Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Песента ще е за....най-пристрастената към награди. :1000 (27):

Да, да .. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Дали е ясно.... НАГРАДИ не отказвам". :happyppl:

Може да я изпее така на концерта, ще скандализира :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какъв кинцерт? Това ще бъде родопски мивлют с официално облекло. Надявам се Камелия да се скрие под някоя маса по-рано и вечерта, по време на награждаването на Преслава да излезе с черга на гърба и лице омазано с крем "Здраве" като рибновска снаха в знак на протест, че наградите за нищо не стават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какъв кинцерт? Това ще бъде родопски мивлют с официално облекло. Надявам се Камелия да се скрие под някоя маса по-рано и вечерта, по време на награждаването на Преслава да излезе с черга на гърба и лице омазано с крем "Здраве" като рибновска снаха в знак на протест, че наградите за нищо не стават.

 

Предполагам, че Пайнера ще се подсигури с охрана, в случай на атентат от страна на Камелия и Андреа :D

Двете омразници като нищо ще се съюзят срещу пенсионера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певец - Фики

Идол - Константин

 

или обратното... Галин няма да е със сигурност, все пак Коцето снася доста средства на Митко от дискотеката, а връзкарството на Фики е ясно от къде е, има си абонамент за години напред!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певец - Фики

Идол - Константин

 

или обратното... Галин няма да е със сигурност, все пак Коцето снася доста средства на Митко от дискотеката, а връзкарството на Фики е ясно от къде е, има си абонамент за години напред!

Дано не си прав.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певец - Фики

Идол - Константин

 

или обратното... Галин няма да е със сигурност, все пак Коцето снася доста средства на Митко от дискотеката, а връзкарството на Фики е ясно от къде е, има си абонамент за години напред!

 

Зависи от самия Коце. Той няколко пъти е получавал "Певец на годината", може вече да не се вълнува толкова и да не претендира, да даде път на младите поне на наградите. Защото по хитове не им отстъпва особено.

 

Това му е интервю от миналата година:

 

"За тези 16 години професионална кариера съм взел почти всички награди – няколко пъти съм ставал певец на годината, с Райна сме печелили дует на годината, с Преслава - също, още в самото начало спечелих „Откритие на годината” при жестока конкуренция – Кати Пеперудата, Руслан Мъйнов, Рени и т.н., които бяха емблематични фигури тогава" - споделя той и допълва още:

 

"Но най-голямото ми постижение е победата във „ВИП брадър“. Колкото и тъпо да звучи, но наградата няма никаква стойност, ако не е подкрепена с любовта на феновете. Ти ще видиш на концерта как ме посрещат мен, с каква истерия. Ако го имаш това нещо, и ако ти дадат наградата, свързана с това нещо – тя е значима, но ако ти я дадат, без да имаш тази подкрепа, наградата се оказва една ламаринка, едно железце без никаква стойност. За мен е важно по участията ми да е пълно, да имаме милиони гледания в музикалните канали и т.н. Да кажа честно, за предстоящите награди нямам никакви очаквания, въпреки че много се потрудих, имам много хитове".

Константин е на мнение, че новите имена в попфолка също трябва да бъдат поощрявани с отличия. Той обаче е категоричен, че не бива да се главозамайват от наградите.

 

"Но нека младите, по-новите изпълнители да бъдат стимулирани - те трябва да взимат награди. Не че съм стар вече, аз също съм започнал да пея на 20 години, но съм малко друго ниво, не ми е важно."

Link to comment
Сподели в други сайтове

ВИП ЗОНА / радио Веселина

 

Коя е най-излъчваната песен през 2015 година в ефира на радио Веселина?

Очаквам вашите предположения тук.

И тази година най-голямата радиостанция в България ще награди най-пусканата песен в ефир.

На 1ви март двама от вас ще спечелят двойни покани за бляскавата церемония!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ВИП ЗОНА / радио Веселина

 

Коя е най-излъчваната песен през 2015 година в ефира на радио Веселина?

Очаквам вашите предположения тук.

И тази година най-голямата радиостанция в България ще награди най-пусканата песен в ефир.

На 1ви март двама от вас ще спечелят двойни покани за бляскавата церемония!

Почва се :roll1: Отново пълним зали с покани. Днес Радио Веселина, утре в. Телеграф, след това, който си купи телевизор от Техномаркет получава покани за "бляскавата церемония".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин явно са го нарочили да не му дадат голям приз. :1000 (27): Или пък мангалът заедно с пакета от сигурни големи награди няколко поредни години, е платил конкурентът му да остава ощетен дори когато има статуетки и за двамата. :gun_bandana: Не, че Константин не заслужава, но както той самият е казвал, е взимал няколко пъти наградата - нека се даде път на младите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре да побутнат още повече Галин с една голяма награда отколкото да дадат статуетката на наложения вече Константин. Колкото повече успешни, награждавани имена, толкова по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре да побутнат още повече Галин с една голяма награда отколкото да дадат статуетката на наложения вече Константин. Колкото повече успешни, награждавани имена, толкова по-добре.

Коцето пък какъв идол е плюс това.... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето пък какъв идол е плюс това.... :mf_surrender:

Да, наистина - само на наркоманите може да е идол :mf_surrender: А Галин наистина отговаря на това определение - всички тийнове са луди по него и може да се каже, че им е идол. По принцип съм против разделянето на наградата на две части, но при така стеклите се обстоятелства наградата си е за Галин.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса - "А бяха други времена и за награди не бях алчна" :mf_surrender:

 

 

Да не забравяме, че точно тогава печелеше доста повече награди от сега :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...