Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

На мен ми е чудно вече защо Преслава все още толкова държи на това, малко безсрамно ми идва даже като се имат предвид успехите на Галена.

На мен пък ми е странно и друго - защо Пайнер още й вървят по свирката? Едно време Ивана бързо-бързо я избутаха встрани с наградата Мегазвезда, а Преслава от 5 години я бутат с привилегии, вместо да наложат по-категорично Галена или някоя друга по-млада.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава тази година да вземе ''Песен на годината''.

Емилия както винаги ощетена.

Това беше нейната година заедно с Галена.

Заслужава няколко награди!

 

 

Яница и Теди задължително трябва да си тръгнат с награда. Те са новите свежи лица на Пайнер и трябва да залага на тях!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е странно и друго - защо Пайнер още й вървят по свирката? Едно време Ивана бързо-бързо я избутаха встрани с наградата Мегазвезда, а Преслава от 5 години я бутат с привилегии, вместо да наложат по-категорично Галена или някоя друга по-млада.

 

Нека бе човек, нека видят всички, че нямат..... НЯМАТ.... никакви звезди. Въртят едни и същи 5 лица, щото просто се скараха с всички останали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствения склонен да даде пари за награди е Фики. От женските Теди Александрова.

 

Да, бе, убила се е Теда да купува! Предните две години също заслужаваше 2-3 награди, а нищо не взе!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е странно и друго - защо Пайнер още й вървят по свирката? Едно време Ивана бързо-бързо я избутаха встрани с наградата Мегазвезда, а Преслава от 5 години я бутат с привилегии, вместо да наложат по-категорично Галена или някоя друга по-млада.

 

Ми явно тя им е много важна, а е възможно единственият ѝ сериозен двигател за работа да са точно наградите, които са образ на спечелени битки срещу конкуренцията. Ако знае, че има шанс да се пребори, ще продължава да издава много и да поема много участия, за да може накрая да каже "Аз ти донесох най-много пари, давай сега желязото". :1000 (29):

 

А Теди Александрова ме съмнява, тя пари за музика и текст не дава, а предпочита сама да ги пише, за клипове също не особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е странно и друго - защо Пайнер още й вървят по свирката? Едно време Ивана бързо-бързо я избутаха встрани с наградата Мегазвезда, а Преслава от 5 години я бутат с привилегии, вместо да наложат по-категорично Галена или някоя друга по-млада.

 

Кое ти е странно? Преслава надделя над Ивана ... Втората се беше изчерпала.

 

А с Преса бяха предпазливи. Тя самата е много по-млада... че сега Преса е на годините, на които Ивана започна в Пайнер...Нормално е младото поколение, което винаги е било основно при статуетката, да му омръзне от лелка на 40 години.

 

Виж, че Преса още се прави на ощипана, разюздана... виж колко разкрепостено поведение демонстрира във Вип Брадър. По-близка е до младите. Това е истината.

 

А що не бутат другите? Не от всяко дърво става свирка. Жалка добре правеше свирка, но дори това не я направи №1. Даже и песните не бяха... щото тя няма нито един хит от ранга на "Лъжа е". Няма нито един вечен хит, който да се пее от цяла БГ. Истината е, че правеше скъпи проекти, интересни за времето си и така се наложи. Но никога не е била по-силна като име от Преса. Ретроспекцията показва, че беше освирквана поредни години, макар да беше по-успешна от Петя...

 

А нови звезди няма. Джена я бутаха, но не се получи. Получи се като спряха да я бутат. И се получи положение от ранга на Анелия. Никога истински лидер.

След толкова години Александрова има шансове.

 

Други потенциали за №1 няма. Тая Крисия Д също не е зле, но няма кой да инвестира в нея, както навремето се заеха с Преса...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с Преслава и наградите за певица е вече супер досадно и изтъркано. Не може всяка година да отрязват певици с по-големи успехи заради нея и капризите и. Малко разнообразие нека да има. Това с наградите за идол ми идва в повече. Личи си, че е утешителна награда за неспечелилия за певец/певица на годната. Тъпо е но от Пайнер вече мога да очаквам всичко. А това да не си излъчват концерта е върха :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Други потенциали за №1 няма. Тая Крисия Д също не е зле, но няма кой да инвестира в нея, както навремето се заеха с Преса...

 

Мария Петрова е уникална, но нещо и тя се позатри вече. Джулия може би също има шанс, знам ли.

 

И защо, по дяволите, някои наричат Яница все още ново лице?! Та тя е от 2006-та година в Пайнер, до колкото си спомням... Александровата и тя не е от вчера в Пайнер, просто сега се открои, но надали ще успее да се наложи като сериозен лидер на музикалната сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Кога чухте тази година, Преслава да каже, че иска или заслужава наградата за певица??

 

2. Кога са дали наградата на Преслава, а я е заслужавала друго?

 

 

Отговорете на тея въпроси... :whistling:

 

Какво да направим, че публиката я иска и Преса не дава първото място от 2005 до сега? Думата е на публиката. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Кога чухте тази година, Преслава да каже, че иска или заслужава наградата за певица??

 

2. Кога са дали наградата на Преслава, а я е заслужавала друго?

Отговорете на тея въпроси... :whistling:

 

Какво да направим, че публиката я иска и Преса не дава първото място от 2005 до сега? Думата е на публиката. :whistling:

 

 

Тя и миналата година каза, че не я ще пък я взе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария Петрова е уникална, но нещо и тя се позатри вече. Джулия може би също има шанс, знам ли.

И защо, по дяволите, някои наричат Яница все още ново лице?! Та тя е от 2006-та година в Пайнер, до колкото си спомням... Александровата и тя не е от вчера в Пайнер, просто сега се открои, но надали ще успее да се наложи като сериозен лидер на музикалната сцена.

Мисля, че е от 2003 дори :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Кога чухте тази година, Преслава да каже, че иска или заслужава наградата за певица??

 

2. Кога са дали наградата на Преслава, а я е заслужавала друго?

Отговорете на тея въпроси... :whistling:

 

Какво да направим, че публиката я иска и Преса не дава първото място от 2005 до сега? Думата е на публиката. :whistling:

 

Дори сме чули неща, за които ти натегач пайнерски нямаш идея. Но чичо Фокс има архив и той се задейства винаги, когато наглите се появят. Ние не само знаем как процедира всяка година Преслава, но и сме видели нейни изявления, че не иска номинации за "Певица" дори. Че и гръмки заявления как Камелия е пич. ЦЪК :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певец - Фики

 

Лошо. Адски лошо ще е ако е така. Няма да се учудя. Страната ни пропада. Не може само мангали и турци да са ни някакви идоли. Преди ми беше фаворит, сега е съвсем обратното. Плюйте си го Галин, плюйте си българското и дайте шанс на мангала да си направи кариерата в България.

 

Не желаеше през 2011, когато феновете на Преслава пак щяха да я освиркат.

 

Този коментар показва колко сте долни феновете на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този коментар показва колко сте долни феновете на Преслава.

Ама моля ти се - не ние се държахме като хванати от гората и пръскахме вода и фъстъци в НДК, нека не го забравяме това :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама моля ти се - не ние се държахме като хванати от гората и пръскахме вода и фъстъци в НДК, нека не го забравяме това :mf_surrender:

 

И кои са го правили това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кои са го правили това?

Феновете на Галена, когато Преслава стана Певица на 2011.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава зялязва. И вие не можете да приемете, че ако не бяха реалити предаванията хората отдавна да са я забравили. Сега се набута в "Като две капки вода".

Само в това реалити не се беше набутала - е, вече е и там. Не можеш да наречеш певица, която обикаля всички реалитита за слава и пари - кралица.. Преслава не се наяде нито със слава, нито с пари. Митко къде ли не я бута за да засили замрялата и кариера?! Преси, когато виждаш, че интереса към теб вече е много малък отдръпни се достойно както направиха Глория и Ивана. Не се бутай насила под прожекторите , най-много да те намразят и да омръзнеш още повече..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава зялязва. И вие не можете да приемете, че ако не бяха реалити предаванията хората отдавна да са я забравили. Сега се набута в "Като две капки вода".

Само в това реалити не се беше набутала - е, вече е и там. Не можеш да наречеш певица, която обикаля всички реалитита за слава и пари - кралица.. Преслава не се наяде нито със слава, нито с пари. Митко къде ли не я бута за да засили замрялата и кариера?! Преси, когато виждаш, че интереса към теб вече е много малък отдръпни се достойно както направиха Глория и Ивана. Не се бутай насила под прожекторите , най-много да те намразят и да омръзнеш още повече..

Ще видим ... тя Преслава от 2009 още залязва :3fdb8960598fa63e: Като започнат "Капките" пак ще пусне нова песен и ще се получи ефекта на "Момчетата обичате играчки" :dontknow:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава зялязва. И вие не можете да приемете, че ако не бяха реалити предаванията хората отдавна да са я забравили. Сега се набута в "Като две капки вода".

Само в това реалити не се беше набутала - е, вече е и там. Не можеш да наречеш певица, която обикаля всички реалитита за слава и пари - кралица.. Преслава не се наяде нито със слава, нито с пари. Митко къде ли не я бута за да засили замрялата и кариера?! Преси, когато виждаш, че интереса към теб вече е много малък отдръпни се достойно както направиха Глория и Ивана. Не се бутай насила под прожекторите , най-много да те намразят и да омръзнеш още повече..

Глория и Ивана са се отдръпнали? Та те и двете тази година издадоха албуми, Глория напълни НДК. За какво отдръпване говорим? И двете си имат своята фенска маса, и двете работят, така че не бих казал, че са се отдръпнали. А това, че на теб и на още няколко човека тук Преслава ви е трън в очите си е ваш проблем. А най-ми хареса това, че интереса към нея бил много малък. Това явно пак са от твоите статистики, защото ако интереса към Преслава беше малък, нямаше да има по 170 участия на година, нямаше да прави по толкова гледания и т.н. Не мога само да ви разбера какъв ви е проблема, че влиза в капките? Влиза в различни формати за да се разнообрази + това и пари и слава ѝ дават. От 2009 година залязва, даже и Митко да я бута, явно само като го заплаши, че ще напусне и оная мишка пада в краката ѝ. Мразете си я колкото искате, но хората все още обичат Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Кога чухте тази година, Преслава да каже, че иска или заслужава наградата за певица??

 

2. Кога са дали наградата на Преслава, а я е заслужавала друго?

Отговорете на тея въпроси... :whistling:

 

Какво да направим, че публиката я иска и Преса не дава първото място от 2005 до сега? Думата е на публиката. :whistling:

 

Евала за коментара, кажи им го на тия тук, че Преслава никога не е казала, че тя заслужава наградата , но тук не се спряхте да я плюете,че претендира за награди , еми заслужава си ги всеки път излиза на концерт показва коя е тя , сгръмолясва всички Галени , Джени и т.н. на пода , взима си заслужените награди и си бяга, така , че по-полека за изказванията тук , защото ми омръзна от измислици , че заплашва със самоубийство , че нямала да е певица на годината и т.н. прекалихте с измислиците и завистта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава зялязва. И вие не можете да приемете, че ако не бяха реалити предаванията хората отдавна да са я забравили. Сега се набута в "Като две капки вода".

Само в това реалити не се беше набутала - е, вече е и там. Не можеш да наречеш певица, която обикаля всички реалитита за слава и пари - кралица.. Преслава не се наяде нито със слава, нито с пари. Митко къде ли не я бута за да засили замрялата и кариера?! Преси, когато виждаш, че интереса към теб вече е много малък отдръпни се достойно както направиха Глория и Ивана. Не се бутай насила под прожекторите , най-много да те намразят и да омръзнеш още повече..

Сериозно ли мислиш, че залязва? :mf_surrender: С толкова много фенове никога няма да залезе.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана години наред взимаше "певица" и навсякъде четях "тая свиня, няма ли да престане да взима", "любимката на Пайнер", "на нея се дава най-доброто". 10 години по-късно сте същите..Която и да е , винаги това ще се говори. Но това е истината. Хората обичаха Ивана, тя правеше най-големите хитове, после се изчерпа и се появи Преслава. Всеки си има срок на годност. Но ПРЕСЛАВА е рекордьорка в тоя бизнес 10 години на върха си е за Гинес, особено в България! Ако ще утре да стане по ниска от тревата, тя постигна максимума в тоя бизнес. Аз не познавам хора които да я не я харесват. Вие сами го виждате къде и да има концерт, публиката крещи "Преслава" от началото до края....еми доокато крещи това,на нея ще дават награди, я.;)

 

Преслава беше това момиче което спечели публиката не със скандали, ПР, руса коса и задник. А с това, че беше едно гласище с дънки, блузка и заформено телце. 10 години по-късно не мисля, че изневери чак толкова на имиджа си. Радвайте се, че имаме такива в тоя бранш, само това мога да кажа... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как, Преса въоще не иска награди! :hahaha: Само дето на скана ми по-горе бие отбой за следващата година, защото знае, че ще е Галена. Смешна история... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...