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе кво ми ги задаваш тия въпроси, да не съм ти ИНП, къде си ме видял да твърдя, че положението в "Пайнер" е блестящо. Просто искам да не се играе с цифрите, щото тук минус 1000, там плюс няколко хиляди, и от близо 60% пълно, където горе-долу е истината, ги направихте на между 30 и 40%. Какво сте ми заговорили за розови очила, пайнерски тролове и не знам си какво, против манипулацията на истината съм и в двете посоки, това е, в случая с цифрите. По какъв начин да го напиша друг.

 

Don't play with numbers

Ne jouez pas avec les chiffres

不要用數字玩

 

А за албума още не съм решил какво точно ми е мнението. :1000 (29): От една страна, има някаква логика в това решение, от друга, става въпрос за "Албум НА ГОДИНАТА", което си е за цялата година, не знам. Важното при всички положения е да има стабилни критерии и съответно по тях изпълнителят да решава кога какво да пуска, ако иска да се бори за някоя награда.

Ама по-спокойно само . А ти лично как разбра колко е капацитета на залата ? Като ги преброи на око ли ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама по-спокойно само . А ти лично как разбра колко е капацитета на залата ? Като ги преброи на око ли ?

 

Ми нещо подобно. Исках да разбера точно колко са и от Евентим като се продават за някой концерт, има интерактивна схема, с която нали си избираш местата. И оттам се вижда кой сектор с колко реда е и колко места на ред. Умножаваме местата по броя на редовете и получаваме сектора. Събираме всички сектори и айде, седящите са готови. За правостоящите не мога да преценя баш, ама чак пък 7000 да могат да са, не ми се струва възможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само направи разлика между двата концерта . Тука виждам 3 пъти повече хора .

А на Планетения , където и да погледна все празни места .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също съм съгласен с новото правило за албумите. Те досега са казвали "най-продаван", но не са уточнявали какво значи това - най-много продадени бройки между 1 януари и 31 декември? Най-много бройки средно на месец (за да се вземе предвид кога е издаден)? Дано да си задържат това правило и за в бъдеще.

 

Иначе за мен двете награди ще отидат при Глория и Ивана, макар че не знам Иваниния защо го броят народен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак сте изсипвали жлъч и злоба двата злобара... :lol: :1000:

Аз съм го казал по повод концерта в Арена НЕ СПОРЯ!! Достатъчно любителски клипчета има, достатъчно официални такива. Достатъчно свидетелски разказа, всичко беше покрито с моите очаквания! Толкова! На всички е ясно, че концерта беше повече от добър и се надявам да не е прецедент, а да се прави всяка година!

 

Слави е съвсем друга институция и не е никаква конкуренция на Пайнер, напротив винаги е бил партньор на чичо Митко! Той смесва патриотизъм, политика, музика, разни стилове, няма нищо общо с Пайнер. Изобщо няма да се спирам на това.

 

Естествено, че нещата са различни от турнетата през 2004-6, за по-ТЪПИТЕ напомням, че от 2008 започна ЯКА финансова криза, която удари всички фирми,сектори и ПОТРЕБИТЕЛИ! Всичко се промени, а само чалгата успя да оцелее и то само Пайнер.

 

Докато цяла България говори за Фики, докато цяла България пее "Хабиби" и "чалга пеперудки" тая музика НЕМА МЪРДАНЕ, БРАТКО! ;)

 

И в Пайнер най-накрая се задават сериозни промени от миналата година, радвам се, че почнаха да се раздвижват. 2014 беше една от най-силните в последните 5-6 години. 2015 започна вяло и след средата на годината яко се разфучаха. 2016 ще е адски силна година за Пайнер на 100%! Още повече, че смазаха всякаква конкуренция и изхвърлиха доста боклук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са изхвърлили всичкия боклук , щом още си хабиш времето да ни обясняваш .

На всякъде ги пръснаха от подигравки за провалите им тая година . Явно живееш в собствен свят , светът на "империята на пайнера "

Link to comment
Сподели в други сайтове

На живо ще излъчват ли?

Според мен не. Никъде не пише, че ще се излъчва от 19:00ч. по трите телевизии с марката "Планета", както казват по принцип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен не. Никъде не пише, че ще се излъчва от 19:00ч. по трите телевизии с марката "Планета", както казват по принцип.

Някакъв в събието в фейса каза че Галин му бил потвърдил че ще ги излъчват а и не виждам защо не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От всички номинирани за песен, според мен наградата трябва да е за Анелия.

Незнам за Анелия , но със сигурност Музикален Идол (жени и мъже) и Певец и Певица на годината ще се разпределят между Преслава , Галена , Фики и Галин .... така и трябва де!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И къде продават билети за наградите, ако не е тайна? :mf_surrender:

 

В мрежата на "Eventim" и май някви супермаркети и бензиностанции имаше, не помня, има новина в сайта им.

 

Аз не бих отишъл, тия пари ако бих ги дал за тях, ще е за концерт като концерт, в който да съм в публиката, не да съм около тях, докато плюскат и пият с придворните си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...