Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Като не можем с песни участваме в Капки,Брадъри и мрадъри ..чудя се не вижда ли колко е жалка отстрани.

 

Обаче забелязваш ли как никой в Пайнер няма желание за работа? Нищо не издават, нищо не обявяват, нищо не подсказват. Направо ги утепа всичките, с тая поредна гавра, която им спретна с Преслава? Те това е да си го сложиш сам. :hahaha: Предни години веднага след наградите се хвърлят да се доказват, да си отмъщават, да избиват комплекси. А сега нищо. Все едно бомба е паднала в Пайнер. Всичко стои на линия у фейса и чака да види сеир. Май ще трябва да ги събира на тийм билдинг, да им се извини и да обещае, че ще изрита Преса като Ивана едно време. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не мога да разбера какъв ви е проблема и защо нападате само Преслава? Джена повече ли заслужаваше Посланик? Мария повече ли заслужаваше Албум? Но нали е Преслава дай сега да плюем :D Ами плюйте си. Вие плюете, но Певицата на 2015 година пълни клубовете, хората ѝ пеят песните и никой не го е*е дали е Певица на годината или не. Жената си работи, скоро пуска ново парче. Николета, мис Бони, Джена, Емилия си я плюят, но така като гледам на Преслава толкова ѝ пука, че влиза в лудница вече. Дреме ѝ на малкото коте. ;) Подготвя си образа на Фреди Меркюри и в понеделник ще видим какво е направила. А вие си плюйте тук, защото само тук и в поп-фолк страниците във фейсбук (и то не всички) говорят за това. Навън нито някой знае, че е имало награди, нито някой знае, че Преслава е Певица на годината, нито някой знае, че Галена я е нямало, то и не им пука де. А вие си плюйте, плюйте, плюйте до насита. :3fdb8960598fa63e:

А тоя па горе не спря да цитира Камелия... чудя се вече дали не пише тя. Все той говорил преди години, това правил, онова правил и винаги излизал прав и естествено не пропуска някой цитат на Камелия. Аман!

 

Това са ИЗМИСЛИЦИ.

 

В тоя форум в общия случай Преслава като коментари получава това, което заслужава. Няма тенденция спрямо нея "щом е Преслава не знам си какво", когато работи както трябва, когато заслужава, ѝ се признава. Когато не - не.

 

И "Посланик", и "Албум" се коментираха, но когато се опорочи по-важна награда, нормално коментарите за нея да са повече. За първи път се реагира и от колегите ѝ по този начин, явно има причина.

И всеки ден да гниеш тука,да повтаряш по 24 часа на ден колко е лоша Преслава, Деси Сава, Пайнера и цялото човечество, нищо няма да се промени. Кама никога няма да бъде звезда в тая чалга, НИКОГА! Ти си просто един хейтър, на които Кама е промила мозъка до болестно състояние. Евтини женички като Кама в тая чалга винаги е винаги ще има.

 

Тя е звезда на чалгата. Не можеш да го промениш. Хората я обожават, обожават, обожават, обожават, обожават, видях с очите си на участието ѝ как ѝ се кланят и викат. Разбираш ли, полудяват, когато е срещу тях и им пее хитовете си. На концертите само с "Добър вечер на всички" предизвикваше луди писъци. И винаги искат още и още от нея.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова дни изминаха и нито едно официално интервю, странно! Утре в Звездно ще се говори за "бяскавата церемония" :3fdb8960598fa63e:

 

Няма как да е друго.Тепърва ще почнат да пискат един по един не само от стените на фейсбуците си.

А за церемонията е жизненоважно да почне да се говори от ефира на Планета, за да се оправдаят брътвежите на една алчна и изхабена.

След кои други награди е имало такова недоволство от ИЗПЪЛНИТЕЛИ ?! Xahxh..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е звезда на чалгата. Не можеш да го промениш. Хората я обожават, обожават, обожават, обожават, обожават, видях с очите си на участието ѝ как ѝ се кланят и викат. Разбираш ли, полудяват, когато е срещу тях и им пее хитовете си. На концертите само с "Добър вечер на всички" предизвикваше луди писъци. И винаги искат още и още от нея.

 

 

Да, с трите си хита от преди 15 години, ама с новите си песни дали е с такъв прием? Дълбоко се съмнявам ...

 

Тя и Петра да излезе с "Хищна хиена" и "Командира" всичко живо ще е на черешата, но това не й придава някакъв статут на актуалност към настоящето.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, с трите си хита от преди 15 години, ама с новите си песни дали е с такъв прием? Дълбоко се съмнявам ...

 

Тя и Петра да излезе с "Хищна хиена" и "Командира" всичко живо ще е на черешата, но това не й придава някакъв статут на актуалност към настоящето.

 

Камелиия има супер прием и с чисто нова песен :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, с трите си хита от преди 15 години, ама с новите си песни дали е с такъв прием? Дълбоко се съмнявам ...

 

Тя и Петра да излезе с "Хищна хиена" и "Командира" всичко живо ще е на черешата, но това не й придава някакъв статут на актуалност към настоящето.

 

Повече са хитовете.

 

Да, ако се постарае, каквото и да изпее, ще предизвика реакция. Да припомня ли, че след "Щипни ме", която е ясно колко е популярна, на един концерт имаше най-силния бис за вечерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелиия има супер прием и с чисто нова песен :3fdb8960598fa63e:

 

Чак пък супер прием .. а и в случая се е облякла като клоун, нормално.

+ това беше загряла публиката преди това с "Няма шега".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък супер прием .. а и в случая се е облякла като клоун, нормално.

+ това беше загряла публиката преди това с "Няма шега".

И феновете на Преса избухват щото е Преслава, не е важно какво пее

А Преслава до 2010 се обличаше като циганка :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък супер прием .. а и в случая се е облякла като клоун, нормално.

+ това беше загряла публиката преди това с "Няма шега".

 

А на следващия? Беше след балада, "Стрелките спират", която не е на нивото на най-големите ѝ хитове, получи супер прием и бис, най-силният бис за вечерта, просто причината е в нея, в нейното умение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на следващия? Беше след балада, "Стрелките спират", която не е на нивото на най-големите ѝ хитове, получи супер прием и бис, най-силният бис за вечерта, просто причината е в нея, в нейното умение.

Даже и на въпросния концерт нямаше чак такъв прием, "Бутилка" и "Пак ли" взривиха залата, особено на "Бутилка" няма да забравя как още на "Оле, Галена, тихо ми пази" всички изпищяха много яко.

 

Иначе тя и на "Черна кръв" имаше бис, защото се влачи 1 минута демонстративно до розовото си наметало, за да я извикат. Много зависи .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това от "Папараци" ми хареса:

* Галена не присъства на наградите и се наложи Преслава да вземе наградата ѝ за "Певица на годината".

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

мишко , ти от къде знаеш 2009 какво е говориш той . нали каза че от скоро си тук , мишко ?

 

Лизачо на видинския и Кама, явно не си чел всичко което пиша. АЗ СЪМ ВЛИЗАЛ И ВЪВ ФОРУМА НА ПЛАНЕТА И ВИНАГИ СЪМ ЧЕЛ ТЕЯ ФОРУМИ,БЕЗ ДА ПИШЕ ПРОСТО ДОЙДЕ ВРЕМЕТО ДА сложа Кама там където и е мястото, както и такива като тебе.. И да ми целуваш всеки пост, ти си просто една сянка на лизача на Кама-от Видин,, :whistling:

 

Двамата сте сами, няма фенове на Кама, няма гледания, няма изяви. Плюйте по цял ден и нощ, Пайнера само си го мести за такива като вас.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелиия има супер прием и с чисто нова песен :3fdb8960598fa63e:

 

 

Има, защото може да направи от нищо - нещо! Това е то таланта за сцена, а не позирането и разпространяването на легенди, за гласове и харизма.

 

Но да оставим Камелия, на нея 3 живота няма да им стигнат да и завиждат. Нека се съсредоточим в главната причина за пропадането на Пайнер - Преслава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже и на въпросния концерт нямаше чак такъв прием, "Бутилка" и "Пак ли" взривиха залата, особено на "Бутилка" няма да забравя как още на "Оле, Галена, тихо ми пази" всички изпищяха много яко.

 

Иначе тя и на "Черна кръв" имаше бис, защото се влачи 1 минута демонстративно до розовото си наметало, за да я извикат. Много зависи .. :mf_surrender:

 

Абе като за песен, на която не знаеха текста, доста добре се забавляваха. А тоя с розовото дето беше, наистина май ѝ е най-слабото представяне откъм прием на концерт, но дори и там бисът се заформи за 7-8 секунди.

 

Двамата сте сами, няма фенове на Кама, няма гледания, няма изяви. Плюйте по цял ден и нощ, Пайнера само си го мести за такива като вас.. :whistling:

 

Тя на пайнерски концерт от повече от три години не е ходила, заетостта ѝ продължава да е на ниво.

 

Ами да си го мести, защото и в "Пайнер" няма как да не са забелязали какви са мненията, със сигурност по някакъв начин търсят обратна връзка, напоследък са прекалени нещата и това има ефект върху почитателите. А ако не се вслушват в градивни критики, то тъпо за тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

I_N_P не знам какво толкова против Камелия имаш. И аз като теб чета форуми от доста време и не пиша, но просто ме провокираш. Камелия има фенове и хората я харесват. Когато и да съм бил на участие на Камелия с приятели, винаги са оставали много доволни и искат да повторят. Случвало се е да идват хора, които откровено не харесват Камелия, но след нейно участие са си променяли мнението за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

I_N_P не знам какво толкова против Камелия имаш. И аз като теб чета форуми от доста време и не пиша, но просто ме провокираш. Камелия има фенове и хората я харесват. Когато и да съм бил на участие на Камелия с приятели, винаги са оставали много доволни и искат да повторят. Случвало се е да идват хора, които откровено не харесват Камелия, но след нейно участие са си променяли мнението за нея.

 

Тя Камелия тъкмо напусна и тоз изникна като гъба - грам не е пайнерска подлога...

Преслава е медийно забита в кучи гъз, но нека да видим какво ще изработи в Нова тв.

И наистина има логика да си делкат хонорара от Капките с пенсионера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък супер прием .. а и в случая се е облякла като клоун, нормално.

+ това беше загряла публиката преди това с "Няма шега".

Което пак доказва , че не е с три хита . Виж колко си прост .

Тя каквото и да изпее е с най-мощен или един от най-мощните приеми . Да не припомняме на оригинала на Черна кръв пак получи бис ! Обичат я хората , кво да се прави ....не е като някой други мърли .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе тук модератори няма ли-що позволяват на тоя преди мен да обижда хората на прост,мишка и тн.

Хубаво е той да се погледне в огледалото преди да дава коментари и преценка .А скоро пишеше постове за позитивна енергия и това,че трябва да сме по -добри.... :mf_surrender: същия като видинския-фурнаджийски лопати1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

-Камелия, в последните дни най-обсъжданата тема в обществото е Годишните музикални награди на Планета ТВ. Не малко хора ги определят като нагласени. Какво е вашето мнение?

 

-То това не са награди, а фирма раздава статуетки на служителите си за добре свършена работа, за тези, които са донесли повече пари на собственика. Няма какво да се коментира.

 

-В много от форумите сте цитирана за реплики, изказани преди години, че наградите са нагласени. Тези думи продължават ли да бъдат актуални и днес и какво мислите за избора на Преслава за певица на годината за 7 път?

 

–Не мога да уважавам някого само заради таланта му, но предлагам моите колегите да имат още 2-3 години търпение, за да изчакат Преслава да стане певица и на десетилетието, да й връчат орден „Стара планина“, да получи една награда като кюлче злато и да влезе в учебниците по история редом до Левски и Ботев, например. Да стане ясно, че тази десетилетка е за нея, защото е най-послушният служител. Вижте докъде стигнаха, вече не са в голяма зала, липсва комуникацията между изпълнители и феновете. Радвам се, че някои от изпълнителите успяха да изкажат недоволство. Поздравих Галена за отсъствието й, хубаво е да се види, че някой все пак има топки.

 

-Какво иска да покаже Галена с липсата си на церемонията?

 

Това е жената, която прави най-популярните песни, с най-много вложени средства и изведнъж не получава никаква важна награда. Тази статуетка за музикален идол беше за Преслава, когато трябваше друга да бъде певица на годината. Тогава нямаше певец и певица, а имаше изпълнител на годината. Аз излязох и казах, че това е смешно и не на място решение да се обезглави една церемония. За щастие ги върнаха. Мега звезда пък беше за Ивана. Сега предлагам да направят награда за „Най-актуален през годината“, както и се пръкна „Фолк идол“ при мъже, за да няма сърдити. Това е една гротеска, това е събитие, което няма стойност. Не знам защо колегите толкова чакат това събитие, то не променя нищо. Да, статуквото и хонорарът на Преслава се запазват. Това е все едно моята фирма „Камс продакшънс“ утре да раздаде награди на своите служители, но това да бъде изписано, че са оскарите в България. Видяхме зала „Арена Армеец“ почти празна с 3000 покани и едва ли 2000 продадени билета, това си е падение.

 

-Глория ще напусне ли „Пайнер“ след тази подигравка? Със сигурност е разочарована.

 

-Как да е очарована, тя е изпълнителката с единствения самостоятелен концерт през 2015 година, а за сценична изява получи награда Галена – момичето, което е участвало в един сборен концерт на цялата фирма. Мария получава награда за албум на годината, но пък Галена и Глория имат с пъти по-продавани албуми. Нямам идея дали Глория ще напусне, но се радвам, когато някой покаже характер и затова със съобщение поздравих Галена. Да, всички те са звезди, но работят за някого, който им казва какво може и какво не може. Има свобода да инвестираш в проектите си, но не и да изразиш позиция.

 

-Напоследък става по-актуална и войната при мъжете. Видяхме как фамилията Стораро и Софи Маринова освиркаха Галин, отивайки да вземе статуетката си за музикален идол.

 

-Не съм разбрала, че е имало освиркване. В България вече нищо не ме изненадва. Не казвам кой е по-добър, но определено Фики е певец и може да пее. Това, че някой е освиркал негов конкурент показва що за хора са, що за поведение имат тези известни личности. По-интересно ми е как се става идол за две години при положение, че Коцето извади хитове през годината, а и има сериозна кариера зад гърба си. Пак казвам, че няма критерии за тези награди.

 

-Какво да очакваме от вас в близко бъдеще, обявихте конкурс за текстописец?

 

-Да, защото исках нещо ново и различно. Вече имам готов текст от Мариета Ангелова и ще запиша песента съвсем скоро. Имам подготвени 4 песни, дано да успея да ги реализирам през годината. Не искам да се ангажирам със срокове, защото ако се получи забавяне, феновете започват да ни обвиняват и едва ли не очакванията водят до разочарование.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://famousbg.com/news/interviews/kameli...stara-planina/#

 

Край! :D Браво на Камчатка!

Какво браво? Виж я колко е лицемерна и как си противоречи.

 

Преди казваше, че Преслава лежала на стара слава и награди трябвало да се дават за успехи в момента, а в същото време подценява Галин като изтъква, че имал малък стаж, за сметка на Константин? Какво от това? Наградата е за 2015, а не за 5 или 10 години назад във времето.

 

И не се учудвам, че не можела да уважава един изпълнител само заради таланта му - тя като няма такъв, няма как да оцени стойността на таланта.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...