Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Това с Арена Армеец пък да не говорим как можеше да е по-добре и как трябваше точно този концерт да е възможно най-добре. Може би е достатъчно да спомена пускането на първите четири реда в продажба в предния ден концерта, така че да не успеят да се продадат напълно и да личат празни места точно най-отпред. Айде последните четири да бяха, карай. И как се сетиха за реклама след случката в Русе, за която пак никакво старание, айде там други организатори бяха, но може ли да не се поинтересуваш какво се случва? И колко важно беше хората да си прекарат добре на концерта за рождения ден, за да искат да отидат пак. И те си прекараха, само че с тая дължина накрая едва ли са се чувствали различно от мен - въобще не ми се мислеше за чалга, бях изморен и се чудех как да се прибера.

 

Какво му обясняваш? :lol: Той е просто един спамаджия, довлечен от Фокси, дори не знае какво и за какво пише, виж, че аз никога не съм го цитирал или коментирал, той просто си пише. И Фокса само нарежда и похвалва в скайпа, безгласна буква е това нещо, за това не го броя за мнение. :lol:

По-добро нямаше как да бъде, това в АРЕНА, просто за нивото на България си беше максимума. И фенове и медии, всички бяхме доволни, всичко беше на 6!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

По-добро нямаше как да бъде, това в АРЕНА, просто за нивото на България си беше максимума. И фенове и медии, всички бяхме доволни, всичко беше на 6!

 

Кое всичко?

Кой максимум? Слави Трифонов и "Ку-ку" бенд показаха максимум. "Планета" показа към 70%.

 

Рекламата "навреме" ли?

"Уникалната" стратегия с продажбата на билети, с която си осраха гледката на записа с празните места на първите редове ли?

"Професионализмът" по времето на изпълнението на Ивана ли?

"Нормалната" дължина, заради която хората се измориха и им писна, та се изнесоха повече от половината на Преслава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта в "Арена Армеец" сам по себе си не беше толкова зле, но имаше няколко основни финансови недостатъка:

 

1. Много пари се наляха за реклама, а реално билетите не успяха да избият парите.

2. Залата беше пълна на 50% с покани, 50% с хора, т.е. слаба посещаемост.

3. Наема и техниката бяха прекалено високи и допринесоха за още по - голямото навътряне.

4. Липсата на каквато и да е масова медийна реклама след концерта допринесе и окончателно затвърди финансовите загуби.

 

Това е проблема, че Пайнер са с около 60 000 вътре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта в "Арена Армеец" сам по себе си не беше толкова зле, но имаше няколко основни финансови недостатъка:

 

1. Много пари се наляха за реклама, а реално билетите не успяха да избият парите.

2. Залата беше пълна на 50% с покани, 50% с хора, т.е. слаба посещаемост.

3. Наема и техниката бяха прекалено високи и допринесоха за още по - голямото навътряне.

4. Липсата на каквато и да е масова медийна реклама след концерта допринесе и окончателно затвърди финансовите загуби.

 

Това е проблема, че Пайнер са с около 60 000 вътре.

 

E, нали ги излъчиха по БТВ. Да не мислиш, че е за без пари?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с Арена Армеец пък да не говорим как можеше да е по-добре и как трябваше точно този концерт да е възможно най-добре. Може би е достатъчно да спомена пускането на първите четири реда в продажба в предния ден концерта, така че да не успеят да се продадат напълно и да личат празни места точно най-отпред. Айде последните четири да бяха, карай. И как се сетиха за реклама след случката в Русе, за която пак никакво старание, айде там други организатори бяха, но може ли да не се поинтересуваш какво се случва? И колко важно беше хората да си прекарат добре на концерта за рождения ден, за да искат да отидат пак. И те си прекараха, само че с тая дължина накрая едва ли са се чувствали различно от мен - въобще не ми се мислеше за чалга, бях изморен и се чудех как да се прибера.

Още малко и щях да се съглася с теб ... ако не беше дошъл всъщност на мойто мнение. плюс минус някви окраски, които използваме да громим опонентите си и да сме по- интересни.

 

Та не съм казал, че концерта е някъф невероятен успех за Пайнер, даже обратното, като за набеден монополист, събеал най-големите си звезди, имащи общо повече гледания от Псай и Адел в тубата, си е направо чист резил.

 

Просто от друга страна е някъф ... Абе връх със сигурност не е, ама да кажем опит да направят нещо с мащаб. както и да си поизлъскат егото, и беше почти успешно.

 

Та в тоя ред на мисли свиването на мащаба от най-голямата зала в БГ до някъф хотел, си е голямо падение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям концерт на Пайнер е това:

 

 

 

Пред него концерта в Армеец е като вечеринка. Но все пак е голямо събитие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

E, нали ги излъчиха по БТВ. Да не мислиш, че е за без пари?

 

:roll1:

 

БТВ пари за глупости не дават. Предполагам, поне това трябва да ти е ясно.

 

Но да оставим провала в "Армеец арена", а информираните да кажат къде ще са наградите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

БТВ пари за глупости не дават. Предполагам, поне това трябва да ти е ясно.

 

Но да оставим провала в "Армеец арена", а информираните да кажат къде ще са наградите.

 

 

Фоксич, няма безплатно. Всяко съдържание се заплаща. Освен ако нямат договор да си канят изпълнителите в куулт или папараци... макар, че не съм сигурен, че са вътрешни продукции. Така или иначе си струва.

 

Кама да му мисли... щото нито я канят, нито има желание да плаща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

БТВ пари за глупости не дават. Предполагам, поне това трябва да ти е ясно.

 

Но да оставим провала в "Армеец арена", а информираните да кажат къде ще са наградите.

 

"Провала" беше най-добрия концерт на Планета, знаеш го много добре и всички бяха доволни! :1000: Още помня клипчетата с телефони, на които се чуваше, ето на Фокси да му е гадно.. :lol: :1000: Не се притеснявай за наградите, нали знаеш "зад гърба ние империята на......" :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Провала" беше най-добрия концерт на Планета, знаеш го много добре и всички бяха доволни! :1000: Още помня клипчетата с телефони, на които се чуваше, ето на Фокси да му е гадно.. :lol: :1000: Не се притеснявай за наградите, нали знаеш "зад гърба ние империята на......" :whistling:

 

Интересно дали вече са станали десет мои поста в последно време, на които ти не отговаряш, защото няма какво да кажеш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно дали вече са станали десет мои поста в последно време, на които ти не отговаряш, защото няма какво да кажеш?

 

Аз нали съм ти казал, че те харесвам и не ме дразниш, сигурно за това те пропускам, но вече ще те цитирам.. :1000 (29): Ти също беше на наградите и спореше с прислугата на Кама, че концерта е бил адски добър! Всъщност всички които бяха там казаха само положителни неща! Всичко тоя беше на 6!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе как ше е било 6 всичко бе, ти ако беше там сигурно щеше да потънеш в земята при вида на тия празни места. То беше неловко, вярно, много народ имаше, наистина, но не достатъчно, за да напълни Арена Армеец. Смятай го така, че ако правостоящите бяха насядали по празните седалки щеше да останат още празни седалки и нито един в правостоящите, това е положението. Нали всяка вечер по тва време си пускам "Планета" докато нещо си барам по компа и дават рубриката "Live", гледам записите от концерта и се изумявам, направили са да изглежда така, че сякаш залата е претъпкана и гъмжи от народ, коренно различно от реалността. Айде моля ти се...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе как ше е било 6 всичко бе, ти ако беше там сигурно щеше да потънеш в земята при вида на тия празни места. То беше неловко, вярно, много народ имаше, наистина, но не достатъчно, за да напълни Арена Армеец. Смятай го така, че ако правостоящите бяха насядали по празните седалки щеше да останат още празни седалки и нито един в правостоящите, това е положението. Нали всяка вечер по тва време си пускам "Планета" докато нещо си барам по компа и дават рубриката "Live", гледам записите от концерта и се изумявам, направили са да изглежда така, че сякаш залата е претъпкана и гъмжи от народ, коренно различно от реалността. Айде моля ти се...

 

Има достатъчно клипчета от телефона, както и заснемане. Идеално се вижда колко хора е имало. Аз не съм очаквал и 50% от хората които имаше! При положение, че аз и хората които познавам, слушаме чалга постоянно, а не стъпваме на концерти! Защото тая музика се консумира по друг начин, а не чрез концерти! Това е разбирането. И въобще не съм очаквал толкова много хора при тея трудни времена за чалгата и медиите. Нито толкова млади и свежи хора, които лесно се виждат на всяко клипче. Тея хора показват, че има бъдеще в тая музика! Аз съм много доволен, точка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

То вие не признавате нюанси просто. :1000 (29): Не общувате, за да дискутирате, а влизате в разговора с предварително решена ваша си истина. За Фокси в случая само черно, ти само бяло. Ми посивейте малко, обсъждайте, мислете заедно, така че заедно да формулирате истината, която е по средата, всеки има какво да научи от другия.

 

Концертът беше добър и затова спорех с Фокси, който вижда събитието в изцяло негативна светлина, и с теб, че го определяш като безупречно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е добре, преди един седмица беше точно в БТВ, чак пък да не я канят ...

 

:roll1:

 

Недей с голямата тояга бре, че той е от тези, които нищо не гледат, а само четат Фокс. :hahaha: Нали виждаш, че тази мъгла около наградите ги е изнервила до краен предел и сега ще затролят на тема "Камелия". Винаги е било така тук, а после се чудят на онази анкета, що Кама била най-обсъждана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Недей с голямата тояга бре, че той е от тези, които нищо не гледат, а само четат Фокс. :hahaha: Нали виждаш, че тази мъгла около наградите ги е изнервила до краен предел и сега ще затролят на тема "Камелия". Винаги е било така тук, а после се чудят на онази анкета, що Кама била най-обсъждана.

"най-мразена" да те поправя! И недей да пишеш сам със нещото което си довел тук..Пишете си в скайп, както го помоли да дойде и да пиша, за да не изглеждаш сам..Но все пак, толкова ли нямаше нещо по-добро ? :roll1: Камелия за сцена като пайнерската ще мечтае цял живот от сега нататък. Зала Арена и бенд на живо бяха нейната мечта, която никога не се сбъдна, но само за нея.. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие още ли се засягате за провала на Пайнер в Арена?!Най-добрите концерти на Пайнер са от турнето им едно време. Това в Арена беше недоразумение. Празни места - бол. За тази зала това е провал.

Не съм сигурен, че ще има интерес към годишните награди. Поне през последните години, нищо интересно не предлагат. Договарят се статуетки, между 3-4 изпълнителя и това е. А за вота на феновете - няма такъв...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"най-мразена" да те поправя! И недей да пишеш сам със нещото което си довел тук..Пишете си в скайп, както го помоли да дойде и да пиша, за да не изглеждаш сам..Но все пак, толкова ли нямаше нещо по-добро ? :roll1: Камелия за сцена като пайнерската ще мечтае цял живот от сега нататък. Зала Арена и бенд на живо бяха нейната мечта, която никога не се сбъдна, но само за нея.. :roll1:

 

Анонимко, ти безличен и страхлив да се покаже комплексиран индивид. След като Камелия е вдигала на крака както никой друг пълни стадиони с по 40 000 души, нито някой ще ти чете постовете пропити с омраза, нито ще ти обръща внимание. Разбираш ли колко незначително е твоето тролете и безпомощно хвалене, на концерт с около 6000 души? Та хората в "Армеец арена" бяха по-малко от дошлите да видят и чуят любимата ти Камелия на Видинския панаир лятото? Къде си тръгнал да сравняваш пикливият им концерт в арената с турнетата едно време? Каква сцена е това сега, след като мащабите нямат нищо общо? Ти имаш ли идеякакво пропадане се очертава, ако слуховете за хотел "Маринела" се окажат верни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Но да оставим провала в "Армеец арена", а информираните да кажат къде ще са наградите.

Преговарят с Кемпински, но им е малко сосно да платят, засега това са слуховете. Ще видим, забележи - гала вечеря, без публика, за да не стават "инциденти".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преговарят с Кемпински, но им е малко сосно да платят, засега това са слуховете. Ще видим, забележи - гала вечеря, без публика, за да не стават "инциденти".

При това положение ще има ли изобщо изпълнения? Те на кой ще пеят? На колегите и на журналистите само :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям концерт на Пайнер е това:

 

 

 

Пред него концерта в Армеец е като вечеринка. Но все пак е голямо събитие.

Бях на тоя концерт, над 30 000 имаше ! Наистина първите им 3 турнета са връх , който не са стигнали и до днес . Камо ли гова смешно концертЧе в Арена с 6000 души посещаемост , на половина с покани и пак празна .

Link to comment
Сподели в други сайтове

При това положение ще има ли изобщо изпълнения? Те на кой ще пеят? На колегите и на журналистите само :mf_surrender:

 

 

Не знаех, че Женя Маратонката и скочубрата от Звездно са журналистки.

 

 

Истински журналист няма да стъпи на тоя бардак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...