Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Толкова измислен образ май от Ивана насам не беше имало...

 

Като почнете да сравнявате име като ИВАНА с такива новоизлюпени и нямащи представа къде се намират....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като почнете да сравнявате име като ИВАНА с такива новоизлюпени и нямащи представа къде се намират....

 

Сравнявам образа Ивана с образа Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи " да дадат награда на Глория, за да я компенсират за минали години"??? Точно заради тея тъпи коментари се стигна до награди "за всеки по нещо"! За кое да е компенсират, че прави денс бозици, които никой не помни? Да и бяха дали песен на годината за "Криле" или???? Или Певица на годината да вземе?? Или видеоклип??? Кое е заслужила, за да я компенсират? Или че е ходила на 20 участия за годината... МНОГО ХАРЕСВАМ ГЛОРИЯ! НО се събудете! А тя стана на 60 години и още се сърди като девственица за награди... и винаги и се подарява по нещо. ДОри скоро имаше пак някаква награда за бала? И Глория разбира се ходи само когато я подарят награда...голяма излагация. :mf_surrender:

 

От такива като Мара и Глория, които все реват за нещо се стигна до това дередже..Анелия беше същата, докато не взе певица, не спря да се тръшка. Райна и тя в тоя списък. Не знам Пайнера как търпи тия капризи...

Човеко, осъзнай, какви ми ги разправяш, че Глория и Анелия са били ревали за нещо си винаги.. наистина като цяло Глория е най-много ощетявана от всички други, а е класи над тях, няма как да ми го оспориш това. Анелия също е доста ощетявана през годините и то тия години, в които не беше навлезнала въобще в тъпия комерс, който такива като Андреа, Галена и т.н. го вкараха към 2007-8 и жанра започна да запада, а за това, че все пак взе певица на 2012, ами да, най-силна беше тя като цяло през тая година. Пак ти казвам, пусни си клипчетата от рд-то през 2012 и се убеди сам, отделно самостоятелният й концерт, който се осмели да направи, въпреки че не беше нещо голямо, но сравнение с другите на нейното ниво (Преслава и Галена, а вече и Джена + Емилия), защо те и към тоя момент не се осмеляват да направят такъв?? Хайде стига си сипал хейт по тия, които не харесваш, Пайнер не е само Галена и Преслава ;)

Тъпо е да не оценяваш тия, които наистина си заслужават в еди кой си период. Все едно аз сега да бутам Анелия за певица, като знам, че не е била най-добрата през 2015. Айде малко, а ... усещай се

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де как да вземе прогрес Татяна като самите хора не знаят коя е Татяна? :D

Всичките ми приятели знаят Яница, но не и Татяна

То е и обидно и смешно просто . 15 години напъни , и чак сега да е номинирана за прогрес :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оффф, кво все издребнявате и се правите :mf_surrender: Исках да кажа, че са им подбрали много хубави части от изпълненията, ама не - все да се впрягаме и да се правим на интересни :mf_surrender:

 

Кой издребнява? Къде са им изявите на концертна сцена, при това самостоятелна? На всичките, освен Глория, изявата на концертна сцена им е от рд или награди на Планета ТВ - да преименуват категорията. Каква концертна сцена, като никоя няма един самостоятелен концерт, освен Глория, която има такива от 1994г.насам.

Номинирали някакви трътки, които не биха се осмелили да подготвят самостоятелно зрелищно шоу, камо ли вокално такова. Освен при Глория, за каква концертна сцена говорим за останалите? Пародия....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, Глория наистина е била винаги ощетена от Пайнер, но един вид я компенсираха през "Нов фолк". Ако наградите бяха започнали от 1999, а не от 2003 сигурно тя щеше да обира всичко. Не казвам, че е нямало награди които са били за нея като албум за "Крепост" или дует за "Не сме безгрешни", балада за "Пясъчни кули" или песен за "Присъда", но това е минало. Въпреки това, всеки човек с малко мозък ще разбере, че на пръв поглед тези награди наистина са й били взети. Глория не е получавала подаръци от Пайнер и според мен е редно сега да й бутнат двете статуетки, но...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Редно е да и бутнат двете статуетки". Хора, какво значи това да и бутнат, да и подарят и т.н.? Изпълнителите като Глория това ли заслужават? Вие това ли искате? Изключително нелепи коментари. Говорите и искате някаква генерална промяна, да има реално раздадени награди, а всъщност пак стигате до "да и бутнат награда, да и подарят две, да дарят три".
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Редно е да и бутнат двете статуетки". Хора, какво значи това да и бутнат, да и подарят и т.н.? Изпълнителите като Глория това ли заслужават? Вие това ли искате? Изключително нелепи коментари. Говорите и искате някаква генерална промяна, да има реално раздадени награди, а всъщност пак стигате до "да и бутнат награда, да и подарят две, да дарят три".

Не, разбира се, че Глория и Ивана заслужават повече, но когато си на селския пазар в Димитровград, и ТСП (тъпа селска пръчка) решава наградите е баш да бутнат една, две или нищо. Не все пак се има предвид, че той си има любимци, днес е Глория, утре Ивана, след два дни Преслава и накрая Галена. Винаги любимеца е с приоритет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е и обидно и смешно просто . 15 години напъни , и чак сега да е номинирана за прогрес :Д

 

И кое му е обидното и смешното? По-добре така, отколкото силно начало и после в девета глуха, примери фул. Стига все си се чудил за какво да се изсмееш по адрес на Татяна, защото днес слага доста в малкия си джоб и както ти казах това е само началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-ощетяваната певица в "Пайнер" за мен винаги е била Емилия. Ама като гледам много, много, не й пука. Винаги е била харесвана и уважавана, желана за участия. Така че жената си пее, има си хубавите песни и клипове, има си верни почитатели, има си тежест в жанра, тия награди на нея не й трябват. Много ме изкефи когато трябваше да си дели наградата с Цвъцка, беше мноого гневна :D

Подозирам че сега, ако получи артистично присъствие пред балада ще има пак екшън :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, Глория наистина е била винаги ощетена от Пайнер, но един вид я компенсираха през "Нов фолк".

 

Да, но "Пайнер" се погрижиха "Нов Фолк" да бъде набутан в ъгъла и да провежда наградите си по разни дискотеки. В същото време фирмените награди бяха представяни като най-грандиозното събитие на годината и се отразяваха от всевъзможни медии. Така се проми мозъка на децата, че са реални и определящи нещо си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Редно е да и бутнат двете статуетки". Хора, какво значи това да и бутнат, да и подарят и т.н.? Изпълнителите като Глория това ли заслужават? Вие това ли искате? Изключително нелепи коментари. Говорите и искате някаква генерална промяна, да има реално раздадени награди, а всъщност пак стигате до "да и бутнат награда, да и подарят две, да дарят три".

 

Не са нелепи, точно щото ако благоволят да ѝ ги дадат, ще са реално раздадени. За сцената не знам до каква степен може да се определи като оригинална, но толкова успешен самостоятелен концерт в тези времена определено е крачка напред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия. Ама като гледам много, много, не й пука. Винаги е била харесвана и уважавана, желана за участия. Така че жената си пее, има си хубавите песни и клипове, има си верни почитатели, има си тежест в жанра, тия награди на нея не й трябват. Много ме изкефи когато трябваше да си дели наградата с Цвъцка, беше мноого гневна :D

Подозирам че сега, ако получи артистично присъствие пред балада ще има пак екшън :D

Най-ощетяваната певица в "Пайнер" винаги е била ГАЛЕНА

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста са нагли и отдавна не са имали по-смешни номинации. "Питбул" и "Ето ме" продължават да са тотални хитове, Оцко имаше и други попадения, а няма номинации, "Не го прави" го няма в клиповете... Сто изпълнители ми се борят за певци и музикални идоли, скандално е... Каква е тази номинация за "Видимо изневерил"? Тези си живеят в тяхната си вселена и това си е, никога нищо няма да ги промени. Ако някой се откаже да работи с тях сякаш никога не е съществувал на този свят. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво стана с пресявките на 1/4 финалите, 1/2 финалите и финала при класуването? Това на ШЛ заприлича, а накрая имаме служебно добавени в 2 категори. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Ами нали вие така го пожелахте? Като беше безплатно било дъно, като беше по 5-10, беше евтино, сега пък скъпо...

 

И явно ще има външни хора напук на злобарите..Наистина доста ще им излъска имиджа ако всичко се получи както трябва и стане едно официално връчване на награди, както трябваше да е отдавна..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами нали вие така го пожелахте? Като беше безплатно било дъно, като беше по 5-10, беше евтино, сега пък скъпо...

 

И явно ще има външни хора напук на злобарите..Наистина доста ще им излъска имиджа ако всичко се получи както трябва и стане едно официално връчване на награди, както трябваше да е отдавна..

Какво ще се излъска бе? Официално връчване на награди, които нямат никаква стойност. momo ако връчва наградите, които се раздават тук ще са по-стойностни от тези на Планета. 30лв. за билет? В Арена Армеец за 17 000 човека ли са или в зала за 1 000 човека? Да се осъзнаят, това е горе-долу половината на един билет за световен изпълнител. Какво искаш да ми кажеш? Че този цирк струва на половината цена на един билет за световен изпълнител?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...