Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Теда е изкъртила с живо пеене и импровизации. Никоя в Пайнера не може да се мери с нея по глас и визия!

Ако беше изпята пред публика, Чалга пеперудки щеше да взриви залата!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Всяко чудо за 3(5 дни). Освен 500 фена и няколко електронни медии, никой не се вълнува нито от наградите, нито от това, че са нагласени. Нито Пайнера ги отрази в писма, нито Преслава в статуси.

 

Всеки добре знае, че не съм фен на Тулбухинския кокаин, но нима е виновна, че феновете и връчват всчики отличия дори когато ен заслужава. И ако наградите на Планета са фирмени, то отличията на Сигнал отново бяха за Преслава, а нито Емилия ми изглжда подкупна, нито пък сайта и предаването са се развили , както би следвало от една подобна финансова инжекция. Ми Преслава сега трябва да реже вените, че публиката няма добри наблюдения и връчва ензаслужени призове.

Много добра възможност за всички колеги и фенове, които от години я мразят, защото е номер 1 в сърцата на хората, да плюят, изливат злоба и подигварки.

Само аз ли усетих злобата на Кама??? Не е хубаво вкъщи без участия и хитове, а???

 

Не лоши разсъждения за тип, който миналата година по това време превъзнасяше Пайнер до небесата. Отрезвяването дойде по график, както г-н Фокс бе предвидил, а именно..... розов период за Деса от РД'2014 до РД'2015 и приземяване за награси'2015. И така, на същият профил фенчета им остана само да плюят Камелия. Защото, тя тези процеси ги е обяснила на широката публика още след награди'2002. Обаче, от коментарите тук е видно, че нищо старо не е забравено и нищо ново не е научено. А специално "десовите" са като български реотан - винаги загряват бавно. Вече станахте нормални, че бяхте побеснели в предната година и половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теда е изкъртила с живо пеене и импровизации. Никоя в Пайнера не може да се мери с нея по глас и визия!

Ако беше изпята пред публика, Чалга пеперудки щеше да взриви залата!

Ужасно мангалско пеене. Думата имповизация в чалгата е позната, благодарение на Деси Слава. А като се върна по назад - Глория. Но според теб вероятно двете трябва да се учат от ломския уличник... Не искам и да знам какво биха и на какво биха научили подрастващото младо поколение.

 

 

Софи и ДесиСлава са една недостижима летва. И то не само за чалгата. Теди се опитва да балансира между двете като постановка на пеене, но дори и правилно да пее, не гали ухото. Не и се получава. Става за кръчмата или за PRIVATE/BRAZZERS и т.н

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

200-300 души на кръст в заличка за сватби и банкети.

Скука, скука, скука и гробна тишина през цялото време.

Липса на всякаква форма на концерт

Червен килим, покрит с подвижен тунел, за да бъдат спасени звездите от "любовта" на публиката

Бутафорни водещи

Смешни получатели на награди

Простота в изказа и в маниерите

Дори журналистите ги е срам да кажат, че са били там...

 

... и накрая след 2 дни в окопите, илиза мръсната, долна и гнусна платена подлога на Пайнер, за да ни крещи:

 

- ДОКАЖИ, ДОКАЖИ, ДОКАЖИ! :roll1:

 

Абе, аланкоолу, хората вече гледаха записа бре! Кьорав ли си, че всичко видяха? Б`аси смешника, ей..... :roll1:

Гениално! :roll1: Не се бях сетил, че след тази церемония, реално Планета ТВ си стана Преслава ТВ по същия принцип като Алисия ТВ. :1000 (30):

 

Христина, къде си да кажеш на хората кой се преоткри като пайнерска подлога, че да се обиди от този пост? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не лоши разсъждения за тип, който миналата година по това време превъзнасяше Пайнер до небесата. Отрезвяването дойде по график, както г-н Фокс бе предвидил, а именно..... розов период за Деса от РД'2014 до РД'2015 и приземяване за награси'2015. И така, на същият профил фенчета им остана само да плюят Камелия. Защото, тя тези процеси ги е обяснила на широката публика още след награди'2002. Обаче, от коментарите тук е видно, че нищо старо не е забравено и нищо ново не е научено. А специално "десовите" са като български реотан - винаги загряват бавно. Вече станахте нормални, че бяхте побеснели в предната година и половина.

Да, радвах се, че ДесиСлава ще има отново възможност да бъде сред по-актуалните, защото го заслужава повече от 80% от бранша. Имаше уважението и симпатиите на различен таргет хора, но за фолк феновете винаги оставаше в сянка, осбено за тези, които са планета зомбита и дори и малките и постижения не бяха признавани и съмнения извираха от повечето коментари към нея. Смятам, че показа една част от силните си страни през 2015, и както бях убеден, че ще бъде в топ 3 в почти всеки аспект, така съм убеден, че ще има хубави и хитови песни през следващите 2-3.

 

Никога не съм подкрепял Пайнер. Никога няма да забравя опитите на саботаж, изтриване и отричане. Просто за 12-13 години и ние като Деса - разбрахме, че успехите не идват само с талант и качествена музика. Ако бе така Сладки сънища и Любовта е само чувство да са платина.

 

Не харесвам концепцията, манипулациите, политиката на фирмата и телевизията. Но не виждам затъване или разпадане. Когато ДесиСлава напусна такива коментари четох, че си мислех тогава, че Пайнер ще западнат. Деси бе давана за пример от изпълнители на Планета и Фен като напуснал изпълнител запазил фенове и място. С телевизията много си обърка нещата... До 2008 не съм и помислял за подписване с който и да е. От 2011 дори и аз съм споделял мнението си с нея, че ми липсва тръпката, която фирмата и звездата създават в тандем.

 

Нещата не са много по различни от тогава. Много изпълнители взеха пример от напускането на Деса тогава. Сега се повтаря и потретва с кама и андреа.

Иначе чалга феновете сме най неблагодарните и помним много удобно... Убедих се отново покрай напускането и връщането на Деса. Къде бяха големите и фенове, когато трябваше... Събрала е 30 пъти повече честитки за рд-то си на стената... Изведжъж пак я заобичаха... Смях.

 

 

Малко архиви. Как са мислели фолк феновете и как са отразявали фолка медиите преди години. Както казах - нещата не са много различни

 

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board...;sb=5&part=

http://www.ndt1.com/article.php/20071114195405869

http://hotnews.bg/n/top-folk-izdunki-18+.50268/6.html

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяко чудо за 3(5 дни). Освен 500 фена и няколко електронни медии, никой не се вълнува нито от наградите, нито от това, че са нагласени. Нито Пайнера ги отрази в писма, нито Преслава в статуси.

 

Всеки добре знае, че не съм фен на Тулбухинския кокаин, но нима е виновна, че феновете и връчват всчики отличия дори когато ен заслужава. И ако наградите на Планета са фирмени, то отличията на Сигнал отново бяха за Преслава, а нито Емилия ми изглжда подкупна, нито пък сайта и предаването са се развили , както би следвало от една подобна финансова инжекция. Ми Преслава сега трябва да реже вените, че публиката няма добри наблюдения и връчва ензаслужени призове.

Много добра възможност за всички колеги и фенове, които от години я мразят, защото е номер 1 в сърцата на хората, да плюят, изливат злоба и подигварки.

Само аз ли усетих злобата на Кама??? Не е хубаво вкъщи без участия и хитове, а???

Жалко , че участията на Деса (с Пайнер) не се различават от бройката на Камелия . Разликата е другаде - едната подбира хубави и луксозни клубове във София , Пловдив , Варна и Бургас ... а другата обикаля клубовете на Пайнер във Разград и селата и пее пред 20 човека .

Защо не коментира злобата на Десислава , на живо от наградите - насрана , а през фейсбука защитничка на Галена . Няма такава подметка и лицемерка . Много нагло поведение е имала и на наградите , като цяло ако се е издухала ... жалко че участията и са зле , но така е като разчита на Галена , Галин и Константин ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може Мария на плейбек и после ми взема награда за албум.

Каква разлика има между уникалното изпълнение на Кали, Илиян от това на плейбека на Мария. За трепане е Мария и тя е иначе певица. Парите играят яко тука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя път май не са пипали изпълненията, поне така ми се струва. Може и това да е част от наказанието на Митьо към непослушните приказливи служителки и да го отнасят всички. :D Емануела фалшименто ми звучи на много места. Кали е добре. Илиян - скука като всеки път. Теда Ломска ме радва много на живо, един особено ехиден и нагличък поглед вкарва като пее "Когато аз избухвам, ще мълчите" :D Такъв интересен екземпляр досега май не се беше появявал в чалгата. Всичките й колеги сякаш не я отразяват грам, все едно я няма в тая фирма, а прави милиони като луда и им го натяква и с текстовете на песните си. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може Мария на плейбек и после ми взема награда за албум.

Каква разлика има между уникалното изпълнение на Кали, Илиян от това на плейбека на Мария. За трепане е Мария и тя е иначе певица. Парите играят яко тука.

 

На Кали кое и е уникалното, 1 към 1 плагиатствано от Емилия.... иначе вокално да, но наглостта и е пословична. Да си беше измислила друг пърформънс, нали все много и знае устата. Ако Емилия го беше направила това, после имаше да се плюнчи.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпо нарязаха церемонията. Нещата се разводниха супер много. Да бяха определили една вечер, в която да излъчат "На червения килим" и след него наградите с изпълненията. Едва ли някой стои пред екрана 3-4 вечери и чака с нетърпение да им гледа нехронологичните монтажи.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хари: Винаги сме казвали, че най-голямата награда е "Музикален идол на годиата"... :3fdb8960598fa63e:

Феновете на Фъстъковката при това положение защо мрънкат? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Фъстъковката при това положение защо мрънкат? :Vishenka_05:

Защото това само Пайнер си го твърдят и се осланят на това, че заблудените души им вярват.

Самата награда е нелепа и всички го знаем. Аз ако съм на мястото на някоя певица ще ме е срам да имам тази награда в музикалната си биография.. Уж много голяма, уж невероятна тежест имала ама ако някой незапознат с естеството и йерархията на наградите им (а това са почти всички извън този форум) прочете за тази награда ще се чуди за какво е? Голям престиж, след като трябва с легенда да върви тая статуетка! Обаче като видиш Певица на годината веднага знаеш, че това е голямо отличие....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега видяхте ли защо от концерт в НДК, се преместиха в тая заличка? Защото всичко мина и замина за няколко дни и 100 милиона да бяха хвърлили за наградите щеше да е същото; Нищо, че някой хора очакваха революции..Пак мрънкаха обичайните както всяка годинаа. Галена нарочно мълчи за да намаже още малко от ПР и точно след седмица ще излезе с интервю колко обича Преслава...

 

От тези които са качени....Теди Александрова и Фики най-ми допадат. Теда пее с такава лекота, изглежда страшно и я виждам като една бъдеща Преслава. Фики веднага си личи, защот той е певец а не Галин..:) Мара и Галин няма да ги коментирам-фалшиви, изкуствени, плейбекови, неприятни..Галин ще стигне и Мара по наглост и самочувствие скоро.. :gun_bandana: Емануела, Кали и Илиян са ми безлични както винаги.

 

 

Малоумно е това което направиха с концерта, нито го излъчиха на живо, пускат някви откъси. Надявам се да е първи и последен опит с тая "стратегия" и до година да се върне старата традиция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oх, мъка просто. Причиних си да изгледам мега престижния червен килим и просто ме е срам. :mf_surrender: Един от най - нелепите моменти беше когато Хари задаваше въпрос на Гъмзата и сравни концертите на Слави с наградите?!?! Ритон си личеше от километри, че са там единствено и само заради Преслава, те може би не знаят имената и на 10 певици от Пайнер, ама иначе много престижен музикален форум било. Кали с нейните Сашка Васева и Джорджано .. беше супер неуместно и тъпо. Соня Немска и тя милата се бутнала там да си рекламира хитовете от миналата година, а на никой не му дреме за нея нито във фирмата, нито извън нея. Джена с нейното семейство :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: ... много ми е фалшива милата . А Петя не престана през цялото време да си държи роклята!

Относно изпълненията .. чудя се на Мара с какъв акъл й дават толкова много време за изява? Даже не си спомням кога последно е пяла на живо и се чудя дали въобще някога ще пропее, то се вижда, че си живее в собствен свят, все пак трезвомислещ човек няма да каже, че "Мръсни думи говори" е най - добрата ѝ песен. :) Илиян дори няма да си го пусна, отдавна се изчерпа. Кали уби цялата емоция с този "бенд", супер умряло звучи песента по този начин. Тошка (повръща ми се от името Теодора, не заради нея де) Александрова много си е повярвала, не знам как успя песента й да се превърне в такъв хит. За зарибяващ може да мине единствено припева, но останалата част?! И е супер престижно да пееш пред ОТБРАНАТА (както от Пайнер сами я определиха) публика 'аз съм кучка' :1000 (19): Също така някой беше писал, че Теодора им е бясна на колежките и с тия песни си им казва истината в очите!? Много ще ми интересно за какво по - точно тя има право да е недоволна, аз досега не съм видяла да е направила нещо неземно, което да не е оценено, точно обратното е.

Това съм гледала за сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oх, мъка просто. Причиних си да изгледам мега престижния червен килим и просто ме е срам. :mf_surrender: Един от най - нелепите моменти беше когато Хари задаваше въпрос на Гъмзата и сравни концертите на Слави с наградите?!?! Ритон си личеше от километри, че са там единствено и само заради Преслава, те може би не знаят имената и на 10 певици от Пайнер, ама иначе много престижен музикален форум било. Кали с нейните Сашка Васева и Джорджано .. беше супер неуместно и тъпо. Соня Немска и тя милата се бутнала там да си рекламира хитовете от миналата година, а на никой не му дреме за нея нито във фирмата, нито извън нея. Джена с нейното семейство :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: ... много ми е фалшива милата . А Петя не престана през цялото време да си държи роклята!

Относно изпълненията .. чудя се на Мара с какъв акъл й дават толкова много време за изява? Даже не си спомням кога последно е пяла на живо и се чудя дали въобще някога ще пропее, то се вижда, че си живее в собствен свят, все пак трезвомислещ човек няма да каже, че "Мръсни думи говори" е най - добрата ѝ песен. :) Илиян дори няма да си го пусна, отдавна се изчерпа. Кали уби цялата емоция с този "бенд", супер умряло звучи песента по този начин. Тошка (повръща ми се от името Теодора, не заради нея де) Александрова много си е повярвала, не знам как успя песента й да се превърне в такъв хит. За зарибяващ може да мине единствено припева, но останалата част?! И е супер престижно да пееш пред ОТБРАНАТА (както от Пайнер сами я определиха) публика 'аз съм кучка' :1000 (19): Също така някой беше писал, че Теодора им е бясна на колежките и с тия песни си им казва истината в очите!? Много ще ми интересно за какво по - точно тя има право да е недоволна, аз досега не съм видяла да е направила нещо неземно, което да не е оценено, точно обратното е.

Това съм гледала за сега.

Мария уж пя на живо на концерта в Арената :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно мангалско пеене. Думата имповизация в чалгата е позната, благодарение на Деси Слава. А като се върна по назад - Глория. Но според теб вероятно двете трябва да се учат от ломския уличник... Не искам и да знам какво биха и на какво биха научили подрастващото младо поколение.

 

 

Софи и ДесиСлава са една недостижима летва. И то не само за чалгата. Теди се опитва да балансира между двете като постановка на пеене, но дори и правилно да пее, не гали ухото. Не и се получава. Става за кръчмата или за PRIVATE/BRAZZERS и т.н

 

На Теда й дреме на пеперудката за Софка, Деса и която и да е. Ако учи от някого, то е от световните звезди, а не от местните кръчмарки. Има си собствен стил и не прилича на друга. И никоя от младите в Пайнер, доколкото има такива, не може да я надпее!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Теда й дреме на пеперудката за Софка, Деса и която и да е. Ако учи от някого, то е от световните звезди, а не от местните кръчмарки. Има си собствен стил и не прилича на друга. И никоя от младите в Пайнер, доколкото има такива, не може да я надпее!

Една Джулия съм сигурен, че може да я надпее, да не говорим за Мария Петрова .. излагаш се :mf_surrender:

 

И с какво толкова се различава Ломска - поредната руса к*рвентия с гол задник - та тя като се замислиш е гротеска на типичния образ на чалга певица, който е в съзнанието на хората, различавала се :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една Джулия съм сигурен, че може да я надпее, да не говорим за Мария Петрова .. излагаш се :mf_surrender:

 

И с какво толкова се различава Ломска - поредната руса к*рвентия с гол задник - та тя като се замислиш е гротеска на типичния образ на чалга певица, който е в съзнанието на хората, различавала се :mf_surrender:

 

Посочи ми подобни на песните на Теди ;)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега видяхте ли защо от концерт в НДК, се преместиха в тая заличка? Защото всичко мина и замина за няколко дни.....

 

Ама как, щом ти казваш, че е минало и заминало, как ще се съмняваме в невероятно "точните" ти прогнози? :roll1:

 

Това е раздела за чалгата в 324 000-ят в."Уикенд", от събота. Въобще няма скандал! :hahaha: Всичко в Пайнер е нормално, точно, коректно... :g2:

 

 

8690219C.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина и замина в мечтите му , все пак той живее в собствен свят . Навсякъде гърми новината , вчеера Папараци как са нахранили Преса . До вчера пък това с Галена , а преди това Камелия , Емилия и всички които защититха Галена ..

Кофти година се очертава за рибата ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...