Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

[/b]Брат, единственият такъв тук мишкар си ти. Пратен от най - долната фирма в България да соли по хората които я плюят. За разлика от теб повечето тук сме били на концерта в "Арена" за който ти и мензиса си продаде да защитаваш.

 

Какво видя ти в Арена, нищо, точно коментираш "на живо", нито беше там, нито си видял нещо. Толкова струват думите ти, колкото употребявана дамска превръзка.

 

Б`аси, с 5 изречения направи на кайма, "пайнерската" пропагандна маша. :1000 (33): Досега, в продължение на година и половина, пратеникът на чичо Митко в Рамания се криеше, зад хейт по "чиправската". Но вече няма как да го прави, след като и тя и цялата стара генерация се дръпнаха и оставиха светлините да осветят това, което остана зад фасадата на Пайнер. И то никак не се хареса нито на моята генерация почитатели на тази музика, нито на твоята, нито на най-новата, която ще върви с Фики, Галин, Теди Александрова и Роксана. Задобрели сте, ей! След такива 5 излечения е неизбеждо да отскоча до профила ти и да отбележа един стимулиращ +

 

:1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Мишката пратена от пайнера е ясна , като бял ден . Не може на провала на годината - зала с 15 000 души , да напълни 6 , от които поне - 1000 с покани . После като ощипана девойка идва и се обяснява че това е връх за чалгата . А публиката и тея дето се мъкнат по концертите (по голямата част) са от най-долната прослойка . За справка - Весо фена и компания , пък нека били 20 годишни :Д Явно за мишката няма значение каква е публиката , просто трябва да е около 20 годишна . Нормално за платена мишка .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само тези от Вас, които се сдобият с билети за Годишните музикални награди на телевизия “Планета” за 2015 година, ще могат да проследят цялата VIP церемония. Музикалната медия няма да излъчва спектакъла на живо, затова единственият сигурен начин да не пропуснете нищо от най-очакваното музикално събитие, е да присъствате в Зала EFE - Hotel Marinela в София на 2 март. Билети може да закупите онлайн в мрежата на Eventim.bg, както и на касите на хипермаркети “Пикадили”, бензиностанции “OMW”, центрове “Orange” и “Office 1”, както и във верига магазини “Техномаркет”.

Официалният дрес код е задължителен за всички гости на VIP церемонията, а внасянето на плакати и транспаранти е забранено.

 

Мамицата им.............. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За концерт ок, ама за наградите... и без тва ще са под формата на нещо, близко до частно фирмено парти, трябва да се излъчат, то така се обезсмисля каквото и да е. НЯМА СМИСЪЛ. Особено под тази форма на провеждане изпълненията губят значение, сложени до това кой какво ще вземе, а тръпката за това е да се гледа в реално време.

 

Нямам думи, страхотни решения. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ми купите хубав костюм и ми платите билета ще ви излъчвам на живо с тела наградите :1000 (29):

 

Ако си без костюм, а само с панталон и риза, сигурно също ще те пуснат.

 

Но аз предлагам да пратим Фокси. :1000 (29): Заслужават си го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само тези от Вас, които се сдобият с билети за Годишните музикални награди на телевизия ”Планета” за 2015 година, ще могат да проследят цялата VIP церемония. Музикалната медия няма да излъчва спектакъла на живо, затова единственият сигурен начин да не пропуснете нищо от най-очакваното музикално събитие, е да присъствате в Зала EFE - Hotel Marinela в София на 2 март. Билети може да закупите онлайн в мрежата на Eventim.bg, както и на касите на хипермаркети ”Пикадили”, бензиностанции ”OMW”, центрове ”Orange” и ”Office 1”, както и във верига магазини ”Техномаркет”.

Официалният дрес код е задължителен за всички гости на VIP церемонията, а внасянето на плакати и транспаранти е забранено.

 

Мамицата им.............. :mf_surrender:

:1000 (10): Така или иначе не бих си купил билет за цирка им - най-вероятно Сигнал Точка Бе Ге ще ни уведомяват кой какво е взел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само тези от Вас, които се сдобият с билети за Годишните музикални награди на телевизия “Планета” за 2015 година, ще могат да проследят цялата VIP церемония. Музикалната медия няма да излъчва спектакъла на живо, затова единственият сигурен начин да не пропуснете нищо от най-очакваното музикално събитие, е да присъствате в Зала EFE - Hotel Marinela в София на 2 март. Билети може да закупите онлайн в мрежата на Eventim.bg, както и на касите на хипермаркети “Пикадили”, бензиностанции “OMW”, центрове “Orange” и “Office 1”, както и във верига магазини “Техномаркет”.

Официалният дрес код е задължителен за всички гости на VIP церемонията, а внасянето на плакати и транспаранти е забранено.

 

Мамицата им.............. :mf_surrender:

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Тъпунгери!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да направим една петиция в change.org да ги излъчат и да я разпорстраним. Едва ли ще помогне, но все пак. Сигурен съм че много хора ще се подпишат.

Съмнявам се, че ще има ефект - просто явно са решили да спечелят колкото се може повече от билети. А и най-вероятно церемонията ще бъде заснета, но ще я излъчат по-късно - не е като да не я видим въобще.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнявам се, че ще има ефект - просто явно са решили да спечелят колкото се може повече от билети. А и най-вероятно церемонията ще бъде заснета, но ще я излъчат по-късно - не е като да не я видим въобще.

Няма я тръпката. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официалният дрес код е задължителен за всички гости на VIP церемонията, а внасянето на плакати и транспаранти е забранено.

 

Мамицата им.............. :mf_surrender:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Официален дрес-код за бал на компания от Димитровград? Това ще рече, че всички трябва да се облекат с конфекция от Димитровградският пазар. :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама каква е тази простотия? Това си е чисто изнудване. :mf_surrender: Айде билета да беше 10 лева - и да излъчват, пак ще има хора, които ще си купят, но при 30 лева билет на повечето ще им е през оная работа, че няма да го излъчват, че да тръгнат да си купуват билети. Освен това с т.нар. "бутикова" форма на церемонията, няма да я има тръпката и няма да се чува гласа на публиката, било то и да освиркат някой.

 

Тъпото е, че на записите, които ще пуснат по-късно, всичко ще изглежда много скопено и лишено от емоция. Ето ви примера с концерта в Арена - прецакаха го на записите, на живо беше по-голяма емоцията определено.

 

Да се оправят всъщност, все тая. Никога не е имало толкова предвидими победители така или иначе и те сами си го направиха да е така, разделяйки Певец и Певица на Идоли.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами така е правилно за бизнеса. Всичките концерти, близост с публиката, я направиха неебателна. Не знам дали това им е логиката, но аз такава намирам. Като цяло е кофти за 100 души в Рамания, но те наистина гонят друг таргет.

 

Така или иначе, факт е, че нещата не изглеждат добре. И пак ще бъде за всекиго по нещо. От 2-3 национални медии ще снимат и така.

 

А INP отдавна си личи, че е пратеник. Аз даже преди няколко месеца го питах на ЛС каква му е играта. Още тогава знаех, че не му е чиста работата. А Фокса да не дудне много, щото той пък е 100 процентов лизач на Кама... Доказан във времето при това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами така е правилно за бизнеса. Всичките концерти, близост с публиката, я направиха неебателна. Не знам дали това им е логиката, но аз такава намирам. Като цяло е кофти за 100 души в Рамания, но те наистина гонят друг таргет.

 

Така или иначе, факт е, че нещата не изглеждат добре. И пак ще бъде за всекиго по нещо. От 2-3 национални медии ще снимат и така.

Какъв таргет гонят в случая? Кой ще даде 30 лева за билет, според теб? 14-годишните, които сигурно няма и да ги пуснат вътре без родител, или хората на средна възраст ще се изръсят толкова, където едва гледат семействата си? :mf_surrender: Остава само една групичка от хора между 20 и 30 години, но и те като таргет група не е много сигурно дали са толкова големи фенове, че да присъстват на тази "бляскава" церемония.

 

Иначе как така от 15 години правят концерти и абсолютно винаги са излъчвали на живо, а сега за последните два-три концерта се правят на интересни? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За концерт съм съгласен да не се излъчва на живо, но за наградите не. По-полезно е даже наградите да се излъчват, всеки да следи на живо и да може разни интересни неща веднага да стават viral.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв таргет гонят в случая? Кой ще даде 30 лева за билет, според теб? 14-годишните, които сигурно няма и да ги пуснат вътре без родител, или хората на средна възраст ще се изръсят толкова, където едва гледат семействата си? :mf_surrender: Остава само една групичка от хора между 20 и 30 години, но и те като таргет група не е много сигурно дали са толкова големи фенове, че да присъстват на тази "бляскава" церемония.

 

Иначе как така от 15 години правят концерти и абсолютно винаги са излъчвали на живо, а сега за последните два-три концерта се правят на интересни? :mf_surrender:

 

Това събиране е с цел престиж. Затварят кръга. Те изобщо не търсят публика. Както знаете поканите по време на награди са достатъчно. Не си ли давате сметка, че целта е да раздадат покани на близки и доверени, а и да откажат другите да дадат 30лв. Естествено, че си знаят, че 30 лв. е свръх висока цена.

 

Така, че цялото това нещо е с цел имидж. Не знам защо го приемате концерт. Вероятно заради предходните години в НДК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом няма да се излъчва и ще е с възможност да присъстват малко хора, какъв е смисъла от цялата "церемония".

Да си раздадат наградите в офиса и после да ги обявят в сайта им - чиста работа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За концерт съм съгласен да не се излъчва на живо, но за наградите не. По-полезно е даже наградите да се излъчват, всеки да следи на живо и да може разни интересни неща веднага да стават viral.

 

Viral? Наградите привлича вирално не повече от 10к. - онлайн стрийминг плюс публика в залата.

 

За тях е важен репортажите по БТВ и НОВА, които стандартно ще привлекат около 1млн зрители. Естествено там въпросът е не виралното разпространение, а имиджът.

 

Тоя жанр много се приближи до обикновения слушател и вече лицата са омръзнали. Освен да спрат безплатния достъп до пикантерии, друг начин няма.

 

Мен не ме кефи щото ми прецакват удоволствието да си чеша езика на техен гръб... ама знам, че зад това седи бизнес логика. Впрочем, доста е вероятно те да правят това - само да прецакат такива като нас, а идеята изобщо да не е горните неща, които написах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи така е добре за бизнеса? Ама това не е концерт!!! Те не са в концертна зала!!!! Ако искаха да възраждат нещо от много време замряло за Пайнер и тепърва да се опитват да създават в хората култура за посещаемост на концерти нямаше да си правят смешната церемония в банкетна зала! Ае моля ви се. Тука като почнат някои от пръстите си да смучат, за да прикрият тъпотиите на Митко П. направо ми призлява.

Просто Пайнер не иска никой на тая сбирщина и това е. След като видя, че във вечната Зала 1 вече е персона нон грата а в другата, където сума ти народ вече направи УСПЕШНИ концерти а той се провали.

Пайнера тотално умори чалгата! Тотално уби всякаква емоция около нея... а помня преди години какви трепети имаше и колко беше интересно. Сега освен за подигравка за друго не стават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Viral? Наградите привлича вирално не повече от 10к. - онлайн стрийминг плюс публика в залата.

 

За тях е важен репортажите по БТВ и НОВА, които стандартно ще привлекат около 1млн зрители. Естествено там въпросът е не виралното разпространение, а имиджът.

 

Тоя жанр много се приближи до обикновения слушател и вече лицата са омръзнали. Освен да спрат безплатния достъп до пикантерии, друг начин няма.

 

Мен не ме кефи щото ми прецакват удоволствието да си чеша езика на техен гръб... ама знам, че зад това седи бизнес логика. Впрочем, доста е вероятно те да правят това - само да прецакат такива като нас, а идеята изобщо да не е горните неща, които написах.

 

 

 

Е, включвам и телевизионната публика, но броят колко точно хиляди е не е толкова важно. А и не знам дали са толкова, първият лайв чат на Галин във Фейсбук беше само малко над половин час, като общият брой отворили го беше над 23 000. Когато някоя фб страница пусне такъв стрийминг, ако си я харесал, получаваш известие, както ако ти харесат снимка. Допълнително и в YouTube може.

 

Става въпрос за такива клипчета, gif картинки, цитати и кво ли не, които обикновено е да традиция да стават много популярни в Интернет веднага след американските церемонии. Не е нужно кой знае колко хора да го гледат, важното е да има кой да забележи нещата и да ги качи, те оттам сами се популяризират, особено ако ги отразят и разни страници с много харесвания. И разни забавни глупости привличат допълнително интерес към церемонията, хора, които да очакват следващата, за да видят какво интересно ще стане.

 

Но това е до голяма степен на теория, в БГ не знам колко често се случват такива култови моменти. Но да си припомним Магда все пак. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен наградите спокойно можеха да си се излъчат на живо. То и без това малко хора ще идат, поне да не лишават и другите, които няма да могат. Като цяло не ми харесва как са го замислили с този хотел, нито реакцията на публиката ще се разбере, нито нищо. То с всяка година се губи тръпката от раздаването, но все пак малко или много ни е интересно какво ще се случи, те така съвсем губят смисъл тези награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи закон на чалгата:

 

Законът се нарича още и Закон за запазване на инерцията или принцип на Галилей

 

Всяка масовка в чалгата, запазва състоянието си на покой дотогава, докато външна сила (Камелия) не го изведе от това състояние

 

Втори закон на чалгата:

 

Сила, действаща на системата отвън, води до ускорение на системата F = М х A

 

Камелия = тежеста на чалгата х скоростта на избухване на публиката

 

Трети закон на чалгата:

 

Всяко действие на Пайнер има равно по големина и противоположно по посока противодействие от публиката

 

Махнеш ли Камелия, маха се и публиката, а ти духаш супата и се завираш в дупки, от които те е срам да излъчваш дори

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...